0

Ban!

0

cholera bilet na samolot zabukowany na likend wiec niech mi tu nie wyskakuja z zadnymi poniedzialkami.cholera.

0

Gabri i Babangida haha

pamietamy pamietamy.

0

primadonnom mowimy stanowcze NIE!

0

do bolo.

juz zapomniales kto strzelil bramke realowi i kto wie moze ta bramka dala nam mistrza w zeszlym sezonie,plus 20 bramek tez zrobilo swoje.

wiec troche szacunku.

0

CATALONIA IS NOT SPAIN !!!!

0

w zeszlym roku 200 euro ale mecz warty kazdego eurocenta.

lalo caly mecz ale fiesta po pierwszym golu wynagrodzila wszystko.

0

etoo 1 gol ,zmarnowana setka i niezejscie ze spalonego.

gratulacja dla lazio ,mourinho niech poplacze.

0

inter gniecie ,a lazio strzela superfuksiarskiego gola hahaha

0

fart23

chyba chciales powiedziec katalonska ,a nie hiszpanska.

0

moze akurat barcelona to jego ulubiony klub, dlatego caluje.

0

mecz o 3cie miejsce? a po co?

czego to juz w fifa nie wymysla, zreszta caly ten turniej to jakis wymysl dziwaczny. ale coz zrobic gdy centrala nakazuje.

0

wczesniejsze wakacje dla chlopakow.

catalonia is not spain!

0

betis spadl hahahahahha. bardzo dobrze

0

pesetero

0

najsilniejsza byla pare lat temu.

ale teraz wyraznie przegrywa z premiership.

0

o ile mniej kolorowo ogladaloby sie mecz bez jego komentarzy.

oby zdrowie mu dopisywalo by mogl komentowac jeszcze pare ladnych lat

0

z szachtarem chyba bylo do tylu.2-3

0

moze korupcja a moze liga jest slaba, a moze poprostu real jest slaby,bo graja jak male dzieci na podworku.

niewazne jak byleby odpadli.

0

ale chyba grali na wyjezdzie ,a nie na Camp Nou.

0

na atletico zawsze ciezko.reszta meczy powinna byc wygrana bez problemu jesli wyciagneli wnioski z ostatniego meczu z espaniolem.

0

niema co przezywac.na betisie zawsze sie ciezko gralo.remis to dobry rezultat.

0

to tyle odnosnie odpoczynku we srode.

0

pamietam to 5-1 jak to by bylo wczoraj.swietna kartoniada , blad naszego bramkarza i niestrzelony karny.to byly emocje.

0

lasssdra chyba pomyliles fora.

0

czy to zdjecie jest z meczu z espaniolem?

0

gdzie w tym roku jest rozgrywany final?

0

hleb sie rozkreci, to dobry pilkarz.

0

oby mial racje.czym szybciej tym lepiej.

0

nietrzeba umiec po katalonsku zeby miec niezly polew.

http://www.tv3.cat/videos/913439/Crackovia---15122008

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?