3

Bo tylko Ibra może tak o sobie mówić, taki ma image ;)

3

Na pewno nie będzie zarabiał tyle co Ronaldo :) Ale tacy piłkarze jak Bale czy James dostają większą wypłatę od Hiszpana a porównując osiągnięcia to są daleko w tyle za Ramosem.

0

Najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie

7

Gdyby nie Ramos to Real miałby 1 puchar a nie 4 . Ramos wie, że to jego najlepszy okres w karierze i że niedługo stuknie mu trzydziestka wiec chce jak najwięcej wyciągnąć od pereza

1

Przecież nawet jak nie włączał się do ofensywy to przeciwnicy objeżdżali go i to z prawej strony było największe zagrożenie.. Popatrz sobie na statystyki Alvesa i ile wrzutek zamienił na asystę a później włączaj się do dyskusji. A, no i popracuj nad kulturalnym wypowiadaniem się

1

3 straty bo nawet nie starał się grać otwierających podań i nie wnosił zupełnie nic w ofensywie poza kuriozalnym kiksem w polu karnym Cordoby. A Messi jest napastnikiem i wydawało mi się logiczne, że ma dużo więcej strat od obrońców

4

Montoya 6.5 ?? Za co? Za te straty i nieporadność w ataku? To chyba jakieś żarty, gdyby Alves zagrał tak jak młody Hiszpan dostałby 4.0...

14

"My również gramy w stylu zbliżonym do Barcy" -https://i.ytimg.com/vi/mpfjJwexXIw/maxresdefault.jpg

1

miliardów

0

,,,,,, - masz, skopiuj sobie i na następny raz kilka z nich użyj

1

"Rajd przez pół boiska" to zaprezentowal Messi w meczu z Getafe, Levante czy tej najbardziej was - kibiców Realu bolący w meczu z Realem w LM. Bejl minął jednego Bartre i strzelił w Pinto, jednak pech chciał, że ten puścił piłkę między nogami. Poza przyspieszeniem i niezłym strzałem Walijczyk niczym się nie wyróżnia, jest dość medialny co zwiększa jego wartość ale piłkarsko to za 153 miliony można kupić 3 takich Bejlów

1

Typowa Chelsea - cały mecz nic nie gra a i tak wygrywa

1

Chelsea?? A co oni pokazali do tej pory, mieli najprostszą grupę i nie potrafili wygrać wszystkich swoich spotkań, ten mecz z Mariborem do dzisiaj śni mi się po nocach bo gdyby przereklamowany Hazard strzelił karnego to dzisiaj wygrzewałbym się na Ibizie popijając drinki z parasolką a tak to tylko wyszedłem na -1000zł. Faworytem oczywiście jest Real i Bayern ale Barca lubi lać faworytów i wieżę, że to właśnie nasza Barca sięgnie po LM

2

nie. Byli na trzecim miejscu

0

Dzięki !!

1

Jakto nie grają w tej kolejce? o.O Grają tylko ze w lutym

1

Borkowi się cos nieźle pomyliło haha przecież Vigo to kibic Realu

0

Pokazał dzisiaj Montoya jak świetnie gra nie ma co. A ten podstarzaly Alves bije na głowę Martina panie Gandalf

0

jego talent jest jak yeti zawsze to powtarzam

1

A ja się cieszę, że Montoya zagrał na swoim poziomie czyli słabiutko, może w końcu skończy się płacz i lament na fcbarca że chce odejść

0

To idz kibicowac realowi sebiksie

1

Problemy z kostką, na następny z racji że się odbędzie dopiero po Nowym Roku na pewno będzie już gotowy

0

kontuzja

0

Tylko znowu ten Busquets...

2

Real, jak zwykle straci punkty ale w najmniej oczekiwanym momencie :)

1

Albo czytasz między wierszami albo nie chcesz widzieć tego co czytasz bo ten artykuł jasno potwierdza, że ciapaki usunęli z herbu krzyż BEZ ZGODY KLUBU. A co do białych to owszem krzyż JESZCZE jest na koszulkach co nie zmienia faktów, że za zgodą ale P€r€za wywalono go u arabów. Plują ci na mordę a ty mówisz że pada

2

G.wno drewno - ciapaki na swoich kartach kredytowych widzą herb bez krzyża i mówienie że to blachostka to czysta ignorancja kibiców Realu. Perez niczym sprzedajna k...a powoli ale sukcesywnie powyprzedaje wszystko co będzie mógł w końcu hajs się musi zgadzać

6

Ramosowi chodziło o Neptuna

0

Tylko że klub wyraził jasno swoje stanowisko czyli Montoya owszem na sprzedaż ale tylko jeśli ktoś wpłaci kwotę jaką ma w klauzuli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?