15

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kapuche. W kontrakcie Vermaelena jest klauzula, która zostanie aktywowana jak piłkarz zagra okresloną ilość spotkań w obecnym sezonie. Wówczas klub będzie zobowiązany zapłacić okresloną sumę (nie pamiętam ile to miało być ale na pewno w grę wchodzi kilka milionów) Arsenalowi. Podsumowując śmierdzi mi to kolejnym wałkiem zarządu w celach zaoszczędzenia hajsu

2

Zawsze powtarzam, że bez Xaviego mielibyśmy przewalone.. Cieszę się, że nie odszedł do Arabów

3

-Messi kiedy pobijesz ten rekord bramek w La Liga?-Zarra

1

Sevilla, Apoel, Valencia, Huesca, Espanyol, PSG, Getafe

Za wyjątkiem meczu CdR czekają nas trudne mecze w trudnym momencie, jestem optymistą, ale nie wierzę, że uda się wygrać każde z tych spotkań.

1

Ah ten Reus.. Świetny piłkarz ale ostatnimi czasy szklanka

1

Iniesta "na 50%" to czołówka pomocników świata, a "na 100%" zjada każdego innego pomocnika na śniadanie

1

Miał też 7 strat i mało co nie doprowadził do utraty bramki, a no i jedno jedyne otwierające podanie. Prawda jest taka, że Montoya nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem na pierwszy skład a teraz co najwyżej gdy jest formie to może rywalizować z Alvesem bez formy

0

Podaj przykład w którym meczu Montoya prezentował się dobrze/średnio

4

Zbyt wiele oczekujesz od kogoś z "decima" w nicku

0

"Kosmiczną" haha śmiechłem

2

66 to wymysły madryckich pismakow ale rekord Messiego jak najbardziej w zasiegu najpiękniejszego

0

Tym nie przegadasz :)

1

Jak można ich oceniać skoro nie grają ? Tę dwójkę i Rakiticia łączy jedno - nic nie wnoszą do gry. Z taką różnicą, że Verma i Douglas siedzą głównie na trybunach a Chorwat gra regularnie

2

W każdym meczu jak gra nadarza się kilka okazji, żeby posłać prostopadłą piłkę a Rakitić zamiast spróbować to zrobić, odgrywa do tyłu. Sorry, ale koleś po 10 ligowych meczach ma 1 asystę i 2 bramki na koncie, nic nie kreuje, Iniesta totalnie bez formy wciąga Chorwata nosem

0

Rakitic - najwiekszy niewypal transferowy

1

W coffee shopie

16

Zdecydowanie najlepsza bramka Messiego padla przeciwko twoim ulubiencom. Osmieszyl obrone białych mijając ją jak tyczki, doprowadzil pereza do stanu przedzawalowego, Krystynę do płaczu a ciebie i resztę kibiców realu do frustracji i gigantycznego bólu zwieraczy. Nie dziwne że przyczepiles się do tej bramki albowiem ból nie ustał i nie ustanie

1

Jeszcze jedno: Dzisiaj Ronaldo odebrał Złotego Buta za poprzedni sezon ale raczej niewiele osób będzie o tym pamiętało gdyż Leo wyrównał rekord Raula ;) Biedny CR

1

4

3

Co z tego, ze Liverpool zagral drugim garniturem jak momentami bywalo groznie pod bramka Casillasa i moglo skonczyc sie remisem..Ach ten As

2

Przeczytalem 2 pierwsze zdania i wystarczylo, zeby uznac ze te twoje żale są bez sensu. Nikt pod tym newsem nie wspomnial ani słówka o najpiękniejszym piłkarzu świata

1

Słabszą formę ? Bez przesady.. Leo musi rozgrywać piłki i kreować grę, dlatego strzela mniej goli. Jedyne co nieco szwankuje to skuteczność Argentyńczyka ale poza tym Messi jest w dobrej dyspozycji

4

Busquets umie wygrywać pojedynki główkowe i strzelać bramki ze łba. Potwierdził to strzelając swojaka Valdesowi w meczu z Arsenalem w LM w 2011

2

To zmień sobie nick na LoveReal1493 i kibicuj wypranym w Perwollu

1

"Madryt dominuje w lidze" tjaaa 1 punkt przewagi nad Atleti i Valencia, 2 punkty nad Barca i Sevilla, dominacja po ch**u fest

1

Przypomnij mi ile Rakitic ma asyst? Ile kluczowych podan? W ostatnim meczu wiecej prostopadlych pilek mial.. Mathieu.

3

W przypadku Ronaldo to jego zachowanie mozna opisac nastepujacym wzorem: G=2s; gdzie G-Gol; s-symulka

0

Sorry koledzy, oczywiście, że tak , sezon już należy do udanych ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?