qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja oglądam. Eibar jak strzela, to robi to bardzo spektakularnie więc pewnie oglądnę ;) A co do Lucho to mimo mizernych wyników nadal wierzę, że zdobędziemy w tym roku przynajmniej jeden puchar, nie należy osądzać trenera po 2 słabych meczach
1
Rakitić świetny ? Hahaha no jasne najlepiej mu wychodzi podawanie do najbliższego
2
https://pbs.twimg.com/media/B1Y2fplCEAADCsk.jpg:large
Statystyka Suareza z wczoraj, w którym miejscu boiska grał
1
Jakby nie było Xaviego to byśmy dopiero teraz byli w czarnej dupie
1
Tak szczerze powiedziawszy to chyba tylko bramka i atak to nasze dobre formacje, obrona grała przyzwoicie do meczu z Realem, pomoc od początku sezonu kupa.
0
Pomylka, oczywiscie to mialo byc do urzytkownika anubis93 komentarz wyżej
0
Raczysz zartowac
1
Gowno drewno. Kolor czerwony to bezproduktywna pomoc. Dopuero po wejściu Xaviego zaczęło się coś dziać, Mathieu więcej razy próbował zagrać prostopadłe podanie do napastników niz dwójka Rakitic-Rafinha, Busquetsa szkoda nawet komentowac
3
Przecież to kibic różowych..
1
To on jak na razie jest największym niewypałem transferowym. Nie kreuje zupełnie nic, podaje do najbliższego, jego wrzutki z kornerów lądują w rękach bramkarza... Ogólnie pomoc w tym roku to tragedia a bez tej formacji nie da się myśleć o pucharach
0
Rakitic dzisiaj dramat.. Zero kreacji jak zwykle a dzisiaj dodatko zero calej reszty
0
Leszek smieszek
0
Suarez gra na skrzydle. To juz nawet nie jest smieszne
8
1
"Jaki Perez miałby w tym interes?" Myślę, że dobrze znasz odpowiedź
1
1
4
0
Pozbywanie sie Pique w perspektywie rocznego bana na transfery byloby glupota. Gosc moze rzeczywiscie jest zwrotny jak traktor i czesto gra rozkojarzony ale bez przesady. Enrique powinien czesciej stawiac na Bartre aby tworzyc konkurencje dla Piketa i motywowac go do pracy
1
Z tym Messim to pojechałeś.. Na początku spotkania dostał żółtko za faul w ataku więc pressing z jego strony był
0
to oczywiście było do tego urzytkownika
0
W czym Navas był lepszy od Courtoisa ? Modric lepszy od Koke którym zachwycały się madryckie gazety ? Phi. Zobacz sobie statystyki Baccy i Messiego z tamtego sezonu i porównaj, no ale jak nie potrafisz nawet policzyć do 4 to nie mamy o czym rozmawiać
1
Haha, kpina. Real zdominował tą śmieszną galę a to wszystko poprzez zdobycie 3 miejsca w lidze, ponadto Bacca wyprzedził Neymara i Messiego który w ogóle nie był nominowany. Modric najlepszy pomocnik to jakiś absurd, a to, że Navas wyprzedził Courtoisa to totalne nieporozumienie. Ach ten sprzedawca koszulek wszędzie wsadzi te obślizgłe łapy
1
Bydło z Madrytu musi sobie jakoś ulżyć temu, że przez 5 lat nieprzerwanie dostawiali w papę od Barcelony, wątpię, żeby to miało wpływ na grę Pique, Messiego czy kogokolwiek innego ale po raz kolejny okazuje się, że biała część Madrytu to banda kretynów
0
O 360 stopni? Czyli w ogole sie nie zmienil
0
Mathieu jest dobry ale na srodku obrony. Jako lewy obronca nie stwarza takiego zagrozenia jak Alba. W meczu z Realem hasal sobie na tej lewej stronie i nikt do niego nie doskakiwal (za wyjatkiem kilku prob dosrodkowa). Carlo wiedzial ze Jeremy nie stanowi zagrozenia i w tym aspekcie taktycznie zniszczyl Lucho
0
Suarez to jest killer niesamowity, dać mu zagrać w meczu z Espanyolem, niech się ogrywa no i oczywiście na Celtę w podstawie musi wyjść. Czuję, że w sobotę zaliczy premierowe trafienie
0
Ciekawe jakby ten mecz wyglądał gdyby na ławce trenerskiej wciąż siedział Tito
0
Nie można bez przerwy grać z kontry :) Przyjdzie im grać mecz Chelsea albo znowu z Atleti i leżą, no chyba że najpiękniejszy zostanie dotknięty i upadnie w konwulsjach w polu karnym przeciwnika a sędzia wskaże na wapno. Co jak co, ale to u nas była rewolucja kadrowa, nie trafiliśmy z formą na mecz z Realem, szczególnie pomoc która chyba od 10 lat jest najsłabszą formacją
0
Kibice Realu a kto inny ?