0

oo piżama, rly?

0

Nie, ten po lewej ma coś z Cesca. Po prawej mieszanka Laporty z Giulym HAHA.

0

Liczę na Pepe :) hehe, żart. Szczerze, jestem zdziwiony, że zabrakło Andresa ! No, ale jeśli miałbym wybierać, postawiłbym na : Xavi, Messi, Aguero.

0

Nie łudźmy się, Valdes przez długie lata będzie stał między słupkami Barcy, choć w reprezentacji sobie prawdopodobnie dużo (o ile w ogóle) nie pogra.

0

A tak sie chłopaczki pluli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?