0

takie zasady obowiązują np. w polskich ligach juniorskich. Zawodnik nawet w jeden dzień może zagrać połówkę - przykładowo - w juniorach młodszych a kilka godzin później drugą połówkę w juniorach starszych.

0

składy podadzą przed meczem, mecz będzie w tv na kanałach:

Al Jazeera Sport +8

Al Jazeera Sport 1

Eredivisie Live 1

Gol TV (America) **

MaXimo 2

NTV Spor

Skai Hellas

SuperSport 3 (ZA)

SuperSport 3A

SuperSport 3N

można go obejrzeć na tych kanałach bądź w internecie, jeżeli znajdzie się transmisję :]

0

ogladalem wczoraj Juve i Caceres naprawde sie nadaje, nie jako zmiennik Puyola czy Pique w srodku, ale jako alternatywa dla Daniego Alvesa, chlopak ma papiery na granie, szkoda, ze nikt w Katalonii nie dal mu szansy na zaprezentowanie sie...

0

"gdzie temperatury spadaja [...] nawet do -7 stopni Celsjusza" :D ja mysle, ze jak spadna do -15 to tez nikogo to nie zdziwi. Btw, ciekawe jak oni doszli do tego, ze spadaja do -7 a nie do -5 czy -10 ;]

0

taaa... siedzi w Arsenalu i na pewno chce zmienic otoczenie i siedziec w Barcelonie... :/ tu na 100% nie bedzie mial szans na gre, jest Alves, w razie czego Puyol, Eboue bylby dopiero 3 prawym obronca

0

@ barceloniasz - karakany wygraly w tym roku 3 trofea, ile w tym sezonie wygralo Bristol City gdzie pewnie każdy ma 1,90? ;)

0

Forlan jest tanszy od Zlatana pewnie ze dwa razy, ale Zlatan na 100% jest lepszy. Przy ilosci sytuacji Eto'o mialby w sezonie z 50 bramek.

0

Puyol, Marquez, Pique, Caceres, Milito (jak wróci)...po co jeszcze jeden zawodnik na te samą pozycje?

0

ja bym dal w koncu Caceresowi zagrac...

0

*patrzYłem

0

bardzo nieladnie ze strony klubu - mial obiecane to powinien dostac. Niewazne, ze nie gra juz w klubie ani ze za tygodniowke moze sobie kupic dwa takie. Chodzi o wywiazywanie sie z zawartych umow.

0

Czemu wspomniany jest Shinawatra? Przeciez the Citizens maja arabskich wlascicieli, którzy przejeli klub wlasnie od Shinawatry :|

0

piekny gest ;P

0

wlasnie, ale ktos chlapnął :]

0

czyli to byl jego setny mecz w barwach FCB czy setny ligowy? Bo z tekstu newsa nie wynika jednoznacznie, ze ligowy, ale jest tez "ponadto rozegral xx meczow w CdR i LM". Ktos doprecyzuje?

0

Eto'o jest gwarancją conajmniej 25 bramek ligowych + kilka w LM i pucharach krajowych, nie widze napastnika ktory przez ostatnie 5 sezonow potrafilby utrzymac taka skutecznosc. Wydaje mi sie, ze nie ma takiego. Najblizej jest chyba Villa, ale jemu tez brakuje do Samu. Wiec jezeli Villa to najwyzej OPROCZ, nie ZAMIAST Kamerunczyka.

0

króla strzelcow moze mu odebrac tylko Messi, trzezwo patrzac. A karne niech da lepszym - ani w FCB ani w Kamerunie mu one nie wychodza.

0

wydaje mi sie ze nie ma potrzeby sprowadzania tych zawodnikow, gora jednego... ten ofensywny pomocnik moglby byc - z mlodych napastnikow mamy Bojana, nie wydaje mi sie zeby byl potrzebny jeszcze jakis - Messi tez ma dopiero 21 lat.

0

ja bym obstawil Keite ;P

0

jedyny polski komentarz, ktory moge zniesc to Nahorny i Smokowski na hitach Premiership. inni komentatorzy C+, a zwlaszcza od La Ligi wg mnie sa slabi, a najbardziej drazni mnie Leszek Orlowski, ktory moze jest dobrym dziennikarzem, moze potrafi wyszukac przed kazdym meczem 80 stron statystyk i ciekawostek ale na pilce noznej to on sie nie zna.

0

dokladnie, zakaz zdejmowania koszulki jest wlasnie dlatego zeby uniknac wszelkich deklaracji politycznych i innych pod spodem, aczkolwiek i tak uwazam, ze ten przepis jest durny.

0

gest dedykowany przyjacielowi, pasuje?

0

Yaya naprawde jest rewelacyjnym DMem, ja bym sie go nie pozbywal. Rozumiem ze wyzsze zarobki moglyby go skusic ale... jest w najlepszej druzynie swiata, ma w miare pewne miejsce w pierwszym skladzie, walczy o najwyzsze cele... Gdyby zmienil klub TYLKO po to, zeby zarabiac wiecej to wtedy rzeczywiscie trzeba by sie zastanowic nad limitem zarobkow dla pilkarzy jak w MLS.

0

@ fajnybartus - ja zdawalem mature 3 lata temu i bylo tak, ze trzeba zadeklarowac jakis jezyk nowozytny a oni maja Ci umozliwic jego zdawanie :] czyli kreolski jak najbardziej - umiesz, mozesz zdawac. Co do wypowiedzi kolegow to angielski umiem biegle, slabiej perski i francuski, troche rozumiem z wloskiego i hiszpanskiego ale nie mowie :]

0

cenię Heńka za niesamowity profesjonalizm i...poczucie humoru ;) I nie trzeba mu żadnego MilanLabu :P

0

nie prosciej sciagnac sopcasta? wtedy masz pewna transmisje i nie jestes uzalezniony od linkow :] pzdr. VeB!

0

swietny, swietny artykuł! Kto jest autorem?

0

nie ma wspomnianego Puyola, a w GD tez mial asyste przy bramce Eto'o. Tak czy nie? :)

0

m_o_z - rispekt :D

0

fakt, Segunda brzmi w tym kontekscie znacznie lepiej niz Second ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?