0

licze na to samo, powinien zabrac Barce B na to spotkanie zeby zaden wazny zawodnik nie zlapal kontuzji :] co z tego, ze z Szachtarem przegraja mecz o nic, wazne, zeby strzelic 5 goli w weekend :]

0

Celtic poluje na graczy FCB i dobrze na tym wychodzi. Moim zdaniem Sylvinho jako zawodnik FCB juz nic nie osiagnie, powinien szukac gry gdzie indziej bo Puyol calkiem niezle sobie radzi jako zastepca Abidala a w kolejce czekaja juz kolejni wychowankowie.

0

z twarzy niezbyt sliczna :]

0

skoro macie te platformy to czemu sobie nie sprawdzicie sami?

0

Barca to wiecej niz klub, nie? ;P

0

a u mnie kolorowy ekran jak przy przerwie technicznej :/

0

słusznie, z Wyspami Zielonego Przylądka to nawet nasza rozpita repstacja by wygrała :]

0

jak dla mnie - Henry na trzeciego. Doświadczony piłkarz, ma wielki wpływ na młodych zawodników, na pewno nie ugnie się pod żadną presją.

0

@ Braniś Toure - to dlaczego drugi komplet strojow jest nazywany "wyjazdowym"? To oczywiste - jezeli gospodarz ma koszulki takie jak my to gramy w wyjazdowych. 4 liga polska nie jest zadnym wyznacznikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?