0

Przecież fcbarca.com podała niedawno newsa że nawet jeśli Messi złapie odpowiednią ilość żółtych kartoników to i tak nie będzie wykluczony z gry bo Platini wprowadził zapis że może być wykluczony jedynie poprzez bezpośrednie dostanie czerwonej kartki co ma uatrakcyjnić grę w finale żeby wszyscy zawodnicy byli dostępni.

0

A o co chodziło Busquetsowi - 'Boisko było bardzo wolne...'

0

Borys27 - jedną z cech dobrego napastnika jest dobre ustawienie się w polu karnym. To jego zasługa że znalazł się tam gdzie powinien. Jak na 18 to jest b.dobry zawodnik !

0

Borys27 - jedną z cech dobrego napastnika jest dobre ustawienie się w polu karnym. To jego zasługa że znalazł się tam gdzie powinien. Jak na 18 to jest b.dobry zawodnik !

0

Szkoda Dos Santosa, lubiłem go, bo dobrze grał. Fakt że za bardzo gwiazdorzył,ale jakby został to pod dyscypliną Pepa Dos Santos mógłby by dziś być niezłą "gwiazdką" w Barcelonie

0

0

http://www.rojadirecta.com/canal/antena3.asx po francusku ale Obraz idealny

0

Remis i porażka i już wszyscy że Barca zgubiła formę. Na początku sezonu też zanotowała porażkę i remis a potem gnoiła każdego. Więc jeśli te dwie wpadki miały by być znowu początkiem tak wspaniałych wyników do jakich przyzwyczaiła nas Barcelona w ostatnich miesiąc to można im wybaczyć.

0

Trzymamy Valdesa pewnie dlatego że nie nie ma bramkarzy którzy byli by gotowi z miejsca bronić w pierwszym składzie i których oddały by kluby. Wiadomo że Barca nie ściągnie Asenjo czy innych młodych bo tacy nie mają wyrobionych nazwisk a mimo wszystko Barca musi mieć kogoś takiego na bramce jak Cech , Buffon , czy Van der Sar. a Takich bramkarzy nikt z klubu nie puści

0

Czemu nikt jakoś nie wypomina dzisiejszego błędu Casillasowi który jak Valdes podał piłke pod nogi napastnika ? Bo wygrali 6:1 ? Jakby Barca również wygrała 6:2 dziś to czy też nikt by Valdesa nie krytykował ?

0

nikczemny - śmiem twierdzić że na GD przy akcji Drenthe , Alves jakoś dobitnie nie pomógł obronić Valdesowi tej akcji. Myśle że jakby strzelili nam na 0-1 to Barca by miała bardzo ciężkie zadanie by zremisować ten mecz

0

Valdes to dobry bramkarz. Cóż każdemu zdarzają się błędy i takie fatalne kiksy. Czasem VV ratował nam dupska jak w GD , a czasem tak jak dziś spieprzył sprawę .Casillas też dziś podał piłe do napastnika , tylko takie miał szczęście że napastnik trafił w słupek. Jak na razie ten nasz beznadziejny bramkarz ma najmniej straconych bramek w całej lidze więc po co całą ta nagonka ???

0

Widać że Barcelona jak przegrywa zawsze może liczyć na swoich wiernych kibiców :( Niektórym należą się wielkie brawa

0

Ktoś wie ile jeszcze około będzie pauzował Milito ?

0

Wszystkiego Najlepszego Seydou !!!

0

"Gwiazdor odmówił jednak przebrania się meczowy strój i pozostał w szatni, gdzie oglądał telewizję" Skoro Pep nie pozwala im przed meczami słuchać mp3 i używać innych sprzętów dekoncentrujących to zainstalował im w szatni TV ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?