qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A może oni po prostu zdają sobie sprawę, że Ligi nie przegrywa się w grudniu ? Tak jak ludzie tutaj uważają
5
"Wywalczona" ?? Serio ??
W ostatnim przypadku nie było karnego choć najpiękniejszy piłkarz świata się go domagał.
36
Niech się nie błaźni bo sędzia mylił się w obie strony, ciekawe jakby się ten mecz potoczył gdyby sędzia gwizdnął karnego dla Barcy w pierwszym kwadransie
5
Ależ to by był gol Leo...Ehh 8 razy w poprzeczki i słupki, no co za niefart
1
4 punkty straty po 15 kolejkach a 90% użytkowników i takie głupie artykuły jak ten rozsiewają ogólną panikę i przekonanie, że Liga jest już przegrana.. Ludzie ogarnijcie się, Real też zacznie tracić punkty gdyż nie da się wygrywać każdego meczu bez większych rotacji
2
Realowi wbrew pozorom wcale może nie wyjść to na dobre w dalszej części sezonu, zmęczenie również okaże im się we znaki a z nim przyjdzie spadek formy. Zauważ, że w poprzednim sezonie było podobnie, na początku Real tracił punkty a Barcelona odskakiwała, później to Barca złapała zadyszkę i Real wyszedł na prowadzenie a w okolicach marca/kwietnia zmieniało się to jak w kalejdoskopie. Real ciągle gra tym samym składem, a po wysiłku niektórych ich graczy na mundialu, jest więcej niż pewne, że odczują zmęczenie i stracą punkty. Oby to zdarzyło się już na początku stycznia na Mestalla
0
Pokazywał "22" czyli numer Alvesa i wołał "Dani", to o jego zmianę apelował
1
Yaya Toure !
0
Nie ma szans że nie stracą punktów do meczu z nami na CN ;) A ich pierwszym katem może być Valencia w styczniu po przerwie świątecznej
6
Pozdrawiam wszystkich lamentujących "kibiców" mówiących, że Liga jest już przegrana. Chyba od niedawna oglądacie mecze Barcy
jeśli myśleliście, że do końca sezonu Barca wygra każdy mecz. Dużo było strzałów z dystansu w dzisiejszym meczu, co jest na
pewno na + (ale wy wolicie krytykować Enrique bo to przecież jest na topie). Mecz z Getafe nie wyszedł drużynie, zespół z Madrytu postawił
do granic możliwości irytujący autobus i za każdym razem gotowało się we mnie jak oglądałem piłkarzy Getafe grającym na czas.
W rezultacie utrata punktów i -4 do lidera, zostaje jeszcze mecz z Cordobą a potem, w styczniu wyjazd na Anoeta. Real natomiast
będzie grał z Valencią na Mestalla - i to jest mecz w którym mogą stracić punkty, a jeśli nie w tym to w kolejnym, im też
przyjdzie spadek formy. Czy tylko mnie denerwuje ten wszechobecny lament i pieprzenie, że liga już jest przegrana ??
0
Ciekawe jaką taktykę ty byś ułożył pod ten PKS znaffco
0
Jaki dystans ??? Co ty pieprzysz ??? 4 punkty - Real przegrywa 1 mecz i jest 1 punkt a przed nami jeszcze bezpośrednie starcie
1
Widzę że kolega od niedawna ogląda mecze Barcelony więc pragnę poinformować że Barca prawie zawsze ma problemy z 11-osobowym autobusem
0
nie przegadasz im :)
0
zgłoszone. 15 znaków
0
Nie śmieją się z jego skuteczności tylko z sytuacji w jakich Real dostaje karne (nurkowanie, błędy sędziów) a to zasługa głównie najpięknieszego
0
Prawisz dobrze i poprawnie całkiem
6
Brak Ramseya który zagrał świetny mecz
1
http://www.dailymotion.com/video/x2b3wq6_my-dream-team-by-zlatan-ibrahimovic_sport
10
W przerwie widzieliśmy sympatyczny obrazek - Leo żartujący z Motta i Zlatanem
32
Real ma zarezerwowane Schalke. Potwierdzone info
38
Fakt:Messi to bóg futbolu
0
zagra na skrzydle. Messi pewnie zagra w pomocy
0
No dokładnie.. zagramy 3 obrońców
1
skąd wiesz że na prawej ? Mi to bardziej wyglądna na 3-4-3 Pedro na CPS
29
"Wierzę bardzo w Boga i ostatecznie to nie była moja droga" - kisnę :D Dawidku, a co ma piernik do wiatraka, chyba że chodziło ci o Boga Piniondza, wtedy by się zgadzało
14
Neymar zasługuje na wyższą ocenę moim zdaniem. Mieszał obrońcami Espanyolu aż miło
0
A co nas to obchodzi ??
1
Jeszcze się zdziwi :)
2
No właśnie, zaraz jedni zaczną wytykać obelgi drugim i stosunki między danymi klubami pozostaną jeszcze bardziej napięte