@BorzyKrzys pracowałem w chyba jednym z 3 sklepów AEO w Polsce jak jeszcze były (w warszawskiej galerii mokotów) - muszę przyznać że ciuchy mieli dobrej jakości (to było jakieś 10 lat temu a jedną polówkę oddałem dla potrzebujących chyba w tamtym roku i wyglądała prawie jak nówka). Co do samej kampanii fajna, pierwsze o czym pomyślałem to że wychędożyłbym ją w te dupsko.
@Starrk a ja obstawiam że staniemy się chodzącymi warzywami. Nasze pokolenie wymrze a te nowe nie będą nawet wiedziały co to normalna rozmowa bo od dziecka będą się porozumiewać przy pomocy komunikatorów. Mam na myśli że bardziej naturalne będzie dla nich pisanie niż rozmawianie i będą wybierać tą łatwiejszą opcję. Wszystko w rękach rodziców ale ogólnie myślę że zmierzamy w złym kierunku i prędzej czy później to będzie wyglądać jak opisane powyżej.
@Comentateiro w sensie że zjadł np wystawione ciastka "dla gości"?:D Właśnie zawsze oglądam te rozmowy gdzie na stoi jakiś poczęstunek i dziwię się dlaczego nikt nigdy tego nie je :D Jak kiedyś będę sławny to pójdę na wywiad tylko dlatego żeby opendzlować całą michę tych ciastek i czekać na opinię publiczną.
@Comentateiro co mają na myśli mówiąc marnuje potencjał? Oczekują że skolonizuje kosmos albo wyrzuci w przestrzeń kosmiczną obrazek z wizerunkiem Adama Małysza?
@clyde pierogi od mamuni z jakimś dziwnym farszem z kaszy gryczanej. Do tego oczywiście cebulka w ilości przekraczającej rozsądne spożycie. Bąki po będą raczej z tych zabójczych.
@blakkudium imo jedynie z dwójki Martinez - Lewy bym wybierał. Gdzie Yamal :D chyba że o czymś nie wiemy i w szatni jest wybitnym mówcą motywacyjnym ale nawet wtedy ze względu na wiek/doświadczenie bym mu nie dał mimo że zawodnikiem jest świetnym.
@Kgorecki2500 na szczęście przyzwyczaiłem się do picia tylko i wyłącznie wody. Ostatnio wypiłem pół litra coli to się czułem jakbym sam tort opendzlował... To mnie tylko utwierdziło w zaprzestaniu picia tego syfu.
@gumaz pamiętam jak błagałem mamę żeby pozwoliła mi zafarbować włosy na blond bo chciałem z nich sobie robić takie kolce jak miał Songo SSJ2. Teraz jestem już dorosłym chłopem a w kolcach czuje się kozacko.
1
@insp1re Bierz Treka model Marlin. Raczej się nie zawiedziesz. Ja śmigam 4 rok bez serwisów, jedyne coś tam posmaruję czasem olejem.
2
@BorzyKrzys pracowałem w chyba jednym z 3 sklepów AEO w Polsce jak jeszcze były (w warszawskiej galerii mokotów) - muszę przyznać że ciuchy mieli dobrej jakości (to było jakieś 10 lat temu a jedną polówkę oddałem dla potrzebujących chyba w tamtym roku i wyglądała prawie jak nówka).
Co do samej kampanii fajna, pierwsze o czym pomyślałem to że wychędożyłbym ją w te dupsko.
2
@Safrani ch** ze społeczeństwem ale że tyle dobrego sosiku tatarskiego się zmarnowało już nie mogę przeżyć...
2
@BorzyKrzys filmy z Brolinem biorę w ciemno ;)
1
@Starrk a ja obstawiam że staniemy się chodzącymi warzywami. Nasze pokolenie wymrze a te nowe nie będą nawet wiedziały co to normalna rozmowa bo od dziecka będą się porozumiewać przy pomocy komunikatorów. Mam na myśli że bardziej naturalne będzie dla nich pisanie niż rozmawianie i będą wybierać tą łatwiejszą opcję.
