29 listopada 2009, 20:55
0
KONIEEC!!! :D
29 listopada 2009, 20:54
Koncz stary, koncz...
29 listopada 2009, 20:15
@ Bartek limity na justinie.. Musisz odświeżać co 1,5 minuty.. ;/
29 listopada 2009, 20:11
http://www.freespor.net/ Przy necie 512 kb trochę mi tnie ale da się oglądać.
12 października 2009, 21:17
Hahaha :D Nie spodziewałem się aż takich bajek.. No ale dobrze jest jak ktoś umie rzucić dobry żart :D
14 kwietnia 2009, 22:42
Brawo dla Barcy, brawo dla Chelsea, mimo że raczej za Liverpoolem byłem. Teraz trzeba drugi półfinał obejrzeć bo chyba było na co popatrzeć:)
22 czerwca 2009, 00:34
~ FCB-kat Skojarz jeszcze ze umie wypracować sobie sytuacje strzelecką w chwili gdy nikt się tego nie spodziewa i potrafi bardzo mocno i precyzyjnie strzelić. Ja tez go nie lubię ale jednak jakiś szacunek się należy...
14 kwietnia 2009, 22:48
Cygan czepiasz się:) Za dużo piwa i mi się pomyliło:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
KONIEEC!!! :D
0
Koncz stary, koncz...
0
@ Bartek
limity na justinie.. Musisz odświeżać co 1,5 minuty.. ;/
0
http://www.freespor.net/ Przy necie 512 kb trochę mi tnie ale da się oglądać.
0
Hahaha :D Nie spodziewałem się aż takich bajek.. No ale dobrze jest jak ktoś umie rzucić dobry żart :D
0
Brawo dla Barcy, brawo dla Chelsea, mimo że raczej za Liverpoolem byłem. Teraz trzeba drugi półfinał obejrzeć bo chyba było na co popatrzeć:)
0
~ FCB-kat
Skojarz jeszcze ze umie wypracować sobie sytuacje strzelecką w chwili gdy nikt się tego nie spodziewa i potrafi bardzo mocno i precyzyjnie strzelić. Ja tez go nie lubię ale jednak jakiś szacunek się należy...
0
Koncz stary, koncz...
0
Cygan czepiasz się:) Za dużo piwa i mi się pomyliło:)
0
KONIEEC!!! :D