0

Ma racje chłopak co do złotej piłki. Oczywiście chciałbym żeby zdobył ją ktoś z barcy ale wszystko się może zdarzyć.

0

Gratulacje

0

Oczywiście selekcjonerem reprezentacji polski.

0

Nie wiem czy to ważne ale Nowym selekcjonerem zostaje Waldemar Fornalik!!!

0

Poeta :)

0

Jabadabadooooo :D

0

@Calc Ma się znajomości :D

0

Busquets dobry piłkarz i dobry przyjaciel :)

0

Dobrzy są

0

NOI GIT

0

@marsan nie zgodzę się z tobą . Affelay jest bardzo dobry tylko że przez tą kontuzję nie mógł się pokazać w barcy. Jakby grał byłby ważnym zawodnikiem blaugrany.

0

"Hiszopania" tu jest literówka .

0

Mógłby przyjść na Camp Nou ale powtarzam NIE SPRZEDAJMY DANIEGO ALVESA !!!

0

Jak na mój rozum to sprzedanie najlepszego prawego obrońcy świata(mam na myśli Alvesa) byłoby głupim posunięciem ze strony zarządu Barcelony. Affelaya też bym nie ruszał w meczu Holandia - Dania grał jak dla mnie najlepiej ze wszystkich Holendrów, nie miał okazji pokazać się bardzo w Barcy bo miał Kontuzję i go wykluczało to z gry w 2 sezonie.

0

Jak dla mnie powinien do Barcy przejść Mats Hummels bądź Javi Martínez.

0

"Sojrzcie" Proszę poprawcie to !!!

0

Ajjj!! Ale barca i tak jest najlepsza. VeB

0

Jestem za kupieniem Alby i Thiago Silvy ale nie sprzedajmy Alvesa albo Affelaya.

0

"To fanrastyczny defensor" możecie to poprawić?? I ma racje że do barcy by pasował!! A najlepszym obrońcą jest i tak Puyol.

0

Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i żeby został jak najdłużej w Fc Barcelonie!! Visca El Barça

0

To fajny gest z jego strony.

0

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/transfery/2012-2013/liveevent.shtml



Tutaj macie link do transferow na zywo i z tego co widze barca chce go sprzedac :(

0

No i ma chłop racje . Bynajmniej w tym , że Messi jest najlepszy!!!

0

@CheGuevara masz racje. Ale jak ma potencjał to nie sprzedajmy go. Ewentualnie zostaje możliwość wypożyczenia go na 5-6 miechów żeby sobie pograł.

0

Dobry pomysł z pobraniem tego meczu i celebracji na Camp Nou. Dzięki redakcji za taką akcje. Visca El Barca

0

Najlepszego na nowej ścieżce piłkarskiej kariery Martí

0

Jak dla mnie to Tello powinien zostać. On jest bardzo dobry można go na kilka miesięcy wypożyczyć ale sprzedać nie !!!

0

Jeśli to był żart to nie smieszny !!!

0

i pique 8:8 goool

0

pique nie trafia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?