0

jestem ciekaw co by bylo jakby etoo dostal zolta nie w sevilli a w meczu z valencja.

0

przynajmniej real tez wtopil

0

bedzie kiedys dobrym trenerem.

0

w zeszlym sezonie jak byl rog dla nas to wiedzialem ze nic z tego niebedzie , oby w tym bylo zdecydowanie lepiej.

0

brawo pep za podjecie meskiej decyzjii.

0

pamietam final z PSG.

strasznie nudny byl to mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?