0

8:7 dla pepa

0

A powie ktos wkoncu co zrobil pique?

0

8:6 for pep

0

hahaha valdes gleba

0

A co pique zrobil?

0

7:6 dla pepa

0

http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm tu jest dzialajacy patryk

0

pedro 6:6

0

noi pique na 6:5 :) Bede mowil o golach na zywo :D

0

6:4 :)

0

pep wygrywa 5:4 :)

0

Daniego Alvesa nie sprzedamy!!! To najlepszy prawy obrońca świata.

0

@Mały Rycerz też tak myślę ale mimo wszystko jak Athletic Bilbao doszło do finału to znaczy że na to zasłużyli. Co prawda mieli słabszych przeciwników ale doszły te 2 kluby. Oczywiście myślę że my wygramy. Visca el Barca

0

@Sebastian96 Transmisja finału Pucharu Króla będzie na TVP 1 i TVP Sport.

0

@zoor Mecz będzie można zobaczyć w TVP 1 oraz w TVP Sport. Początek 25 maja (piątek) o godz. 22.00. Komentować spotkanie będą Maciej Iwański i Rafał Ulatowski.

http://www.mowimyjak.pl/fakty/sport/fina-pucharu-hiszpanii-copa-del-rey-gdzie-obejrzec-mecz-athletic-bilbao-fc-barcelona-25-maja,29_42319.html

0

Fajne stroje

0

Ja jestem za ! Drogba to dobry piłkarz mimo starszego wieku to wciąż jest dobry, a poza tym Drogbe można pozyskać za darmo ! Byłoby to dobre rozwiązanie dla Barcy bo około 50% bramek Barcy strzela Messi. Drogba by go trochę odciążył. To jest moje zdanie, nie wiem jak wy myślicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?