pwned1010
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a takze osoby do ktorych byly adresowane moje komenty. A tymczasem ide na mecz
0
tsw, przeczytaj jeszcze raz wszystkie komentarze i ich autorów -.-
0
rozwad napinaczu internetowy, kupiles juz ksiazeczki?
0
Hanc, ja nie jestem kibicem Wisły. Pisze tak bo jestem polakiem, co mnie bardziej wiąże z polskim klubem, niz z hiszpanskim.
0
To masz powazny problem...Mozesz skorzystac z KuszoTV, tam nie ma polskich kanałów
0
ArasFCB i karolle, jak jestescie kibicami Barcy, to czemu ogladacie mecz w polskiej TV? Barca to klub hiszpanski wiec odsylam was to telewizji hiszpanskiej ktora rowniez transmituje mecz