qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ma wyjazdy na Sanchez Pizjuan, Calderon i oczywiście Camp Nou. Polegli już na Anoeta i Mestalla więc nie wróży im to dobrze
1
Tak patrzę na terminarz i widzę, że ta runda wiosenna jest teoretycznie łatwiejsza, za wyjątkiem Atleti i Sevilli resztę trudnych meczy będziemy grać u siebie
0
He ? Strzelił z Huescą a później chyba zaliczył jeszcze asystę ale nie pamiętam w jakim meczu
0
Alez ten Alba ma przyspieszenie! Cale boisko przebiegl zeby strzelic ta bramke
0
W sumie dobrze, że Ronaldo zagra z Atletico, kibice Realu nie będą mówić, że przegrali przez brak CRa
0
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do łapówkodawcy Pereza ?
0
http://myjuventus.net/wp-content/uploads/2013/02/Paul+Pogba+Balotelli+Brain.jpg
ja tu tylko to zostawie
2
Ja też nie, moim zdaniem nasz Neymar o wiele lepszy
0
Montoya zawyżona ocena trochę, tak o 5 oczek - należało mu się 0,5
2
Griezmann to nie jest gracz na ławę
8
Atletico się nie otworzy, może spróbuje postraszyć pressingiem w pierwszych i ostatnich minutach obu połów, a w zdecydowanej większości meczu będą bronić i czekać na swoje okazje ze stałych fragmentów - ot taka już ich taktyka. Sytuacja zmieni się, jeśli Barca zdoła dość szybko (pierwsza połowa) wbić gola, jednak na to bym nie liczył. Niemniej jednak uważam, że awansujemy do półfinału
0
poszukaj na aliexpress
0
Przeczytaj komentarz moderatora n00stressa na temat Vermaelena i Douglasa
0
Z jednym się nie zgodzę - Griezmann, fakt gość teraz gra bardzo dobrze ale na początku sezonu nie dawał za wiele drużynie, ex aequo z Kroosem dałbym Claudio Bravo
0
"Alexis nie jest na sprzedaż"
Tak w temacie rzetelności i prawdomówności naszego presidente
2
On tego nie pamięta nie oczekuj od niego za dużo
38
To ten sam który mówił, że PSG to klub jego marzeń i że tam się chcę rozwijać ?
14
Bez sensu, 4-3-3 świetnie się sprawdziło w dwóch poprzednich meczach z Atleti, oprócz wydrukowanego karnego nie mieli żadnej okazji do zdobycia gola
2
CAPSLOCK CREW. LEPIEJ WIDOCZNI - WIDOCZNIE LEPSI
0
nie wezma bo nie ma tego w protokole sedziowskim a hiszpanska federacja ma tak pokrecone przepisy ze wystawiaja kare na podstawie protokolu a nie powtorek wideo
1
Idealny przyklad manipulacji jak z frajera zrobic bohatera
0
w obecnej formie Real dostalby 5 bramek w jednym meczu
0
Perez sypnął sianem ot co
1
Gość przychodzi z ligi norweskiej która jest jeszcze gorsza niż nasza Ekstraklapa i dostaje 100 kloców miesięcznie, a takiemu Ramosowi dzięki któremu nie byłoby 3 pucharów Realu nie chcą podnieść pensji... Nie ogarniam tego Pereza, już mu bije na głowę konkretnie..
1
Niestety, Perez nie pozwoli żeby Ronaldo opuścił mecz z Atleti
0
Ogolnie redaktorzy chyba ostro wczoraj zapili, w kazdym dzisiejszym newsie błędy..
1
Najgorsze jest to, ze ten fatalny Real wciaz wygrywa i wygrywa.. Teraz cala nadzieja w Atleti i Sevilli bo jak te druzyny nie urwa punktow Realowi to nie bedzie wesolo
1
Nie klam w zywe oczy, Xavi obsluzyl napastnikow dwoma genialnymi pilami tylko nie potrafili ich wykorzystac
0
https://www.youtube.com/user/ieraHDTV - na tym kanale się pojawi prędzej czy później
0
A ten gol Pique nie padł czasem po dośrodkowaniu Leo ? To by dawało 3 asysty