0

blaugranacule19 dobre :D ... ale to prawda. Teraz to oni najwyżej mogą kupić jego buty... dorzucimy gratisowo sznurówki :P

0

dokładnie tomas18 ... Ibra jest dużo lepszy od tego dziada :)

0

A powiedzcie mi kto nie chce grać jak Barca? Tosz to kwintesencja :D

0

ALVES !!! ale brama ! :) sory za offtop :PP

0

wątpie żeby wolał grzać ławę w ManU niż być portero numero uno w Barcy ;]

0

mógł Valdka powołać zamiast Lopeza ;(

0

hahahahaha nie moge z Messim HAHAHAH!! VIVA LEO!! :D

0

hahahahah ale nadupceni wszyscy hahahaha !!!!:D:D:D

0

dyskoteka jedzie xD

0

Laporta ale kac ;/ współczuje :D

0

hahaha Laporta ledwo mówi :D:D

0

Lippi ty też nie jesteś więc się nie napinaj .. :P

0

VISCA EL BARCA!!! TEN SEZON JEST BORDOWO-GRANATOWY!!!!!

0

Deadcandance rozłożyłeś mnie na łopatki w tej chwili

0

zasłużyli na to :) Campeón de Espańa!!

0

no to niezła ustaweczka się szykuje :P

0

:OOO nie wierze co on zrobił !!

0

hahahheheehhihi dobry joke dobry ;] Milan to mnie zawsze potrafi rozśmieszyć :D

0

wstyd to to, że piłkarz, który gra w znanym klubie Europy nie może pogodzić się z porażką i jedzie sędziego ......

0

Wkurza mnie to, że wszyscy zwalają na sędziego ... żenada. Mieli pare 100% sytuacji mogli wykorzystać, a nie teraz jechać sędziego i Barce .

VISCA EL BARCA !!! teraz jedziemy z ManU ;)

0

Ciężko to było oglądać mecz w którym Czelsi wywalała wszystko ze swojej połowy. Zwalanie winy na sędziego nie potwierdza jego klasy ....

0

będzie może hiszpański komentarz ? bo to musiałbyć jeden krzyk :D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?