1

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że RSSS grał piach przez cały mecz, popełniali głupie błędy które mozna było wykorzystać choćby na początku pierwszej połowy. W ogóle nie przypominali tej drużyny, która spuściła łomot naszym rok temu za kadencji Martino. Z Atletico musi wyjść odmieniony zespół i niech ten amator w końcu znajdzie once de gala bo 23 składy w 23 meczach w tym sezonie to jakieś nieporozumienie

1

A to tylko Messi gra w Barcelonie? Idz na fioletową jak ci się tutaj nie podoba tam z pewnością znajdziesz tych myślących "logicznie"

1

0 dryblingów ? Akurat on próbował, mijał rywali, nieźle dogrywał. Daleko mu do optymalnej formy ale bez przesady, Andres w formie to najlepszy pomocnik na świecie a o sprzedaży nie ma mowy mając w perspektywie sankcje

1

Haha przed meczem 90% userów z LOL LOLem na czele: HURR DURR MONTOYA HURR DURR LEPSZY NIŻ ALVES HURR DURR ODJEDJDZIE JAK NIE BEDZIE GRAŁ HURR DURR NASZ NAJLEPSZY PO
A jak to wyszło w praktyce ? Alves wchodzi na 20 minut i robi więcej niż Montoya przez cały mecz z Cordobą i RSSS

2

Tym meczem Enrique stracił resztkę zwolenników. Chyba nikt już nie wierzy, że wygramy jakiś puchar pod jego wodzą

0

The white stripes-Seven nation army

0

Człowieku Alves jest 3 poziomy wyżej od Montoi

1

Jedno trzeba mu przyznać - ma facet jaja, jak przegramy albo zremisujemy to nikt nie zostawi na nim suchej nitki i to będzie kolejny gwóźdź do jego trumny

2

Nie cieszmy się przedwcześnie, nie zapominajcie, że musimy jeszcze wygrać na Anoeta co będzie bardzo trudne

0

Zgłoszono ;) 15 znaków

0

Zaraz będzie czerwo dla Valencii

0

Nie sprzyja Valenci wiec się nie kompromituj

0

Mozna mieć szczęście ale bez przesady..

0

kursy strasznie niskie na to

1

Ehh ten Busquets.. Chyba tylko zamknięcie go w szatni przed meczem sprawiłoby, że na DM zagrałby Masche

1

Jak zagra otwarty futbol to Barca im wleje. Będzie autobus na 100%

2

Przy niektórych autobusach nie ma nawet miejsca na strzały z dystansu ;)

2

W polskim prawie jest ustawa o ochronie danych osobowych, zapoznaj się z nią a jeśli uważasz, że któryś z paragrafów został naruszony to do prawnika, sądy w Polsce są wyczulone na takie sprawy, pytanie tylko czy jest to warte zachodu. Sam miałem w sumie podobną sytuację, pewna niewielka firma wykorzystywała moje dane bez mojej zgody, skontaktowałem się ze znajomą prawniczką która powiedziała mi, że można domagać się odszkodowania i sprawa była jak najbardziej do wygrania, tyle, że oprócz danych wykorzystali jeszcze program który sam napisałem.

0

I masz racje - Ronaldo jest mistrzem wykonywania jedenastek i chwała mu za to. Tylko żeby większość tych karnych była po autentycznym przewinieniu rywala w jego polu karnym a nie po ewidentnych brudnych symulkach CRa

2

I to właśnie dzięki niemu RSSS od wielu lat regularnie urywało punkty Barcelonie na Anoeta. Dziwnie spokojny jestem, że Barca wygra ten mecz, no ale pożyjemy zobaczymy

20

Opcja nr 6: Ban MikiMessiego

0

Nie chcę być złym prorokiem ale ten mecz na kilometr pachnie bezbramkowym remisem

1

W tym roku musi się udać odczarować Anoeta. No i liczę na stratę punktów Realu, w tym miesiącu mają trudniejszy terminarz, a znając Ancelottiego to w każdym meczu będzie wychodziła once de gala więc zmęczenie może wziąć górę

0

Fabregas jeszcze faja

71

Ale jak to? Nie ma CRa? Real Madryt powinien wypuścić specjalny komunikat a w nim wyrazić oburzenie słowami Brazylijczyka

1

No cóż, na rm.pl otwierają już szampany choć Sylwester dopiero jutro, wspaniałym newsem popisał się oczywiście wielce obiektywny El Jarek

2

Różnica polega na tym, że to sam Perez ZAAKCEPTOWAŁ usunięcie krzyża, a w przypadku Barcelony to władze Rijadu usunęły krzyż bez zgody klubu FC Barcelona.

1

I to właśnie jest dla nich szansa, żeby wypalili. Zobaczymy co przyniesie ten sezon, bo a nóż widelec Barca wygra jedno czy 2 trofea i większe transfery nie będą miały sensu poza odmłodzeniem składu poprzez zawodników ze szkółki. Wiele klub zaoszczędzi na tym zakazie co również jest plusem

1

Zaczyna się usunięciem krzyża z herbu dla arabów, myślisz, że Perez na tym skończy ? A co do pierwszego zdania to daj mi jakiś dowód na to prócz obrażania

1

Nie rozumiem tej paniki, atak mamy dobrze obsadzony, tak samo jak bramkę, na obronę przyjdzie wyleczony już Vermaelen więc kilka tych opcji będzie, klub na pewno przedłuży kontrakt z Alvesem (i dobrze, bo to nasz najlepszy PO), do pomocy przyjdzie Denis Suarez, mamy Hallilovicia, Sampera, może do następnego sezonu Rakitić się ogarnie i będzie grał na swoim normalnym poziomie. Lament na forum jakbyśmy musieli wyprzedać połowę składu bez możliwości kupowania nowych graczy, La Masia będzie musiała pokazać swoją siłę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?