qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kapuche. W kontrakcie Vermaelena jest klauzula, która zostanie aktywowana jak piłkarz zagra okresloną ilość spotkań w obecnym sezonie. Wówczas klub będzie zobowiązany zapłacić okresloną sumę (nie pamiętam ile to miało być ale na pewno w grę wchodzi kilka milionów) Arsenalowi. Podsumowując śmierdzi mi to kolejnym wałkiem zarządu w celach zaoszczędzenia hajsu
2
Zawsze powtarzam, że bez Xaviego mielibyśmy przewalone.. Cieszę się, że nie odszedł do Arabów
3
-Messi kiedy pobijesz ten rekord bramek w La Liga?-Zarra
1
Sevilla, Apoel, Valencia, Huesca, Espanyol, PSG, Getafe
Za wyjątkiem meczu CdR czekają nas trudne mecze w trudnym momencie, jestem optymistą, ale nie wierzę, że uda się wygrać każde z tych spotkań.
1
Ah ten Reus.. Świetny piłkarz ale ostatnimi czasy szklanka
1
Iniesta "na 50%" to czołówka pomocników świata, a "na 100%" zjada każdego innego pomocnika na śniadanie
1
Miał też 7 strat i mało co nie doprowadził do utraty bramki, a no i jedno jedyne otwierające podanie. Prawda jest taka, że Montoya nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem na pierwszy skład a teraz co najwyżej gdy jest formie to może rywalizować z Alvesem bez formy
0
Podaj przykład w którym meczu Montoya prezentował się dobrze/średnio
4
Zbyt wiele oczekujesz od kogoś z "decima" w nicku
3
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10649807_10154802709505626_939345444855297374_n.jpg?oh=25baa40e37dc5476a7dfbe9dd6c802ed&oe=54F06FFD
Lepiej mu z zarostem ;)
0
"Kosmiczną" haha śmiechłem
2
66 to wymysły madryckich pismakow ale rekord Messiego jak najbardziej w zasiegu najpiękniejszego
0
Tym nie przegadasz :)
1
Jak można ich oceniać skoro nie grają ? Tę dwójkę i Rakiticia łączy jedno - nic nie wnoszą do gry. Z taką różnicą, że Verma i Douglas siedzą głównie na trybunach a Chorwat gra regularnie
2
W każdym meczu jak gra nadarza się kilka okazji, żeby posłać prostopadłą piłkę a Rakitić zamiast spróbować to zrobić, odgrywa do tyłu. Sorry, ale koleś po 10 ligowych meczach ma 1 asystę i 2 bramki na koncie, nic nie kreuje, Iniesta totalnie bez formy wciąga Chorwata nosem
0
Rakitic - najwiekszy niewypal transferowy
1
W coffee shopie
16
Zdecydowanie najlepsza bramka Messiego padla przeciwko twoim ulubiencom. Osmieszyl obrone białych mijając ją jak tyczki, doprowadzil pereza do stanu przedzawalowego, Krystynę do płaczu a ciebie i resztę kibiców realu do frustracji i gigantycznego bólu zwieraczy. Nie dziwne że przyczepiles się do tej bramki albowiem ból nie ustał i nie ustanie
1
Jeszcze jedno: Dzisiaj Ronaldo odebrał Złotego Buta za poprzedni sezon ale raczej niewiele osób będzie o tym pamiętało gdyż Leo wyrównał rekord Raula ;) Biedny CR
1
4
Poznaj typowych kibiców Realu: http://mb.cision.com/Public/8210/9483987/b80b34523b912151_800x800ar.jpg
3
Co z tego, ze Liverpool zagral drugim garniturem jak momentami bywalo groznie pod bramka Casillasa i moglo skonczyc sie remisem..Ach ten As
2
Przeczytalem 2 pierwsze zdania i wystarczylo, zeby uznac ze te twoje żale są bez sensu. Nikt pod tym newsem nie wspomnial ani słówka o najpiękniejszym piłkarzu świata
1
Słabszą formę ? Bez przesady.. Leo musi rozgrywać piłki i kreować grę, dlatego strzela mniej goli. Jedyne co nieco szwankuje to skuteczność Argentyńczyka ale poza tym Messi jest w dobrej dyspozycji
4
Busquets umie wygrywać pojedynki główkowe i strzelać bramki ze łba. Potwierdził to strzelając swojaka Valdesowi w meczu z Arsenalem w LM w 2011
2
To zmień sobie nick na LoveReal1493 i kibicuj wypranym w Perwollu
1
"Madryt dominuje w lidze" tjaaa 1 punkt przewagi nad Atleti i Valencia, 2 punkty nad Barca i Sevilla, dominacja po ch**u fest
1
Przypomnij mi ile Rakitic ma asyst? Ile kluczowych podan? W ostatnim meczu wiecej prostopadlych pilek mial.. Mathieu.
3
W przypadku Ronaldo to jego zachowanie mozna opisac nastepujacym wzorem: G=2s; gdzie G-Gol; s-symulka
0
Sorry koledzy, oczywiście, że tak , sezon już należy do udanych ! :)