4

A może oni po prostu zdają sobie sprawę, że Ligi nie przegrywa się w grudniu ? Tak jak ludzie tutaj uważają

5

"Wywalczona" ?? Serio ??









W ostatnim przypadku nie było karnego choć najpiękniejszy piłkarz świata się go domagał.

36

Niech się nie błaźni bo sędzia mylił się w obie strony, ciekawe jakby się ten mecz potoczył gdyby sędzia gwizdnął karnego dla Barcy w pierwszym kwadransie

5

Ależ to by był gol Leo...Ehh 8 razy w poprzeczki i słupki, no co za niefart

1

4 punkty straty po 15 kolejkach a 90% użytkowników i takie głupie artykuły jak ten rozsiewają ogólną panikę i przekonanie, że Liga jest już przegrana.. Ludzie ogarnijcie się, Real też zacznie tracić punkty gdyż nie da się wygrywać każdego meczu bez większych rotacji

2

Realowi wbrew pozorom wcale może nie wyjść to na dobre w dalszej części sezonu, zmęczenie również okaże im się we znaki a z nim przyjdzie spadek formy. Zauważ, że w poprzednim sezonie było podobnie, na początku Real tracił punkty a Barcelona odskakiwała, później to Barca złapała zadyszkę i Real wyszedł na prowadzenie a w okolicach marca/kwietnia zmieniało się to jak w kalejdoskopie. Real ciągle gra tym samym składem, a po wysiłku niektórych ich graczy na mundialu, jest więcej niż pewne, że odczują zmęczenie i stracą punkty. Oby to zdarzyło się już na początku stycznia na Mestalla

0

Pokazywał "22" czyli numer Alvesa i wołał "Dani", to o jego zmianę apelował

1

Yaya Toure !

0

Nie ma szans że nie stracą punktów do meczu z nami na CN ;) A ich pierwszym katem może być Valencia w styczniu po przerwie świątecznej

6

Pozdrawiam wszystkich lamentujących "kibiców" mówiących, że Liga jest już przegrana. Chyba od niedawna oglądacie mecze Barcy
jeśli myśleliście, że do końca sezonu Barca wygra każdy mecz. Dużo było strzałów z dystansu w dzisiejszym meczu, co jest na
pewno na + (ale wy wolicie krytykować Enrique bo to przecież jest na topie). Mecz z Getafe nie wyszedł drużynie, zespół z Madrytu postawił
do granic możliwości irytujący autobus i za każdym razem gotowało się we mnie jak oglądałem piłkarzy Getafe grającym na czas.
W rezultacie utrata punktów i -4 do lidera, zostaje jeszcze mecz z Cordobą a potem, w styczniu wyjazd na Anoeta. Real natomiast
będzie grał z Valencią na Mestalla - i to jest mecz w którym mogą stracić punkty, a jeśli nie w tym to w kolejnym, im też
przyjdzie spadek formy. Czy tylko mnie denerwuje ten wszechobecny lament i pieprzenie, że liga już jest przegrana ??

0

Ciekawe jaką taktykę ty byś ułożył pod ten PKS znaffco

0

Jaki dystans ??? Co ty pieprzysz ??? 4 punkty - Real przegrywa 1 mecz i jest 1 punkt a przed nami jeszcze bezpośrednie starcie

1

Widzę że kolega od niedawna ogląda mecze Barcelony więc pragnę poinformować że Barca prawie zawsze ma problemy z 11-osobowym autobusem

0

nie przegadasz im :)

0

zgłoszone. 15 znaków

0

Nie śmieją się z jego skuteczności tylko z sytuacji w jakich Real dostaje karne (nurkowanie, błędy sędziów) a to zasługa głównie najpięknieszego

0

Prawisz dobrze i poprawnie całkiem

6

Brak Ramseya który zagrał świetny mecz

10

W przerwie widzieliśmy sympatyczny obrazek - Leo żartujący z Motta i Zlatanem

32

Real ma zarezerwowane Schalke. Potwierdzone info

38

Fakt:Messi to bóg futbolu

0

zagra na skrzydle. Messi pewnie zagra w pomocy

0

No dokładnie.. zagramy 3 obrońców

1

skąd wiesz że na prawej ? Mi to bardziej wyglądna na 3-4-3 Pedro na CPS

29

"Wierzę bardzo w Boga i ostatecznie to nie była moja droga" - kisnę :D Dawidku, a co ma piernik do wiatraka, chyba że chodziło ci o Boga Piniondza, wtedy by się zgadzało

14

Neymar zasługuje na wyższą ocenę moim zdaniem. Mieszał obrońcami Espanyolu aż miło

0

A co nas to obchodzi ??

1

Jeszcze się zdziwi :)

2

No właśnie, zaraz jedni zaczną wytykać obelgi drugim i stosunki między danymi klubami pozostaną jeszcze bardziej napięte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?