pucek1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rz-wa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oo piżama, rly?
0
Nie, ten po lewej ma coś z Cesca. Po prawej mieszanka Laporty z Giulym HAHA.
0
Liczę na Pepe :) hehe, żart. Szczerze, jestem zdziwiony, że zabrakło Andresa ! No, ale jeśli miałbym wybierać, postawiłbym na : Xavi, Messi, Aguero.
0
Nie łudźmy się, Valdes przez długie lata będzie stał między słupkami Barcy, choć w reprezentacji sobie prawdopodobnie dużo (o ile w ogóle) nie pogra.
0
A tak sie chłopaczki pluli...