qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bo tylko Ibra może tak o sobie mówić, taki ma image ;)
3
Na pewno nie będzie zarabiał tyle co Ronaldo :) Ale tacy piłkarze jak Bale czy James dostają większą wypłatę od Hiszpana a porównując osiągnięcia to są daleko w tyle za Ramosem.
0
Najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie
7
Gdyby nie Ramos to Real miałby 1 puchar a nie 4 . Ramos wie, że to jego najlepszy okres w karierze i że niedługo stuknie mu trzydziestka wiec chce jak najwięcej wyciągnąć od pereza
1
https://i0.wp.com/www.contra.gr/incoming/article956178.ece/ALTERNATES/w460/puyol_barca_haircut_29122007.jpg To nie jest photoshop
1
Przecież nawet jak nie włączał się do ofensywy to przeciwnicy objeżdżali go i to z prawej strony było największe zagrożenie.. Popatrz sobie na statystyki Alvesa i ile wrzutek zamienił na asystę a później włączaj się do dyskusji. A, no i popracuj nad kulturalnym wypowiadaniem się
1
3 straty bo nawet nie starał się grać otwierających podań i nie wnosił zupełnie nic w ofensywie poza kuriozalnym kiksem w polu karnym Cordoby. A Messi jest napastnikiem i wydawało mi się logiczne, że ma dużo więcej strat od obrońców
4
Montoya 6.5 ?? Za co? Za te straty i nieporadność w ataku? To chyba jakieś żarty, gdyby Alves zagrał tak jak młody Hiszpan dostałby 4.0...
14
"My również gramy w stylu zbliżonym do Barcy" -https://i.ytimg.com/vi/mpfjJwexXIw/maxresdefault.jpg
1
miliardów
0
,,,,,, - masz, skopiuj sobie i na następny raz kilka z nich użyj
1
"Rajd przez pół boiska" to zaprezentowal Messi w meczu z Getafe, Levante czy tej najbardziej was - kibiców Realu bolący w meczu z Realem w LM. Bejl minął jednego Bartre i strzelił w Pinto, jednak pech chciał, że ten puścił piłkę między nogami. Poza przyspieszeniem i niezłym strzałem Walijczyk niczym się nie wyróżnia, jest dość medialny co zwiększa jego wartość ale piłkarsko to za 153 miliony można kupić 3 takich Bejlów
1
Typowa Chelsea - cały mecz nic nie gra a i tak wygrywa
1
Chelsea?? A co oni pokazali do tej pory, mieli najprostszą grupę i nie potrafili wygrać wszystkich swoich spotkań, ten mecz z Mariborem do dzisiaj śni mi się po nocach bo gdyby przereklamowany Hazard strzelił karnego to dzisiaj wygrzewałbym się na Ibizie popijając drinki z parasolką a tak to tylko wyszedłem na -1000zł. Faworytem oczywiście jest Real i Bayern ale Barca lubi lać faworytów i wieżę, że to właśnie nasza Barca sięgnie po LM
2
nie. Byli na trzecim miejscu
0
Dzięki !!
1
Jakto nie grają w tej kolejce? o.O Grają tylko ze w lutym
1
Borkowi się cos nieźle pomyliło haha przecież Vigo to kibic Realu
0
Pokazał dzisiaj Montoya jak świetnie gra nie ma co. A ten podstarzaly Alves bije na głowę Martina panie Gandalf
0
jego talent jest jak yeti zawsze to powtarzam
1
A ja się cieszę, że Montoya zagrał na swoim poziomie czyli słabiutko, może w końcu skończy się płacz i lament na fcbarca że chce odejść
0
To idz kibicowac realowi sebiksie
1
Problemy z kostką, na następny z racji że się odbędzie dopiero po Nowym Roku na pewno będzie już gotowy
0
kontuzja
0
Tylko znowu ten Busquets...
2
Real, jak zwykle straci punkty ale w najmniej oczekiwanym momencie :)
1
Albo czytasz między wierszami albo nie chcesz widzieć tego co czytasz bo ten artykuł jasno potwierdza, że ciapaki usunęli z herbu krzyż BEZ ZGODY KLUBU. A co do białych to owszem krzyż JESZCZE jest na koszulkach co nie zmienia faktów, że za zgodą ale P€r€za wywalono go u arabów. Plują ci na mordę a ty mówisz że pada
2
G.wno drewno - ciapaki na swoich kartach kredytowych widzą herb bez krzyża i mówienie że to blachostka to czysta ignorancja kibiców Realu. Perez niczym sprzedajna k...a powoli ale sukcesywnie powyprzedaje wszystko co będzie mógł w końcu hajs się musi zgadzać
6
Ramosowi chodziło o Neptuna
0
Tylko że klub wyraził jasno swoje stanowisko czyli Montoya owszem na sprzedaż ale tylko jeśli ktoś wpłaci kwotę jaką ma w klauzuli