punisher229
Dołączył/a: maj 2012
Podkarpackie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma racje chłopak co do złotej piłki. Oczywiście chciałbym żeby zdobył ją ktoś z barcy ale wszystko się może zdarzyć.
0
Gratulacje
0
Oczywiście selekcjonerem reprezentacji polski.
0
Nie wiem czy to ważne ale Nowym selekcjonerem zostaje Waldemar Fornalik!!!
0
Poeta :)
0
Jabadabadooooo :D
0
@Calc Ma się znajomości :D
0
Busquets dobry piłkarz i dobry przyjaciel :)
0
Dobrzy są
0
NOI GIT
0
@marsan nie zgodzę się z tobą . Affelay jest bardzo dobry tylko że przez tą kontuzję nie mógł się pokazać w barcy. Jakby grał byłby ważnym zawodnikiem blaugrany.
0
"Hiszopania" tu jest literówka .
0
Mógłby przyjść na Camp Nou ale powtarzam NIE SPRZEDAJMY DANIEGO ALVESA !!!
0
Jak na mój rozum to sprzedanie najlepszego prawego obrońcy świata(mam na myśli Alvesa) byłoby głupim posunięciem ze strony zarządu Barcelony. Affelaya też bym nie ruszał w meczu Holandia - Dania grał jak dla mnie najlepiej ze wszystkich Holendrów, nie miał okazji pokazać się bardzo w Barcy bo miał Kontuzję i go wykluczało to z gry w 2 sezonie.
0
Jak dla mnie powinien do Barcy przejść Mats Hummels bądź Javi Martínez.
0
"Sojrzcie" Proszę poprawcie to !!!
0
Ajjj!! Ale barca i tak jest najlepsza. VeB
0
Jestem za kupieniem Alby i Thiago Silvy ale nie sprzedajmy Alvesa albo Affelaya.
0
"To fanrastyczny defensor" możecie to poprawić?? I ma racje że do barcy by pasował!! A najlepszym obrońcą jest i tak Puyol.
0
Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i żeby został jak najdłużej w Fc Barcelonie!! Visca El Barça
0
To fajny gest z jego strony.
0
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/transfery/2012-2013/liveevent.shtml
Tutaj macie link do transferow na zywo i z tego co widze barca chce go sprzedac :(
0
No i ma chłop racje . Bynajmniej w tym , że Messi jest najlepszy!!!
0
@CheGuevara masz racje. Ale jak ma potencjał to nie sprzedajmy go. Ewentualnie zostaje możliwość wypożyczenia go na 5-6 miechów żeby sobie pograł.
0
Dobry pomysł z pobraniem tego meczu i celebracji na Camp Nou. Dzięki redakcji za taką akcje. Visca El Barca
0
Najlepszego na nowej ścieżce piłkarskiej kariery Martí
0
Jak dla mnie to Tello powinien zostać. On jest bardzo dobry można go na kilka miesięcy wypożyczyć ale sprzedać nie !!!
0
Jeśli to był żart to nie smieszny !!!
0
i pique 8:8 goool
0
pique nie trafia