4

Największym zagrożeniem wczoraj był Suarez! 3 razy Ramos wyprzedził go o długość czubka buta, kilka tygodni i Luis będzie hasał jak szalony sprawiając nam wiele radości :) Swoją drogą najlepszy Real w historii nie istniał przez pierwsze 20 minut, później kilka sytuacji stworzyli, ale to Pique popełnił niewymuszony błąd, wiadmo karny = gol w przypadku Ronaldo. Druga bramka to ewidentny błąd w kryciu a trzecia to kardynalny błąd komunikacji pomiędzy Masche a Iniestą. Podejrzewam, że na Camp Nou w marcu, jak już forma naszych grajków się ustabilizuje to Real wyjedzie na tarczy, dajcie czas trenerowi i zawodnikom, 3 miesiące pracy to wciąż bardzo krótki okres

0

Mam pomysl, kup sobie lupe i mazak i ogladnij mecz jeszcze raz, za kazdy odbior Alvesa stawiaj na monitorze X, za kazda akcje ofensywna zakonczona dosrodkowaniem stawiaj kolko. No, ile masz krzyzykow a ile kolek?

0

Co? Alves? Najslabszy? Bierz polowe koles.. Alves czysci az milo

1

1

Skoncz pier...ic Xavi jest w formie i gra o wiele lepiej niz Ivan podaje do najblizszego Rakitic

0

Nie ścina, jeżeli dużo użytkowników ogląda dany kanał to przełącza jakość z HD na SD dla użytkowników nie mających premium, ale nadal możesz oglądać. Sprawdź sam :)

0

Polecam program XBMC z wtyczką e-screener
http://pl.e-screen.tv/informacje/wtyczka-xbmc

0

To ciekawe, z malaga chyba nam nie uznali bramek bo mecz sie skonczyl 0:0

0

Dzisiaj zobaczymy El Pistolero celującego swoimi "ręcznymi" spluwami w publikę na Bernabeu ;)

0

Obawiam sie pique i masche w obronie
. Najgorszy mozliwy scenariusz

0

Ostatnio popisal sie golem z karnego ktorego nie powinno byc a tak to caly mecz nie istnial. Rok temu zaliczyl asyste do Jese i to by bylo na tyle, znow nie istnial.

0

Z obecnego roku...

3

Tylko, że na STS, livefootball czy na meczykach od razu będzie podany wynik.. Polecam tą stronkę: http://www.matchhighlight.com/category/full-matches-review/ - nie podają wyników meczy

0

Taka mini wojna medialna przed el classico. Nie zdziwie sie jak jutro mundo albo sport cos napisza przeciwko rozowym

1

A mnie z wczorajszego meczu najbardziej ucieszyła postawa Iniesty, wszedł i odmienił obraz gry, popisał się kilkoma świetnymi zagraniami i prawie zaliczył asystę. Takiego Iniesty potrzeba na Bernabeu

0

Dobrze mowi, Cristiano rowniez ma fundacje i abstrachujac od jego wygladu czy zachowan na boisku chwala mu za to

0

Czo ty miki to ja już nie

0

Przypomina mi się "Nic śmiesznego" i "zawsze drugi" Adaś Miauczyński :)

2

Tjaa bo gdy Ronaldo strzela takiemu Elche to crack all the way a gdy Messi w 20 minut walnal 2 z Hong Kongiem to slabiak, kazdy by strzelil.. W meczu Portugalia Damia Lord>Ronaldo

2

Nasze trio w formie to pan kardynal musi podocinac troche zeby ulzyc zwieraczowi

1

Bitch please... Messi przez 20 minut strzelil 2 gole i zaliczyl asyste, drugi gol po indywidualnej akcji, pierwszy po dwojkowej, ponadto kiedy tylko byl przy pilce to pachnialo bramka, wiec nie wciskaj tu kitu ze to partnerzy Messiego w reprezentacji wypracowali mu te 2 gole. A co do Ronaldo to zagral slabo ale mozna go nazwac zbawca za ta bramke po podaniu "na nos" Quaresmy

1

To na pewno katalonski spiseg ze nagrode mozna otrzymac tylko raz! Inaczej cris ktory gra z kontuzja i jest skrzydlowym zgarnialby ja co roku!!11!

3

Bylo wczesniej na stronce realu zeby hala dzieci mogly wylac swoje zale przed snem. "Cris powinien wygrac!" albo "to robota kataloncow"

0

W Barcelonie by miał jeszcze większe pole do popisu niż w Sevilli a co za tym idzie więcej obiecujących młodych graczy mogło by trafić na CN. Jak najbardziej tak

0

Otoczenie Leo pytane kto jest najlepszy na swiecie odpowiada ze Leo jest najlepszym pilkarzem wszech czasow, koledzy Cristiano mowia o nim ze jest najlepszy w obecnej chwili. Taka subtelna roznica

1

Chcialbym zobaczyc morde floresa jak odmawiano mu takiej floty

0

Sędzia z manity :)

0

2

Po 604 latach znowu sie udalo!

0

Kursów nie liczy się w złotówkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?