O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jeszce dopłata i to 20 mln SMIECH NA SALI

0

no niee bardzo google ba ogladałem mecz z leeds w tv na polsacie a tak dla potwierdzenia tego to rivaldo tuz przed strzeleniem bramki zszedł z boiska na pare sekundd bo został sfaulowany ni i dostał tez zółty kartonik za złosliwy faul ze sedzia nie podyktował na nim wczesniej przewinienia bo został pociagniety uwaga :D za nos:P

0

pamietam te lata pierwszy mecz gralismy na cn z leeds i wygralismy gol w 10 min rivaldo chyba w 22 min nastepny de boera z wolnego i w koncuwce meczu 2 trafienia kluiverta, nastepny mecz to porazka z milanem 2:0 i nastepna porazka chyba z anderlechtem ale juz nie pamietam czy z ta druzyna 3:0 zas potem remis z milanem na san siro 3:3 i 3 bramki rivaldo

0

stifler111 dokładnie ! tak było z henrym ze go sprzedac a teraz to co, no co? a teraz to jest jeden z najlepszych grajków.

0

50 bramek to tylko rivaldo jest w stanie tzn. byłby w stanie jak by miał tyle latek co eto'o

Zobacz wszystkie

0

a ciekawe czy eto'o zostanie bo w wyniku odejscia samuela moze byc tak ze na srodku bedzie grał henry... kto wie...

0

zasłona dymna ??? :D

0

i tak przegraja

0

a kto by nie zył:PP

0

lahm tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?