1

Ale ma wyjazdy na Sanchez Pizjuan, Calderon i oczywiście Camp Nou. Polegli już na Anoeta i Mestalla więc nie wróży im to dobrze

1

Tak patrzę na terminarz i widzę, że ta runda wiosenna jest teoretycznie łatwiejsza, za wyjątkiem Atleti i Sevilli resztę trudnych meczy będziemy grać u siebie

0

He ? Strzelił z Huescą a później chyba zaliczył jeszcze asystę ale nie pamiętam w jakim meczu

0

Alez ten Alba ma przyspieszenie! Cale boisko przebiegl zeby strzelic ta bramke

0

W sumie dobrze, że Ronaldo zagra z Atletico, kibice Realu nie będą mówić, że przegrali przez brak CRa

0

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do łapówkodawcy Pereza ?

0

2

Ja też nie, moim zdaniem nasz Neymar o wiele lepszy

0

Montoya zawyżona ocena trochę, tak o 5 oczek - należało mu się 0,5

2

Griezmann to nie jest gracz na ławę

8

Atletico się nie otworzy, może spróbuje postraszyć pressingiem w pierwszych i ostatnich minutach obu połów, a w zdecydowanej większości meczu będą bronić i czekać na swoje okazje ze stałych fragmentów - ot taka już ich taktyka. Sytuacja zmieni się, jeśli Barca zdoła dość szybko (pierwsza połowa) wbić gola, jednak na to bym nie liczył. Niemniej jednak uważam, że awansujemy do półfinału

0

poszukaj na aliexpress

0

Przeczytaj komentarz moderatora n00stressa na temat Vermaelena i Douglasa

0

Z jednym się nie zgodzę - Griezmann, fakt gość teraz gra bardzo dobrze ale na początku sezonu nie dawał za wiele drużynie, ex aequo z Kroosem dałbym Claudio Bravo

0

"Alexis nie jest na sprzedaż"
Tak w temacie rzetelności i prawdomówności naszego presidente

2

On tego nie pamięta nie oczekuj od niego za dużo

38

To ten sam który mówił, że PSG to klub jego marzeń i że tam się chcę rozwijać ?

14

Bez sensu, 4-3-3 świetnie się sprawdziło w dwóch poprzednich meczach z Atleti, oprócz wydrukowanego karnego nie mieli żadnej okazji do zdobycia gola

2

CAPSLOCK CREW. LEPIEJ WIDOCZNI - WIDOCZNIE LEPSI

0

nie wezma bo nie ma tego w protokole sedziowskim a hiszpanska federacja ma tak pokrecone przepisy ze wystawiaja kare na podstawie protokolu a nie powtorek wideo

1

Idealny przyklad manipulacji jak z frajera zrobic bohatera

0

w obecnej formie Real dostalby 5 bramek w jednym meczu

0

Perez sypnął sianem ot co

1

Gość przychodzi z ligi norweskiej która jest jeszcze gorsza niż nasza Ekstraklapa i dostaje 100 kloców miesięcznie, a takiemu Ramosowi dzięki któremu nie byłoby 3 pucharów Realu nie chcą podnieść pensji... Nie ogarniam tego Pereza, już mu bije na głowę konkretnie..

1

Niestety, Perez nie pozwoli żeby Ronaldo opuścił mecz z Atleti

0

Ogolnie redaktorzy chyba ostro wczoraj zapili, w kazdym dzisiejszym newsie błędy..

1

Najgorsze jest to, ze ten fatalny Real wciaz wygrywa i wygrywa.. Teraz cala nadzieja w Atleti i Sevilli bo jak te druzyny nie urwa punktow Realowi to nie bedzie wesolo

1

Nie klam w zywe oczy, Xavi obsluzyl napastnikow dwoma genialnymi pilami tylko nie potrafili ich wykorzystac

0

https://www.youtube.com/user/ieraHDTV - na tym kanale się pojawi prędzej czy później

0

A ten gol Pique nie padł czasem po dośrodkowaniu Leo ? To by dawało 3 asysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?