0

Campeones Campeones oee oeeee oeeeeeeee:D

0

VISCA EL PEDRO! :D Dzisiaj lepiej gra niż Ibra i Henryk :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!PEEEEEEEEEDRROOOO!!!

0

Bojan prawie !

VAMOS

0

Sergio in Yaya out :P

0

Bojan Vamos! :D

0

MESSI !! HENRY !! rozkręcają się!

0

Iwanow jest boski :D::D "Murawa wygląda tak jakby grała tam Metallica albo Slayer" :D:D

0

najlepszy w pierwszej połowie to Abidal i Titi :P

0

haha :D komentator Polsatu the best xD

0

Na 100% bramka Iniesty była najważniejszą bramką LM :D ale czy najładniejszą to się okaże :P

0

jakbym żył w takim mieście jak Barcelona i był częścią Barcy to też bym wytrzymał tyle lat praktycznie bez gry :D

Bona sort Albert ;)

0

0

ogarnijcie się .. wygrali 3-0 i trzeba się cieszyć szczególnie, że wygrali w niezłym stylu.

0

Campeones Campeones oeeoeeeoeeeee :D

0

fajne dupeczki trzymają medale xD

0

KONIEC ! Puchar jest nasz xd

0

Xavi fuera :P

0

xD kot na camp nou i to czarny :P

0

Henry - out , Sergio - in

0

Henryk !!ale przyjęcie i strzał jak z arsenalu BOJAN 3-0

0

Ibra out - Bojan in

0

mogli dać ibrze MESSI GOL

0

KARNY XD

0

Tarzan poprzeczka xD

0

Ibra dobrze, że dogrywa dużo, ale jakby więcej strzelał to by było zajebiście

0

ładne odegranie i nie pierdolcie xD

0

MESSSISSSISISIS!!! :P

0

2 połowa się zaczęła idźcie oglądać, bo potem znowu będziecie wypisywać pierdoły ......

0

IBRA OMG!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?