28 sierpnia 2009, 23:18
0
Campeones Campeones oee oeeee oeeeeeeee:D
28 sierpnia 2009, 23:12
VISCA EL PEDRO! :D Dzisiaj lepiej gra niż Ibra i Henryk :D
28 sierpnia 2009, 23:11
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!PEEEEEEEEEDRROOOO!!!
28 sierpnia 2009, 22:54
Bojan prawie ! VAMOS
28 sierpnia 2009, 22:53
Sergio in Yaya out :P
14 maja 2009, 22:26
no to niezła ustaweczka się szykuje :P
23 sierpnia 2009, 23:55
Campeones Campeones oeeoeeeoeeeee :D
24 sierpnia 2009, 00:02
ogarnijcie się .. wygrali 3-0 i trzeba się cieszyć szczególnie, że wygrali w niezłym stylu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Campeones Campeones oee oeeee oeeeeeeee:D
0
VISCA EL PEDRO! :D Dzisiaj lepiej gra niż Ibra i Henryk :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!PEEEEEEEEEDRROOOO!!!
0
Bojan prawie !
VAMOS
0
Sergio in Yaya out :P
0
no to niezła ustaweczka się szykuje :P
0
Campeones Campeones oeeoeeeoeeeee :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!PEEEEEEEEEDRROOOO!!!
0
ogarnijcie się .. wygrali 3-0 i trzeba się cieszyć szczególnie, że wygrali w niezłym stylu.
0
VISCA EL PEDRO! :D Dzisiaj lepiej gra niż Ibra i Henryk :D