qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej, ze takie bledy przytrafily sie w meczu z psg, niz z Realem. Nalezy wyciagnac wnioski i poprawic niektore rzeczy. Ofensywa jak najbardziej na plus, remis wisial w powietrzu
3
Mowcie sobie co chcecie sle brak Xaviego w pierwszym skladzie dal sie we znaki
0
Munirowi brakło 2 centymetry by stał się bohaterem. Barcelona zagrała bardzo dobre spotkanie i chodź obrona dzisiaj zawiodła (bramki ze stałych fragmentów) to wypada być zadowolonym ze spotkania i pochwalić większość zawodników
0
Mecz z PSG pokazal co trzeba poprawic. POPRAWIC koledzy a nie zmieniac
0
Tekst o Marce zacny ;)
0
Nie chciałbym burzyć twojego światopoglądu ale istnieje również statystyka strat, otwierających podań i przechwytów. Montoya nie gra źle, ale Dani w tym momencie jest po prostu lepszy, więcej daje w ofensywie i jeśli wybiegnie w pierwszym składzie na PSG to tylko dlatego, że zasłużył na to swoimi występami
0
Oglądam mecze. Podaj mi przykład w którym Alves zawinił w jednym z meczu tego sezonu. Zabrakło go w meczu z Malagą i od razu prawe skrzydło nie istniało. Wiem, że modny jest hejt na Brazylijczyka patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu ale w tym gra nienagannie
0
Nie. Na podstawie statystyk Alvesa i jego liczb.
1
Niech się ogrywa ze słabszymi drużynami a nie PSG. W obecnej formie Dani wciąga nosem Montoye
3
Co do Rayo to akurat jestem spokojny o 3 punkty, murowania bramki nie będzie, także Barca będzie miała pole do popisu.
3
Szkoda, że Roberto wybronił jego strzał z wolnego. Za całokształt w tamtym meczu należał mu się gol jak chłopu ziemia
0
Oby kariera El Maestro dalej rozwijała się tak jak kariera Pirlo
4
Warto napomnieć, że to głównie zasługa naszych defensorów, co jak co ale Lucho poukładał defensywę wybornie
2
Wszyscy spisujacy Xaviego na odejscie powinni puknac sie w leb
0
Pelna kontrola? Nie rozsmieszaj mnie
0
Szczerze ? Real w tym meczu stoi - cudowny strzał Luki i kontra która powinna być przerwana i to tyle. Villareal jeszcze coś wciścnie
1
Prowadzą 2:0 po bramkach Krysi i Luki. Villareal marnuje setki
1
Porównaj sobie w jaki sposób grali z nami a w jaki sposób grają z różowymi
0
Jakby Villareal zagrał z Barcą tak jak gra z Realem to skończyło by się 0:5
0
Villareal gra, Real strzela. Skad my to znamy
0
Trzeba szybko strzelić bramkę i kontrolować spotkanie. Jak do przerwy będzie 0:0 zaczną się nerwy a i gra nie będzie się układać
0
Wina leży po stronie karty graficznej. GT740M to na dzisiejsze czasy słabizna
0
Pierwsze 15-20 minut jest kluczowe, jeśli Barcelonie uda się wtedy strzelić bramkę, to będę spokojny o 3 punkty.
0
Już przestań o tym Pedro, ostatnio nie grał źle tylko koledzy nie dostrzegali go jak wychodził na pozycję... Należy mu się szacunek za to co zrobił dla klubu, chyba że kibicujesz od zakontraktowania Suareza więc nie wiesz
1
Ty tak na serio czy troll ?
Po pierwsze nie Cordoba tylko Granada
Po drugie Granada straciła w tym sezonie tylko 3 gole do tej pory
Po trzecie prowadzi ich Caparros a oznacza to zdyscyplinowanie taktyczne w defensywie więc ich "autobus" na pewno "nieszczelny" nie będzie
Po czwarte ustawienie 4-4-2 na autobus to gwarantowana strata punktów, stawiam dolary przeciwko orzechom, że ani w tym meczu ani w żadnym innym w tym sezonie nie zagramy 4-4-2
Po piąte Rafinha nadal nie wyleczył swojej kontuzji i nie ma zielonego światła od lekarzy
4
Walter Rozitsky był pierwszym Polakiem reprezentującym barwy Barcelony i to w sekcji piłki nożnej. To bardzo odległe czasy (1911-1913r.), ale wypadało by o nim wiedzieć zamiast pisać, że tylko 2 Polaków występowało w profesjonalnych sekcjach Barcy ;)
1
Nie, żebym się czepiał ale znów mi się wydaje, że Rakitić ma zawyżoną ocenę.. Zasłużył na 4.5 albo niżej ponieważ był on graczem który najbardziej spowalniał grę, aż oczy bolały..
9
https://betting.cdnbf.net/football/Lionel-Messi-laughs-371.336x254.gif
0
A co ci dokładnie nie pasowało w grze Pedro wczoraj ?
1
Grali z Atletico ;) co do Villareal to rok temu zagrali bardzo ofensywnie i po części im się opłaciło bo urwali 2 punkty Realowi a mecz skończył się 2:2