La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1053 Culés

0

Ciekawa opinia Adama Targowskiego z kanału Piłkarzyki który również jest sędzią oraz komentuje mecze w Viaplay na temat kradzieży na Bernabeu. Jego zdaniem Rudiger faulował i skoro ludzie udający sędziów w tamtym meczu zdecydowali się użyć varu to powinni to wyłapać. Odnośnie ręki męczennika nie podjął się oceny ponieważ powiedział, że powtórki VARu nie rozwiązują sytuacji jednoznacznie, ALE skoro tak jest to sędzia jest zobowiązany podtrzymać decyzję którą podjął najpierw, a w tym przypadku ręką i brak gola. Największa kontrowersją jego zdaniem jest anulowanie bramki Almerii. Stwierdził, że po pierwsze sędzia stał 2 metry od sytuacji z „uderzeniem” Dżuda w twarz i na bank to widział, a pomimo tego puścił grę. Decyzja była dobra, bo nie każde dotknięcie przeciwnika w twarz jest faulem i tutaj dokładnie tak było. Za nieakceptowalne uznał wykorzystanie VARu do powrotu do tej sytuacji.

0

@qbuteq dla mnie anulowanie tego gola byloby ok gdyby Vini dostal czerwo. A tutaj masz anulowanie bo faul gdy walczyli o pilke a gdy pilki nie bylo to sedzia nazwal to typowa przepychanka. To jest parodia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?