5

@Faro o sporcie? XD Przecież od samego początku Stanowski mówił, że to NIE BĘDZIE kanał o sporcie

14

O, kolejny Masterclass Deco xD Przegrać walkę o obiecującego młodziana z przegrywami z Londynu to trzeba mieć talent

3

@bartas97 Popełnili błąd jak już był koniec meczu i Real bezpiecznie prowadził żeby można było mówić, że VAR jest przeciwko Realowi po skandalu z Almeria

2

Ciekawe jak jest "my tyres are gone man" po włosku

6

@Barcelonka070 oby został rozliczony za sztuczne windowanie cen paliw i poszedł pierdzieć w pasiak

1

Bergvall chłopie ty się zastanów czy chcesz być jednym z kurczaków czy jedną z twarzy odbudowy wielkiej Barcy

12

@pikass14 xD no nie
jak nie pracujesz to nie zarabiasz

0

Komentarz usunięty

28

@LM10GOAT to się nazywa pasja, oby udało się go zatrzymać bo wydaje się, że z obecnego składu to jeden z nielicznych który może "umierać" za klub

3

Podwójny Hernandez
Gil Manzano
Cesar Soto Grado

Ciekawe który z nich dostanie największy prezent na wakacje od papy Pereza

0

@KamQiX ukończyć mecz bez kontuzji - no zajebiście wygórowane wymagania, nie ma co.

3

@bartas97 jednak polecam wstrzemięźliwość bo ten Xavi was oj**ał z majstra z palcem w dupie

19

Niesamowite jest że byle pierd komara jest dogłębnie analizowany w meczu realu byle coś znaleźć na korzyść reżimu, a w naszych meczach ewidentne karne są ignorowane

6

XDDD
Dalej trzymajmy szamanów w klubie

0

@TR3YWAY Trochę szacunku, Leszek oglądał La Ligę jak ty na gunwo mówiłeś papu

1

@Kuba_1 obsrał dziurę

13

@Trojanek23 A mnie się wydaje że problem jest wielopoziomowy a jego częścią jest i Xavi i Deco i Laporta i sztab medyczny i cały styl zarządzania instytucją o nazwie FC Barcelona

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Hubert Hurkacz to urodzony przegryw coś jak Unai Emery albo bezpodiumowiec Nico Hulkenberg. Nie da się tego zmienić

24

Złodzieje krzyczą „łapać złodzieja”

0

W profilu użytkownika powinna być jeszcze informacja o liczbie banów. Ciekawe kto jest rekordzistą

0

@mekston Grzesznik to weźmie

0

Czyli eksperci z RMTVP twierdzą, że w 2010 Hiszpania zdobyła MŚ nieuczciwie, przecież Xavi był fundamentem tej drużyny

0

@creativeopinion masz psa?

1

Komentarz usunięty

0

Ciekawa opinia Adama Targowskiego z kanału Piłkarzyki który również jest sędzią oraz komentuje mecze w Viaplay na temat kradzieży na Bernabeu. Jego zdaniem Rudiger faulował i skoro ludzie udający sędziów w tamtym meczu zdecydowali się użyć varu to powinni to wyłapać. Odnośnie ręki męczennika nie podjął się oceny ponieważ powiedział, że powtórki VARu nie rozwiązują sytuacji jednoznacznie, ALE skoro tak jest to sędzia jest zobowiązany podtrzymać decyzję którą podjął najpierw, a w tym przypadku ręką i brak gola. Największa kontrowersją jego zdaniem jest anulowanie bramki Almerii. Stwierdził, że po pierwsze sędzia stał 2 metry od sytuacji z „uderzeniem” Dżuda w twarz i na bank to widział, a pomimo tego puścił grę. Decyzja była dobra, bo nie każde dotknięcie przeciwnika w twarz jest faulem i tutaj dokładnie tak było. Za nieakceptowalne uznał wykorzystanie VARu do powrotu do tej sytuacji.

26

Coś cichutko redaktor Ćwiąkała siedzi po skandalu na Bernabeu. Czyżby nie było o tym żadnego filmiku? O Negreirze było przynajmniej kilka, a tam jeszcze nic nikomu nie udowodniono. No ciekawe ciekawe

4

Ktoś tu wczoraj pytał o wały reżimu w tym sezonie. Tak się składa, że zacząłem prowadzić taką listę hańby, ale z braku czasu musiałem przerwać i mam tylko 4 pierwsze kolejki. Anyway, jak kogoś interesuje to proszę bardzo:

Kolejka 1: Bilbao vs Real Madrid -> Militao wjeżdża "pół-sankami" w Unaia Gomeza w polu karnym Realu - brak reakcji sędziego, nie jest to nawet sprawdzane.

- od 1:37

Kolejka 2: Almeria vs Real Madrid -> Bellingham przyjmuje piłkę "okolicami barku" w dodatku będąc na prawdopodobnym spalonym po czym strzela bramkę. Piszę prawdopodobnym, bo nie było to sprawdzone, tak samo jak przyjęcie ręką.

- od 0:37, niestety nie mam lepszej powtórki, która była na archivoVAR

Kolejka 3: Celta vs Real Madrid -> Nieuznany gol Celty Vigo po rzekomym utrudnianiu interwencji Kepie w piąstkowaniu. I patrząc na to, że Pena takich sytuacji w każdym meczu ma 2-3 to tutaj jest tak obrzydliwy wał, że głowa mała.

- od 0:22

Kolejka 4: Real Madrid vs Getafe -> Dwie kontrowersje w jednej akcji - wrzutka Modricia w pole karne Getafe, Rudiger dotyka piłkę ręką, ale jest to zignorowane, piłka z powrotem trafia do Modricia, który ponownie wrzuca piłkę, ale tym razem w momencie podania Joselu jest na spalonym. Ostatecznie piłkę w karykaturalny sposób wybija obrońca Getafe, tak, że ów Joselu będąc 2 sekundy wcześniej na spalonym strzela bramkę. Sędzia sprawdza obie kontrowersje ale nie zmienia decyzji i uznaje gola

- obie sytuacje od 1:01

A to tylko 4 pierwsze kolejki. Nie za bardzo umiem w twittera, ale myślę, że można znaleźć archiwalne tweety archivoVAR i uzupełnić tą listę o kolejne pozyzcje

5

@jeonek Ty rasisto

0

@Tasde zgadzam się że prawidłowa, może źle się wyraziłem bo dalej mnie trzyma po rabunku na Bernabeu ale chodziło mi o skandaliczną decyzję o zabraniu gola z Granadą.

Z drugiej strony jakbyśmy grali na biało to Manzano wyczarowałby anulowanie obu tych bramek co zdobył Betis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?