puyol666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
blaugranacule19 dobre :D ... ale to prawda. Teraz to oni najwyżej mogą kupić jego buty... dorzucimy gratisowo sznurówki :P
0
dokładnie tomas18 ... Ibra jest dużo lepszy od tego dziada :)
0
A powiedzcie mi kto nie chce grać jak Barca? Tosz to kwintesencja :D
0
ALVES !!! ale brama ! :) sory za offtop :PP
0
wątpie żeby wolał grzać ławę w ManU niż być portero numero uno w Barcy ;]
0
mógł Valdka powołać zamiast Lopeza ;(
0
hahahahaha nie moge z Messim HAHAHAH!! VIVA LEO!! :D
0
hahahahah ale nadupceni wszyscy hahahaha !!!!:D:D:D
0
dyskoteka jedzie xD
0
Laporta ale kac ;/ współczuje :D
0
hahaha Laporta ledwo mówi :D:D
0
Lippi ty też nie jesteś więc się nie napinaj .. :P
0
VISCA EL BARCA!!! TEN SEZON JEST BORDOWO-GRANATOWY!!!!!
0
Deadcandance rozłożyłeś mnie na łopatki w tej chwili
0
zasłużyli na to :) Campeón de Espańa!!
0
no to niezła ustaweczka się szykuje :P
0
:OOO nie wierze co on zrobił !!
0
hahahheheehhihi dobry joke dobry ;] Milan to mnie zawsze potrafi rozśmieszyć :D
0
wstyd to to, że piłkarz, który gra w znanym klubie Europy nie może pogodzić się z porażką i jedzie sędziego ......
0
Wkurza mnie to, że wszyscy zwalają na sędziego ... żenada. Mieli pare 100% sytuacji mogli wykorzystać, a nie teraz jechać sędziego i Barce .
VISCA EL BARCA !!! teraz jedziemy z ManU ;)
0
Ciężko to było oglądać mecz w którym Czelsi wywalała wszystko ze swojej połowy. Zwalanie winy na sędziego nie potwierdza jego klasy ....
0
będzie może hiszpański komentarz ? bo to musiałbyć jeden krzyk :D:D