Wszystko w rękach rodziców ale ogólnie myślę że zmierzamy w złym kierunku i prędzej czy później to będzie wyglądać jak opisane powyżej.
0
@gumaz jak mi się chce srać tylko.
3
@MesQueUnClub_87 bardzo naciągane ale "K-Pax" :)
0
@Comentateiro w sensie że zjadł np wystawione ciastka "dla gości"?:D Właśnie zawsze oglądam te rozmowy gdzie na stoi jakiś poczęstunek i dziwię się dlaczego nikt nigdy tego nie je :D Jak kiedyś będę sławny to pójdę na wywiad tylko dlatego żeby opendzlować całą michę tych ciastek i czekać na opinię publiczną.
0
@Arden z każdym kolejnym newsem przed oczami pojawia mi się obraz Ter Stegena w długim, skórzanym płaszczu i czapce z trupią czachą.
0
@Adik10 ja mam na dziś odłożonego Wilkołaka. Tego z Benicio del Toro.
3
@Comentateiro co mają na myśli mówiąc marnuje potencjał? Oczekują że skolonizuje kosmos albo wyrzuci w przestrzeń kosmiczną obrazek z wizerunkiem Adama Małysza?
0
@clyde pierogi od mamuni z jakimś dziwnym farszem z kaszy gryczanej. Do tego oczywiście cebulka w ilości przekraczającej rozsądne spożycie. Bąki po będą raczej z tych zabójczych.
1
@Ojciec5tkidzieci jakbym mieszkał w garażu to też bym miał na to wywalone jajca :D
0
@Barcaa12 aha bo bez 10tki to 100% dryblingów miał udane:D
0
@maikeru jak płacisz.
1
Ja oglądając mecz Barcelony
https://www.goodnewsnetwork.org/wp-content/uploads/2017/04/chinese-man-smiling-YouTube.jpg
0
Posiadanie piłki to chyba będzie w granicach 85% :D
1
@brzucho 9M-MRO Malaysia Airlines.
0
@gumaz fuk it nawet nie odpalam, nie lubię takich filmików :D
0
@PaPo Inigo, Lewy, Arałcho, Rafa/Pedri - kolejność nie jest przypadkowa
1
@Walpiano kompa się na noc zostawiało żeby rano wstać i rozpocząć hakerskie czynnośći związane z crackowaniem wymarzonej gierki... damn :(
1
@blakkudium imo jedynie z dwójki Martinez - Lewy bym wybierał. Gdzie Yamal :D chyba że o czymś nie wiemy i w szatni jest wybitnym mówcą motywacyjnym ale nawet wtedy ze względu na wiek/doświadczenie bym mu nie dał mimo że zawodnikiem jest świetnym.
0
@clyde polecam sokowirówkę :) a najlepiej prasę ;d
0
@Chada nie pije alko :D ale zgadzam się. Tęsknie za łiskaczem z colą ;(
2
@Kgorecki2500 na szczęście przyzwyczaiłem się do picia tylko i wyłącznie wody. Ostatnio wypiłem pół litra coli to się czułem jakbym sam tort opendzlował... To mnie tylko utwierdziło w zaprzestaniu picia tego syfu.
1
@MesQueUnClub_87 już to robiłem;d dobra ide na magazyn do chlopaków, tam zawsze się coś odpierdziela.
0
@MesQueUnClub_87 i co robisz? oprócz odświeżania rambli?:D
1
@gumaz pamiętam jak błagałem mamę żeby pozwoliła mi zafarbować włosy na blond bo chciałem z nich sobie robić takie kolce jak miał Songo SSJ2.
Teraz jestem już dorosłym chłopem a w kolcach czuje się kozacko.
2
@MesQueUnClub_87 co robić w robocie? Przyszedłem na 8:00, jest 10:14 a ja już obrobiony :D
5
@draxidox wszystko się zgadza, gość jest inwalidą ale umysłowym :)