puziols
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2011
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
U nich tylko jeden a u nas praktycznie cała drużyna nie była przygotowana mentalnie
2
To niech chociaż gryzie trawę i pobudza do walki kolegów skoro nie idzie. Jest kapitanem i liderem a w takich meczach nie potrafi wziąć tej odpowiedzialności (Inter, Chelsea, Atletico w LM)
1
Puyol, Alves, Xavi, Valdes to były bardzo silne charaktery i gryźli trawę w każdym meczu.
0
Veratti z kontraktem do 2021? Zapomnijcie.. Przespaliśmy moment gdy był realnie do wyjęcia ale wtedy wierzylismy w Xaviego i Inieste do 40stki.
Zresztą w PSG widać jakiś konkretny projekt a u nas jak na razie coraz starsza kadra i coraz większe podwyżki (niebawem drugi Milan)
2
PK to gówno warte trofeum gdzie gra się pół rezerwami. Bądźmy poważni, LM jest najwazniejsza
0
Wiem że miała smak ale nadal uważam że mała zasługa była LE w tamten sukces. Tak czy siak pierwszy do wymiany jest zarząd a dopiero potem można zwalniać trenera.
0
Mnie średnio się gra podobała, fajne były kontry i Messi na skrzydle ale mimo trypletu szału nie było
3
Wielkie transfery dają jakość. Villa, Neymar Suarez czy nawet Ibra który niby grał słabo dał nam wiele.
Kupując placków typu Gomes, Rakitic (z czym szacunkiem dla niego bo lubię tego gracza) Paco Song nic nie zdziałamy. Przecież lepiej kupić jednego cracka niż 3 sredniakow
0
To chyba nie oglądałeś Barcy LE
0
Mówię poważnie. Myślę że z naszym budżetem stworzylby świetna drużynę i wprowadzał młodzików. Gorzej niż za LE grać i tak już nie mozna
1
No dobra to Wenger out i w lecie do nas. Nie wiem czemu mam do niego słabość. W Arsenalu jest wypalony od dawna i dla mnie powinien zmienić klub
0
Zmowa co do czasu stzrelania goli ?
0
Też to zauważyłem, nie pamiętam meczu w LM gdzie ktoś pokonał Real bez klasycznej 9tki. Małymi pierdami nic nie zdziałają
4
Real ma po prostu najlepszą kadrę i się spina na ważne mecze.
Modrić Kroos Casemiro niszczą nasz słaby środek. Atak mamy lepszy pod każdym względem ale atakiem nigdy nie wygra się trofeów.
Carvajal pokazuje jak powinien grać PO z krwi i kości.
Szkoda tylko że mają duże szansę na obronę LM bo grają według mnie słabo za Zidana ale kadra i spina robią swoje
0
Słabo się robi jak oglądam dzisiejsze mecze i porównuje do gry Barcelony, gramy powolnie i nudno...
1
Carvajal jest genialny już od kilku lat. Dla mnie najlepszy PO świata od dłuższego czasu (i błagam nie piszcie mi o Alvesie)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Na pewno nie chcemy oglądać futbolu jaki prezentuje Barca LE (poza drugą połową sezonu 14/15)
2
Unze, ma DNA i przecież opracował wspaniałe fragmenty gry po których strzelamy mnóstwo goli.
3
Były podśmiechujki z Pogby ale trzeba było go tak naprawdę kupić zamiast Gomesa i Paco.
Przegapiliśmy Modrica, Koosa, Isco, Pogbe i obyśmy nie zaspali gdy taki Veratti będzie możliwy do wyciągnięcią lub ktoś jego pokroju. Nie możemy sobie pozwalać na takich zawodników jak D. suarez, Gomes czy nawet Rakitić w pierwszej 11stce. Środek pola to powinien być nasz znak.
0
Nie jeden sezon ale gra wygląda fatalnie już od roku ponad.
Przypomnę sezon 14/15 gdzie zdobyliśmy typlet. Polecam przypomnieć sobie mecze przed Sociedad, wydarzenia po meczu z Sociedad i potem jak gra wyglądała. Piłkarze się zbuntowali, były zgrzyty między LE i wzięli sprawy w swoje ręce.
8
Przypomnij sobie styl tych pucharów LE. Tryplet wszystko fajnie, graliśmy kontrę bo piłkarze się zbuntowali bo jest taką miernotą na ławce. Sezon dubletu gdzie byliśmy bezradni z Atletico w LM i prawie przerznęliśmy mistrza bo "wielki taktyk" Zizu nas ograł na CN
0
Messi w tym sezonie kompletnie zatracił swoją motorykę i przyśpieszenie z piłką. Nie wiem czy to złe przygotowanie czy starość ale nie jest to jakiś wielki problem bo to inteligentny gracz. Człapał od zawsze i to akurat dziwić nie może.
Środek pola to jest skandal. Tak słabego zawodnika jak D.Suarez dawno nie widziałem w Barcelonie na ŚP (mimo że lubię tego chłopaka). Gomes, Turan (on akurat nie powinien grać na ŚP), Rakitić to nadają się do gry obok Iniesty 28letniego i Busiego w wielkiej formie. Inaczej kopią się po czołach.
Podoba mi się Rafinha który wrócił po kontuzji. Trzeba na niego stawiać jak najwięcej.
Głowny problem to trener i taktyka a raczej jej brak. Nigdy nie widziałem w Barcelonie tyle piłek wykopywanych na oślep przez pomoc czy obronę. Po kontrach z 14/15 pozostał już tylko ślad a pressingu i biegania to już dawno w tej drużynie nie widziałem. Skończmy biadolić o DNA LE, zna klub od podstaw bla bla bla i zatrudnijmy prawdziwego fachowca z trzeźwą głową. Nie ma na razie złotego pokolenia to po cholerę grać tiki takę. Kluczem jest dostosowanie taktyki pod piłkarzy a nie na odwrót.
0
Karny 100% akurat prawidłowy. Pique zachaczył w nogę i było to widać na każdej powtórce
0
W tym sezonie był Busi i też nie było środka :)
0
Spalony... 2 minuta i już takie akcje
6
Patrząc na to jak genialnie taktycznie gra Chelsea to aż człowiek żałuję że nie grają w LM, bez dwóch zdań byliby faworytem obok Bayernu, Barcelony i Realu
1
Nie wiem co wszyscy tak o tym Busim. W tym sezonie gra piach i wolałbym aby wrócił na spokojnie do formy a nie żeby był katowany w każdym meczu.
0
Bo drużyna LE nie jest zmotywowana + gramy taktyczną kaszanę gdzie byle średniak LL potrafi odbierać nam piłkę na naszej połowie.
Zaniedbaliśmy przez ostatnie lata środek pola wzmacniając się średniakami i jest tego konsekwencja. Gomes, Denis Suarez czy nawet Rakitic to nie są zawodnicy na pierwszą drużynę. Zauważ że Rakieta nawet nie czarował w sezonie 14/15 gdzie sięgaliśmy po tryplet.