1

Ja oglądam. Eibar jak strzela, to robi to bardzo spektakularnie więc pewnie oglądnę ;) A co do Lucho to mimo mizernych wyników nadal wierzę, że zdobędziemy w tym roku przynajmniej jeden puchar, nie należy osądzać trenera po 2 słabych meczach

1

Rakitić świetny ? Hahaha no jasne najlepiej mu wychodzi podawanie do najbliższego

2

https://pbs.twimg.com/media/B1Y2fplCEAADCsk.jpg:large

Statystyka Suareza z wczoraj, w którym miejscu boiska grał

1

Jakby nie było Xaviego to byśmy dopiero teraz byli w czarnej dupie

1

Tak szczerze powiedziawszy to chyba tylko bramka i atak to nasze dobre formacje, obrona grała przyzwoicie do meczu z Realem, pomoc od początku sezonu kupa.

0

Pomylka, oczywiscie to mialo byc do urzytkownika anubis93 komentarz wyżej

0

Raczysz zartowac

1

Gowno drewno. Kolor czerwony to bezproduktywna pomoc. Dopuero po wejściu Xaviego zaczęło się coś dziać, Mathieu więcej razy próbował zagrać prostopadłe podanie do napastników niz dwójka Rakitic-Rafinha, Busquetsa szkoda nawet komentowac

3

Przecież to kibic różowych..

1

To on jak na razie jest największym niewypałem transferowym. Nie kreuje zupełnie nic, podaje do najbliższego, jego wrzutki z kornerów lądują w rękach bramkarza... Ogólnie pomoc w tym roku to tragedia a bez tej formacji nie da się myśleć o pucharach

0

Rakitic dzisiaj dramat.. Zero kreacji jak zwykle a dzisiaj dodatko zero calej reszty

0

Leszek smieszek

0

Suarez gra na skrzydle. To juz nawet nie jest smieszne

8

1

"Jaki Perez miałby w tym interes?" Myślę, że dobrze znasz odpowiedź

1

1

4

0

Pozbywanie sie Pique w perspektywie rocznego bana na transfery byloby glupota. Gosc moze rzeczywiscie jest zwrotny jak traktor i czesto gra rozkojarzony ale bez przesady. Enrique powinien czesciej stawiac na Bartre aby tworzyc konkurencje dla Piketa i motywowac go do pracy

1

Z tym Messim to pojechałeś.. Na początku spotkania dostał żółtko za faul w ataku więc pressing z jego strony był

0

to oczywiście było do tego urzytkownika

0

W czym Navas był lepszy od Courtoisa ? Modric lepszy od Koke którym zachwycały się madryckie gazety ? Phi. Zobacz sobie statystyki Baccy i Messiego z tamtego sezonu i porównaj, no ale jak nie potrafisz nawet policzyć do 4 to nie mamy o czym rozmawiać

1

Haha, kpina. Real zdominował tą śmieszną galę a to wszystko poprzez zdobycie 3 miejsca w lidze, ponadto Bacca wyprzedził Neymara i Messiego który w ogóle nie był nominowany. Modric najlepszy pomocnik to jakiś absurd, a to, że Navas wyprzedził Courtoisa to totalne nieporozumienie. Ach ten sprzedawca koszulek wszędzie wsadzi te obślizgłe łapy

1

Bydło z Madrytu musi sobie jakoś ulżyć temu, że przez 5 lat nieprzerwanie dostawiali w papę od Barcelony, wątpię, żeby to miało wpływ na grę Pique, Messiego czy kogokolwiek innego ale po raz kolejny okazuje się, że biała część Madrytu to banda kretynów

0

O 360 stopni? Czyli w ogole sie nie zmienil

0

Mathieu jest dobry ale na srodku obrony. Jako lewy obronca nie stwarza takiego zagrozenia jak Alba. W meczu z Realem hasal sobie na tej lewej stronie i nikt do niego nie doskakiwal (za wyjatkiem kilku prob dosrodkowa). Carlo wiedzial ze Jeremy nie stanowi zagrozenia i w tym aspekcie taktycznie zniszczyl Lucho

0

Suarez to jest killer niesamowity, dać mu zagrać w meczu z Espanyolem, niech się ogrywa no i oczywiście na Celtę w podstawie musi wyjść. Czuję, że w sobotę zaliczy premierowe trafienie

0

Ciekawe jakby ten mecz wyglądał gdyby na ławce trenerskiej wciąż siedział Tito

0

Nie można bez przerwy grać z kontry :) Przyjdzie im grać mecz Chelsea albo znowu z Atleti i leżą, no chyba że najpiękniejszy zostanie dotknięty i upadnie w konwulsjach w polu karnym przeciwnika a sędzia wskaże na wapno. Co jak co, ale to u nas była rewolucja kadrowa, nie trafiliśmy z formą na mecz z Realem, szczególnie pomoc która chyba od 10 lat jest najsłabszą formacją

0

Kibice Realu a kto inny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?