qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gwizdanie z Celtikiem :)
0
Moim zdaniem sa mocniejsi niz kiedykolwiek to wina Wengera i jego taktyki
1
z Atletico 2 niesluszne i 1 sluszny z Realem
6
Największym absurdem był nieodgwizdany karny na Neymarze w ostatnim meczu z Villareal.. Coś w tym jest, nieodgwizdywane jedenastki, spalone których nie ma, karne z kapelusza dla przeciwników - sporo tego w tym sezonie, o ile staram się nie narzekać na sędziów to nie przypominam sobie drugiego takiego sezonu w którym sędziowie skrzywdzili by Barcę tyle razy. A poczekajmy tylko jak sędzia pomyli się na korzyść Barcy - zaraz będzie uefalona fifalona itp.
8
"kopytko"
2
Widzę, że większość już świętuje porażkę Realu, moim zdaniem Real ten mecz wygra lub w najlepszym wypadku zremisuje, a jeśli tak się stanie to Barcę czeka bardzo trudna przeprawa na San Mames i będzie trzeba na prawdę zagrać na maksa, żeby zdobyć te 3 punkty
0
1:1 lub 1:2 po karnym w 90 min.
20
Czyżby Chrystus z koroną cierniową ?
3
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10386809_1013262795369069_2991979380877044459_n.jpg?oh=474c897f80a6547c676f01af5ca91ca1&oe=5553174A&__gda__=1431466689_6e024d9bbe1c850c6c5aeea24471112e
2
A po meczu z Atletico jest duże prawdopodobieństwo, że lista kontuzjowanych graczy Realu jeszcze się wydłuży
0
Mam pytanie: jak sprawdzic kto poleca dany komentarz w tej nowej wersji?
4
0
źródło ??
8
będzie nadzwyczajka bo to Real Madryt
2
Pewny jesteś, że kontaktu nie było ? Ja tam widzę nadepnięcie na stopę
3
"kompletna lawka rezerwowych" - spuchlem :D kogo ty chcesz oszukac? Coentrao przeciez rowniez jest kontuzjowany.. A wiec na Atletico: trzymajacy poziom Carvajal, niedoszly zdobywca ZP genialny drybler Arbeloa, popelniajacy juniorskie bledy Varane i wieczny rezerwowy Nacho. Co do Marcelo moga sie odwolywac ale nic im to nie da bo komisja zbiera sie w srody
1
Na pewno tak jak Fring robi dobrą minę do złej gry...
3
Ja oglądałem cały mecz i stwierdzam, że się mylisz. Sevilla mogła prowadzić po 3 minutach, gol dla Realu to wyraźny błąd defensywy gości. Następnie Sevilla znowu mogła wyrównać ale szczęśliwie dla Realu Iborra trafił w słupek. Druga bramka dla Realu to kolejny kardynalny błąd piłkarza z Andaluzji który podał piłkę wprost pod nogi Isco. Później rzeczywiście, Real grał szybką piłkę, ale czy tworzył sytuacje ? Otóż nie, przypominało to Barcę z końcówki poprzedniego sezonu. Nam ty oczu nie zamydlisz
2
Ehh.. Kolejny beznadziejny mecz Realu i kolejny raz wygrywają.. Jak Atleti im nie urwie tych punktów to chyba nikt już tego nie zrobi
0
Sevilla sama sie punktuje swoja zenujaca gra
0
Na miniaturce filmiku aż bije po oczach ten photoshop
0
Oczywiście, że nie ale Barca potrzebuje bocznych obrońców właśnie o profilu Alvesa co wynika z jej stylu gry
2
A ja go zawsze broniłem przed falą obelg po słabszych meczach. Niektórzy uważali, że to przez niego traciliśmy punkty, tak jakby to właśnie on miał być kluczowy w każdym meczu i decydować o wyniku na korzyść Barcy. Montoya jak przewidywałem jest po prostu za słaby jak na Barcę a ma już prawie 24 lata i do tej pory nie odgrywa żadnej ważnej roli w Barcelonie. O Douglasie natomiast niewiele wiadomo ale z tego co pokazywał w tych sporadycznych występach można wywnioskować, że musi jeszcze dużo pracować, żeby wejść na poziom Daniego o ile starczy mu umiejętności. Alves musi zostać !
0
Zmień dealera koleś
0
Trochę oczywista oczywistość ten artykuł. Szkoda mi trochę Luisito, bo graczem jest wybornym ale wygląda na to, że problem leży po stronie jego psychiki, widać, że bardzo się stara nie odstawać od reszty na boisku. Najgorsze jest to, że praktycznie co mecz ma niewykorzystaną setkę, a w meczach z silniejszymi rywalami niezbędna będzie skuteczność naszego #9
2
Akurat ostatnie wydarzenia pokazują, że macki Pereza sięgają gdzie chcą niestety..
0
Żartujesz ? Miki to była legenda trollingu fcbarca.com a ten drugi to zwykły idiota i spammer
0
Perma ?
2
Pewnie wyjde na rasitę ale... Czarna rasa we krwi ma lenistwo i dochodzenie do celu najmniejszym kosztem, a jeśli od początku mają dobrze w życiu (patrz murzyni w USA) to nie skalają się ciężką pracą choćby nie wiem co się działo
5
Dla ciebie to normalne, że w dwudziesto-kilko osobowej komisji FIFA zasiada swoim grubym zadem prezes Realu Madryt? Jako jedyny oczywiście bo innych ludzi związanych z innymi klubami tam nie ma. To tak, jakby Laporta siedział w tej komisji. Biała armia by wtedy psioczyła, że 4 ZP Messiego to zasługa Laporty i nie należały się Leo