pytee10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszce dopłata i to 20 mln SMIECH NA SALI
0
no niee bardzo google ba ogladałem mecz z leeds w tv na polsacie a tak dla potwierdzenia tego to rivaldo tuz przed strzeleniem bramki zszedł z boiska na pare sekundd bo został sfaulowany ni i dostał tez zółty kartonik za złosliwy faul ze sedzia nie podyktował na nim wczesniej przewinienia bo został pociagniety uwaga :D za nos:P
0
pamietam te lata pierwszy mecz gralismy na cn z leeds i wygralismy gol w 10 min rivaldo chyba w 22 min nastepny de boera z wolnego i w koncuwce meczu 2 trafienia kluiverta, nastepny mecz to porazka z milanem 2:0 i nastepna porazka chyba z anderlechtem ale juz nie pamietam czy z ta druzyna 3:0 zas potem remis z milanem na san siro 3:3 i 3 bramki rivaldo
0
stifler111 dokładnie ! tak było z henrym ze go sprzedac a teraz to co, no co? a teraz to jest jeden z najlepszych grajków.
0
50 bramek to tylko rivaldo jest w stanie tzn. byłby w stanie jak by miał tyle latek co eto'o
0
ale tu niee chodzi czy samu jest w formie czy nie ale o to ze Barca powinna zmienic napastnika bo całe zycie nie bedziemy grac tylko samuelem:P na nowy sezon potrzeba drobnych zmian zeby dalej osiagac sukcesy:P chetnie bym wydział ribery'ego i ville. a za 2 sezony fabregasa
0
co tu mowic samu zrobił dla barcy juz wiele mozna powiedziec ze za wiele:p naprawde nastrzelał dla nas tych goli i czas na wielkie odejscie, przeciez gra dla nas juz kilka ładnych sezonów trzeba go sprzedac, bo musimy miec na nowy sezon nowa swiezosc w druzynie! ville moze teveza. no i od nowego sezonu bojan powinien zaczac wiecej grac:)
0
ty koles nie badz taki cwany ba man utd sam sie meczył rok temu w finale z chelsea:P 3:0 to bedzie ale dla nas bo wy nie potraficie grac w gałe tylko kopac po nogach
0
lahm tak
0
a kto by nie zył:PP
0
hahaha a jak drogba nom stop symulował to juz nic sie nie dzieje. ta od razu 10 karnych sie im nalezało. zalosne i zal.
0
czytajac komentarze padaja słowa słaba barca. ok zgodze sie z tym ze barca zagrała bardzo ale to bardzo słaby mecz ale nie musza padac słowa cytuje: Deadcandance "Manchester pokaże Barcelonie na czym polega futbol totalny a Ronaldo pokaże Messiemu na czym polega różnica między najlepszym piłkarzem świata - a zwykłym utalentowanym skrzydłowym... niestety 3:1 przy dobrych wiatrach " Zobaczymy czy man utd bedzie miał pole do popisu jak zagramy z puyolem i henrym w składzie:P. brakowało tych piłkarzy we wczorajszym meczu a szczególnie henrego. a atak na man utd z henrym, eto'o i messim to bedzie inny atak jak z chelsea:P, no i jeszcze toure zagra tam gdzie powinien. wiec idac tokiem myslenia sytuacji podbramkowych bedzie jak lodu miejmy nadzieje:)
0
rocky5 hleb nieee bo nic nie pokaze nie ma co czarowac sie bedzie to kolejna luka, wejsc musi guudy. trzymajmy mocno kciuki!!!
0
piach???? a dziwisz sie ze mamy braki na kazdej pozycji... obrona(puyol o marquezie nie wspomne bo kontuzjowany), pomoc (yaya grajacy w obronie z koniecznosci), atak (henry który kto jak kto ale jest naszym najlepszym napastnikiem:P bo eto'o gra od dawna nie zbyt mile dla oka ale moze dzis cos ustrzeli). wierze ze w drugiej połowie strzelimy na 1:1 i ostatecznie wygramy to spotkanie ale musi wejsc guudy na atak bo sam eto'o nie da rady...
0
a sorki pomyliło mi sie
0
raczej we wtorek, czyli jutro ! a nie w srode:P
0
mam taka nadzieje ze henry jednak jest w pełni przygotowany na to spotkanie i bedzie naszym asem na pokonanie chelsea.... ale to sa takie nadzieje... hmmm ale zobaczymy jutro w jakim składzie wybiegniemy.
0
zasłona dymna ??? :D
0
a ciekawe czy eto'o zostanie bo w wyniku odejscia samuela moze byc tak ze na srodku bedzie grał henry... kto wie...
0
urwali sie z choinki
0
i tak przegraja
0
SiWy az tak zle nie było Ribo grajac w trykocie Barcy zdobył:
Mistrzostwo Hiszpanii 1998, 1999
Puchar Króla 1998
Superpuchar Europy 1997
0
zreszta jak wszystkie jego gole ;)
0
super juz pobieram :))
0
4:0 dla Barcy :)