qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar również mógł mieć swojego gola, tam w jednej sytuacji bodajże spalonego nie było a Nyemar strzelał już po gwizdku
2
Ten zakaz stadionowy za obraźliwe przyśpiewki to moim zdaniem zbyt wysoka kara. Oczywiście, zachowanie bydła które przychodzi na Bernabeu mi też się nie podoba, ale bądźmy szczerzy, takie zakazy strasznie śmierdzą mi komuną, wyobraźcie sobie ogóle poruszenie gdyby ta sytuacja wydarzyła się w Polsce - uznano by to za atak na prawo wolności słowa
0
to ?
39
Mnie cieszy, że Rakitić w końcu asystuje
0
Bez przesady.. Trochę obiektywizmu
3
był 1 w spotkaniu z Levante
4
Bierz połowę koleżko
1
przytocz mi kiedy ostatnio Neymar leżał i symulował a kiedy nuraldo
0
to jasne że kibice będą bluzgać na nuraldo za jego idiotyczne symulki. Dziwi mnie że sędziowie nadal nabierają się na ten teatrzyk
12
jutro w asie: Ronaldo prawie strzelil przewrotka
7
A zly debiut zaliczył? Asysta do Neymara, miałby jeszcze jedną gdyby Messi wykorzystał tą patelnie
6
Po prostu MUSI się jutro odblokować..
3
Obyś miał rację
1
Co jak co, ale Bravo wykorzystał kontuzję ter Stegena i całkiem solidnie spisuje się w lidze. Mamy naprawdę solidnych bramkarzy, nic tylko być z tego faktu zadowolonym
1
Już skończcie ględzić o tym Montoyi.. On i Douglas są za słabi na Barcę i póki kogoś z zewnątrz nie kupią to nie będzie godnego następcy Alvesa. Nie można sobie poczytać spokojnie komentarzy bez oglądania tego płaczu (w szczególności LOL LOL)o Montoye..
0
w ofensywie niezle, w defensywie niezbyt
26
Liga Florentino Perez
3
każdy ma problemy na Mestalla. Real rok temu remis, CR strzelił pietką bodajże w 95 minucie a doliczone były 3. to tak dla hipokrytów z fioletowej mówiących że Barca strzelila po czasie. w poprzednim sezonie 3:2 dla Barcy, VV musiał się bardzo wysilać żeby nie stracić 3 bramki
17
W 7 dni wygraliśmy 3 trudne mecze a niektórzy narzekają na styl gry z meczu z Valencia.. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, rzeczywiście było sporo błędów i przegranych pojedynków w środku pola, ale generalnie to ciągłość i płynność w akcjach ofensywnych miała miejsce. Gdyby nie nieporadność Suareza oraz nieuznany jego gol, już po 25 minutach mogło być 1:0 a później w drugiej połowie 2-3:0. Cieszy mnie to zwycięstwo jak i dwa poprzednie, czeka nas jeszcze trudny mecz z Espanyolem i arcytrudny z PSG, ale jak Barca zagrana na 100% to oba z nich wygra
0
Za wolno wracał
5
farta to wczoraj miały różowe królewny. Wyjdź
0
zgłoszone marny trollu
1
Ruskiego oligarchy a nie szejtasów
3
Nur to był najpiękniejszego na początku meczu
0
Na pewno nie Messiego
1
Liga Mistrzów, Puchar Hiszpanii, Superpuchar Europy, Drużyna roku LM - wydawało mi się, że te trofea zdobył Real Madrid CF a nie Ronaldo CF.
Dalej, MVP to śmieszna nagroda wymyślona specjalnie pod CRa, rekord w ilości goli w jednym sezonie - ZP nie jest za SEZON tylko za ROK KALENDARZOWY. Celowo wielkimi literami, żeby doszło do ciebie
0
Fajnie by było gdyby strzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego (byle by nie swojaka ;) )
0
Wyczuwam hat-tricka CRa z karnych
1
http://www.dailymotion.com/video/x2b3wq6_my-dream-team-by-zlatan-ibrahimovic_sport - polecam oglądnąć, Dream Team Zlatana ;)
0
oczywista oczywistość - Leo CR i Neuer