qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
W sumie gdyby przyszła do na ta ósemka piłkarzy obok koloru zielonego to byłbym usatysfakcjonowany.. Nawet tego Mathieu bym zniósł
0
Moim zdaniem powinien zostać i rywalizować z Busqetsem o miejsce w pierwszym składzie na DP
0
Znając zubiego to i tak go nie kupi
0
za to marca i as zaskoczyły - nie napisały dzisiaj o zwycięstwie realu w lidze mistrzów
5
Ależ te nowe koszulki fenomenalnie wyglądają na zawodnikach !
1
Co za banda oszołomów z tym leśnym dziadem zubim na czele.. Najlepszy pomocnik Barcy sezonu 13/14, tak tak zaraz ktoś napisze, że tylko połowę sezonu miał dobrą jednak w rudzie wiosennej Martino zaczął mieszać pomocą stawiając Cesca na pozycji rozgrywającego na której on się nie sprawdził bo on jest ŚPO.. A teraz chcą go sprzedać jeszcze temu niebieskiemu hipokrycie..Dzięki zubi półmózgu
0
ter Stegen, Cuadrado* i Marquinhos to za zbyt mało do totalnej remontady..
0
Powiedział też, że decyzję o swojej przyszłości ogłosi dopiero po mundialu
0
Jordi znów z urazem ? To nie pierwszy raz kiedy po dłuższej kontuzji łapie kolejną, uważam, że ktoś się powinien tym zainteresować..
9
"A teraz po jedenasty" może za kolejne 12 lat
18
http://bi.gazeta.pl/im/ad/8a/f4/z16026285AA.jpg
Bydło z białej części Madrytu w akcji
6
To chyba Deulofeu na zdjęciu
1
Z całym szacunkiem ale Xavi to legenda Barcy, owszem miewa czasami gorsze momenty ale nie wyobrażam sobie, żeby odchodził z klubu..
6
3 razy NIE dziękujemy bardzo
1
Dokładnie
0
Od początku wiedziałem, że jak Lahoz to nic z tego nie będzie
7
Dzisiaj czyścił wszystko po profesorsku. Zmiany rzeczywiście są potrzebne ale on musi zostać !
0
Do kogo dokładnie masz pretensje ?
0
Rozmawiałeś z Simeone ?
1
Dla wszystkich narzekających na Leo - przypomnijcie sobie ile pucharów nam wygrał i ile radości dał wszystkim Cules. Wierzę, że od następnego sezonu (będzie już po mundialu) Messi znowu zamknie usta wszystkim krytykom i poprowadzi drużynę do wielu wspaniałych rzeczy.
0
Oby jeśli będzie trenował dzieciaki wlewał do ich serc i rozumów swoją waleczność i poświęcenie a jestem przekonany, że za kilka lat La Masia wypuści pokolenie wspaniałych piłkarzy
0
Pique nawet do twarzy w tych włosach ;)
12
Alexis ma słabą skuteczność ? Strzelił w tym sezonie 18 bramek i jest na 4 miejscu w klasyfikacji strzelców La Liga. Pokaż mi drugiego takiego prawoskrzydłowego
0
Luiza ?
5
Sto razy bardziej wolę jego niż Luiza
1
Mam nadzieję, że Real straci jeszcze punkty w meczu z Celtą :)
12
Anczelottiego chyba by na taczkach z Madrytu wywieźli
4
myślę że większość użytkowników ma gdzieś to czy ciebie coś cieszy czy nie
0
On, Hazard, doby ŚO i PO to byłby kosmos.. Szkoda tylko że znając Zubiego nic z tego nie będzie
0
Dobry piłkarz ale strasznie szklany... Wolałbym jakiegoś wysokiego napadziora z prawdziwego zdarzenia