26 sierpnia 2008, 21:53
0
a takze osoby do ktorych byly adresowane moje komenty. A tymczasem ide na mecz
26 sierpnia 2008, 21:52
tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-
26 sierpnia 2008, 21:47
rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?
26 sierpnia 2008, 21:46
Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.
26 sierpnia 2008, 21:41
To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów
26 sierpnia 2008, 21:36
ArasFCB i karolle, jak jestescie kibicami Barcy, to czemu ogladacie mecz w polskiej TV? Barca to klub hiszpanski wiec odsylam was to telewizji hiszpanskiej ktora rowniez transmituje mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a takze osoby do ktorych byly adresowane moje komenty. A tymczasem ide na mecz
0
tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-
0
rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?
0
Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.
0
To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów
0
ArasFCB i karolle, jak jestescie kibicami Barcy, to czemu ogladacie mecz w polskiej TV? Barca to klub hiszpanski wiec odsylam was to telewizji hiszpanskiej ktora rowniez transmituje mecz
0
To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów
0
Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.
0
rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?
0
tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-