puyol666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Campeones Campeones oee oeeee oeeeeeeee:D
0
VISCA EL PEDRO! :D Dzisiaj lepiej gra niż Ibra i Henryk :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!PEEEEEEEEEDRROOOO!!!
0
Bojan prawie !
VAMOS
0
Sergio in Yaya out :P
0
Bojan Vamos! :D
0
MESSI !! HENRY !! rozkręcają się!
0
Iwanow jest boski :D::D "Murawa wygląda tak jakby grała tam Metallica albo Slayer" :D:D
0
najlepszy w pierwszej połowie to Abidal i Titi :P
0
haha :D komentator Polsatu the best xD
0
Na 100% bramka Iniesty była najważniejszą bramką LM :D ale czy najładniejszą to się okaże :P
0
jakbym żył w takim mieście jak Barcelona i był częścią Barcy to też bym wytrzymał tyle lat praktycznie bez gry :D
Bona sort Albert ;)
0
Messi 1-0: http://www.megaupload.com/?d=R3RBSUL3
0
ogarnijcie się .. wygrali 3-0 i trzeba się cieszyć szczególnie, że wygrali w niezłym stylu.
0
Campeones Campeones oeeoeeeoeeeee :D
0
fajne dupeczki trzymają medale xD
0
KONIEC ! Puchar jest nasz xd
0
Xavi fuera :P
0
xD kot na camp nou i to czarny :P
0
Henry - out , Sergio - in
0
Henryk !!ale przyjęcie i strzał jak z arsenalu BOJAN 3-0
0
Ibra out - Bojan in
0
mogli dać ibrze MESSI GOL
0
KARNY XD
0
Tarzan poprzeczka xD
0
Ibra dobrze, że dogrywa dużo, ale jakby więcej strzelał to by było zajebiście
0
ładne odegranie i nie pierdolcie xD
0
MESSSISSSISISIS!!! :P
0
2 połowa się zaczęła idźcie oglądać, bo potem znowu będziecie wypisywać pierdoły ......
0
IBRA OMG!