O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 39
  • Polecenia 0

Komentarze

0

takie zasady obowiązują np. w polskich ligach juniorskich. Zawodnik nawet w jeden dzień może zagrać połówkę - przykładowo - w juniorach młodszych a kilka godzin później drugą połówkę w juniorach starszych.

0

składy podadzą przed meczem, mecz będzie w tv na kanałach:

Al Jazeera Sport +8

Al Jazeera Sport 1

Eredivisie Live 1

Gol TV (America) **

MaXimo 2

NTV Spor

Skai Hellas

SuperSport 3 (ZA)

SuperSport 3A

SuperSport 3N

można go obejrzeć na tych kanałach bądź w internecie, jeżeli znajdzie się transmisję :]

0

ogladalem wczoraj Juve i Caceres naprawde sie nadaje, nie jako zmiennik Puyola czy Pique w srodku, ale jako alternatywa dla Daniego Alvesa, chlopak ma papiery na granie, szkoda, ze nikt w Katalonii nie dal mu szansy na zaprezentowanie sie...

0

"gdzie temperatury spadaja [...] nawet do -7 stopni Celsjusza" :D ja mysle, ze jak spadna do -15 to tez nikogo to nie zdziwi. Btw, ciekawe jak oni doszli do tego, ze spadaja do -7 a nie do -5 czy -10 ;]

0

taaa... siedzi w Arsenalu i na pewno chce zmienic otoczenie i siedziec w Barcelonie... :/ tu na 100% nie bedzie mial szans na gre, jest Alves, w razie czego Puyol, Eboue bylby dopiero 3 prawym obronca

Zobacz wszystkie

0

czyli to byl jego setny mecz w barwach FCB czy setny ligowy? Bo z tekstu newsa nie wynika jednoznacznie, ze ligowy, ale jest tez "ponadto rozegral xx meczow w CdR i LM". Ktos doprecyzuje?

0

nie prosciej sciagnac sopcasta? wtedy masz pewna transmisje i nie jestes uzalezniony od linkow :] pzdr. VeB!

0

skoro macie te platformy to czemu sobie nie sprawdzicie sami?

0

@ fajnybartus - ja zdawalem mature 3 lata temu i bylo tak, ze trzeba zadeklarowac jakis jezyk nowozytny a oni maja Ci umozliwic jego zdawanie :] czyli kreolski jak najbardziej - umiesz, mozesz zdawac. Co do wypowiedzi kolegow to angielski umiem biegle, slabiej perski i francuski, troche rozumiem z wloskiego i hiszpanskiego ale nie mowie :]

0

"gdzie temperatury spadaja [...] nawet do -7 stopni Celsjusza" :D ja mysle, ze jak spadna do -15 to tez nikogo to nie zdziwi. Btw, ciekawe jak oni doszli do tego, ze spadaja do -7 a nie do -5 czy -10 ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?