14

W sumie gdyby przyszła do na ta ósemka piłkarzy obok koloru zielonego to byłbym usatysfakcjonowany.. Nawet tego Mathieu bym zniósł

0

Moim zdaniem powinien zostać i rywalizować z Busqetsem o miejsce w pierwszym składzie na DP

0

Znając zubiego to i tak go nie kupi

0

za to marca i as zaskoczyły - nie napisały dzisiaj o zwycięstwie realu w lidze mistrzów

5

Ależ te nowe koszulki fenomenalnie wyglądają na zawodnikach !

1

Co za banda oszołomów z tym leśnym dziadem zubim na czele.. Najlepszy pomocnik Barcy sezonu 13/14, tak tak zaraz ktoś napisze, że tylko połowę sezonu miał dobrą jednak w rudzie wiosennej Martino zaczął mieszać pomocą stawiając Cesca na pozycji rozgrywającego na której on się nie sprawdził bo on jest ŚPO.. A teraz chcą go sprzedać jeszcze temu niebieskiemu hipokrycie..Dzięki zubi półmózgu

0

ter Stegen, Cuadrado* i Marquinhos to za zbyt mało do totalnej remontady..

0

Powiedział też, że decyzję o swojej przyszłości ogłosi dopiero po mundialu

0

Jordi znów z urazem ? To nie pierwszy raz kiedy po dłuższej kontuzji łapie kolejną, uważam, że ktoś się powinien tym zainteresować..

9

"A teraz po jedenasty" może za kolejne 12 lat

18

http://bi.gazeta.pl/im/ad/8a/f4/z16026285AA.jpg

Bydło z białej części Madrytu w akcji

6

To chyba Deulofeu na zdjęciu

1

Z całym szacunkiem ale Xavi to legenda Barcy, owszem miewa czasami gorsze momenty ale nie wyobrażam sobie, żeby odchodził z klubu..

6

3 razy NIE dziękujemy bardzo

1

Dokładnie

0

Od początku wiedziałem, że jak Lahoz to nic z tego nie będzie

7

Dzisiaj czyścił wszystko po profesorsku. Zmiany rzeczywiście są potrzebne ale on musi zostać !

0

Do kogo dokładnie masz pretensje ?

0

Rozmawiałeś z Simeone ?

1

Dla wszystkich narzekających na Leo - przypomnijcie sobie ile pucharów nam wygrał i ile radości dał wszystkim Cules. Wierzę, że od następnego sezonu (będzie już po mundialu) Messi znowu zamknie usta wszystkim krytykom i poprowadzi drużynę do wielu wspaniałych rzeczy.

0

Oby jeśli będzie trenował dzieciaki wlewał do ich serc i rozumów swoją waleczność i poświęcenie a jestem przekonany, że za kilka lat La Masia wypuści pokolenie wspaniałych piłkarzy

0

Pique nawet do twarzy w tych włosach ;)

12

Alexis ma słabą skuteczność ? Strzelił w tym sezonie 18 bramek i jest na 4 miejscu w klasyfikacji strzelców La Liga. Pokaż mi drugiego takiego prawoskrzydłowego

0

Luiza ?

5

Sto razy bardziej wolę jego niż Luiza

1

Mam nadzieję, że Real straci jeszcze punkty w meczu z Celtą :)

12

Anczelottiego chyba by na taczkach z Madrytu wywieźli

4

myślę że większość użytkowników ma gdzieś to czy ciebie coś cieszy czy nie

0

On, Hazard, doby ŚO i PO to byłby kosmos.. Szkoda tylko że znając Zubiego nic z tego nie będzie

0

Dobry piłkarz ale strasznie szklany... Wolałbym jakiegoś wysokiego napadziora z prawdziwego zdarzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?