O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

a takze osoby do ktorych byly adresowane moje komenty. A tymczasem ide na mecz

0

tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-

0

rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?

0

Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.

0

To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów

Zobacz wszystkie

0

ArasFCB i karolle, jak jestescie kibicami Barcy, to czemu ogladacie mecz w polskiej TV? Barca to klub hiszpanski wiec odsylam was to telewizji hiszpanskiej ktora rowniez transmituje mecz

0

To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów

0

Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.

0

rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?

0

tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?