qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że RSSS grał piach przez cały mecz, popełniali głupie błędy które mozna było wykorzystać choćby na początku pierwszej połowy. W ogóle nie przypominali tej drużyny, która spuściła łomot naszym rok temu za kadencji Martino. Z Atletico musi wyjść odmieniony zespół i niech ten amator w końcu znajdzie once de gala bo 23 składy w 23 meczach w tym sezonie to jakieś nieporozumienie
1
A to tylko Messi gra w Barcelonie? Idz na fioletową jak ci się tutaj nie podoba tam z pewnością znajdziesz tych myślących "logicznie"
1
0 dryblingów ? Akurat on próbował, mijał rywali, nieźle dogrywał. Daleko mu do optymalnej formy ale bez przesady, Andres w formie to najlepszy pomocnik na świecie a o sprzedaży nie ma mowy mając w perspektywie sankcje
1
Haha przed meczem 90% userów z LOL LOLem na czele: HURR DURR MONTOYA HURR DURR LEPSZY NIŻ ALVES HURR DURR ODJEDJDZIE JAK NIE BEDZIE GRAŁ HURR DURR NASZ NAJLEPSZY PO
A jak to wyszło w praktyce ? Alves wchodzi na 20 minut i robi więcej niż Montoya przez cały mecz z Cordobą i RSSS
2
Tym meczem Enrique stracił resztkę zwolenników. Chyba nikt już nie wierzy, że wygramy jakiś puchar pod jego wodzą
0
The white stripes-Seven nation army
0
Człowieku Alves jest 3 poziomy wyżej od Montoi
1
Jedno trzeba mu przyznać - ma facet jaja, jak przegramy albo zremisujemy to nikt nie zostawi na nim suchej nitki i to będzie kolejny gwóźdź do jego trumny
2
Nie cieszmy się przedwcześnie, nie zapominajcie, że musimy jeszcze wygrać na Anoeta co będzie bardzo trudne
0
Zgłoszono ;) 15 znaków
0
Zaraz będzie czerwo dla Valencii
0
Nie sprzyja Valenci wiec się nie kompromituj
0
Mozna mieć szczęście ale bez przesady..
0
kursy strasznie niskie na to
1
Ehh ten Busquets.. Chyba tylko zamknięcie go w szatni przed meczem sprawiłoby, że na DM zagrałby Masche
1
Jak zagra otwarty futbol to Barca im wleje. Będzie autobus na 100%
2
Przy niektórych autobusach nie ma nawet miejsca na strzały z dystansu ;)
2
W polskim prawie jest ustawa o ochronie danych osobowych, zapoznaj się z nią a jeśli uważasz, że któryś z paragrafów został naruszony to do prawnika, sądy w Polsce są wyczulone na takie sprawy, pytanie tylko czy jest to warte zachodu. Sam miałem w sumie podobną sytuację, pewna niewielka firma wykorzystywała moje dane bez mojej zgody, skontaktowałem się ze znajomą prawniczką która powiedziała mi, że można domagać się odszkodowania i sprawa była jak najbardziej do wygrania, tyle, że oprócz danych wykorzystali jeszcze program który sam napisałem.
0
I masz racje - Ronaldo jest mistrzem wykonywania jedenastek i chwała mu za to. Tylko żeby większość tych karnych była po autentycznym przewinieniu rywala w jego polu karnym a nie po ewidentnych brudnych symulkach CRa
2
I to właśnie dzięki niemu RSSS od wielu lat regularnie urywało punkty Barcelonie na Anoeta. Dziwnie spokojny jestem, że Barca wygra ten mecz, no ale pożyjemy zobaczymy
20
Opcja nr 6: Ban MikiMessiego
0
Nie chcę być złym prorokiem ale ten mecz na kilometr pachnie bezbramkowym remisem
1
W tym roku musi się udać odczarować Anoeta. No i liczę na stratę punktów Realu, w tym miesiącu mają trudniejszy terminarz, a znając Ancelottiego to w każdym meczu będzie wychodziła once de gala więc zmęczenie może wziąć górę
0
Fabregas jeszcze faja
71
Ale jak to? Nie ma CRa? Real Madryt powinien wypuścić specjalny komunikat a w nim wyrazić oburzenie słowami Brazylijczyka
1
No cóż, na rm.pl otwierają już szampany choć Sylwester dopiero jutro, wspaniałym newsem popisał się oczywiście wielce obiektywny El Jarek
2
Różnica polega na tym, że to sam Perez ZAAKCEPTOWAŁ usunięcie krzyża, a w przypadku Barcelony to władze Rijadu usunęły krzyż bez zgody klubu FC Barcelona.
1
I to właśnie jest dla nich szansa, żeby wypalili. Zobaczymy co przyniesie ten sezon, bo a nóż widelec Barca wygra jedno czy 2 trofea i większe transfery nie będą miały sensu poza odmłodzeniem składu poprzez zawodników ze szkółki. Wiele klub zaoszczędzi na tym zakazie co również jest plusem
1
Zaczyna się usunięciem krzyża z herbu dla arabów, myślisz, że Perez na tym skończy ? A co do pierwszego zdania to daj mi jakiś dowód na to prócz obrażania
1
Nie rozumiem tej paniki, atak mamy dobrze obsadzony, tak samo jak bramkę, na obronę przyjdzie wyleczony już Vermaelen więc kilka tych opcji będzie, klub na pewno przedłuży kontrakt z Alvesem (i dobrze, bo to nasz najlepszy PO), do pomocy przyjdzie Denis Suarez, mamy Hallilovicia, Sampera, może do następnego sezonu Rakitić się ogarnie i będzie grał na swoim normalnym poziomie. Lament na forum jakbyśmy musieli wyprzedać połowę składu bez możliwości kupowania nowych graczy, La Masia będzie musiała pokazać swoją siłę