qba1500
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KONIEEC!!! :D
0
Koncz stary, koncz...
0
@ Bartek
limity na justinie.. Musisz odświeżać co 1,5 minuty.. ;/
0
http://www.freespor.net/ Przy necie 512 kb trochę mi tnie ale da się oglądać.
0
Hahaha :D Nie spodziewałem się aż takich bajek.. No ale dobrze jest jak ktoś umie rzucić dobry żart :D
0
Masakra. Tekst niesamowity, pod koniec aż mnie ścisnęło w gardle. Szkoda że tak późno go przeczytałem, ale nie zmienia to faktu że jestem zachwycony.
0
Już działa
0
Kurcze.. Niby ciśniemy ale coś nam nie wychodzi. Młodzi dużo biegają, starają się jak mogą żeby odzyskać piłkę. Ale pod bramką to nam nie idzie, obrońcy blokują wszystko..
0
Świetny tekst, brawo Challenger
0
bolomanolo
Po co ma zmieniać, skoro widać że ten ma dobry towar ;]
0
~ FCB-kat
Skojarz jeszcze ze umie wypracować sobie sytuacje strzelecką w chwili gdy nikt się tego nie spodziewa i potrafi bardzo mocno i precyzyjnie strzelić. Ja tez go nie lubię ale jednak jakiś szacunek się należy...
0
Kurrrde potrafią trzymać biednego człowieka w napięciu... W realu to było z miejsca, jednego dnia Kaka, drugiego CR i mieli euforie bez zbędnego stresu, a ja to przez to przedłużanie negocjacji zaraz zostane bez paznokci... Ale mam nadzieje ze stres będzie wynagrodzony:)
0
tu jest ceremonia: http://w61.wrzuta.pl/film/6dLm08jwzCz
Puyol z pucharem i hymn w tle... Aż się łezka w oku kręci... To jest piękne:)
0
Po prostu magia:) Jesteśmy najlepsi... :)
0
Hanc Twoje teksty są niesamowite... :)
0
To jest magia... :)
0
Cygan czepiasz się:) Za dużo piwa i mi się pomyliło:)
0
Brawo dla Barcy, brawo dla Chelsea, mimo że raczej za Liverpoolem byłem. Teraz trzeba drugi półfinał obejrzeć bo chyba było na co popatrzeć:)
0
Kolejna czerwona... To trochę nie w naszym stylu...