punisher229
Dołączył/a: maj 2012
Podkarpackie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8:7 dla pepa
0
A powie ktos wkoncu co zrobil pique?
0
8:6 for pep
0
hahaha valdes gleba
0
A co pique zrobil?
0
7:6 dla pepa
0
http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm tu jest dzialajacy patryk
0
pedro 6:6
0
noi pique na 6:5 :) Bede mowil o golach na zywo :D
0
6:4 :)
0
pep wygrywa 5:4 :)
0
Daniego Alvesa nie sprzedamy!!! To najlepszy prawy obrońca świata.
0
@Mały Rycerz też tak myślę ale mimo wszystko jak Athletic Bilbao doszło do finału to znaczy że na to zasłużyli. Co prawda mieli słabszych przeciwników ale doszły te 2 kluby. Oczywiście myślę że my wygramy. Visca el Barca
0
@Sebastian96 Transmisja finału Pucharu Króla będzie na TVP 1 i TVP Sport.
0
@zoor Mecz będzie można zobaczyć w TVP 1 oraz w TVP Sport. Początek 25 maja (piątek) o godz. 22.00. Komentować spotkanie będą Maciej Iwański i Rafał Ulatowski.
http://www.mowimyjak.pl/fakty/sport/fina-pucharu-hiszpanii-copa-del-rey-gdzie-obejrzec-mecz-athletic-bilbao-fc-barcelona-25-maja,29_42319.html
0
Fajne stroje
0
Ja jestem za ! Drogba to dobry piłkarz mimo starszego wieku to wciąż jest dobry, a poza tym Drogbe można pozyskać za darmo ! Byłoby to dobre rozwiązanie dla Barcy bo około 50% bramek Barcy strzela Messi. Drogba by go trochę odciążył. To jest moje zdanie, nie wiem jak wy myślicie.