1

Najlepiej niech weźmie ze sobą Lucho, w końcu obydwoje się ze sobą nie rozstają

0

Udowodnij mi to.

0

Dzieki, tylko ze ta patologiczna "moda" na wierszyki z kazda godzina przybiera na sile i wciaga coraz to wiecej userow..

0

W ktorym miejsu jest niezgodny z regulaminem?

13

Do kuwy nedzy co to za gimbusowa moda na wierszyki.. Apel do moderatorów - za marnowanie cennych bajtów danych na Waszym serwerze durnowatymi wierszykami powinien leciec ban..

0

To bez znaczenia, Enrique już spakowany ;)

1

http://i.imgur.com/0GhLsx1.png

Wygogluj sobie ile razy Isco mówił, że jest fanem Barcy i chciałby tam trafić jeszcze przed transferem do Realu

3

Nom. To samo było po bramce Bejla w meczu z RSSS

0

Isco wymiata, rzeczywiście przypomina Inieste za najlepszych lat

6

Przeciez puchar CdR to nic nie znaczacy kubek.. Tak przynajmniej zostal przez was "przechszczony"

1

tylko ze Portugalczyk mial wyprostowane nogi i trafil korkami w przeciwnika. Czerwo dyskusyjne ale sedzia z pewnoscia sie wybroni

3

Może to koszulka z nazwiskiem Ibry :p

0

Oj prowokatorze, prowokatorze chyba długo już tutaj nie zabawisz

0

Przeczytałem po to, żeby dowiedzieć się czy LE nie powiedział czasem: "Jestem beznadziejnym trenerem i jutro bez względu na wynik meczu z Atleti podam się do dymisji"

21

Jak zwykle leje wodę.. kolejne 5 minut życia stracone na czytanie jego wypocin

6

Najbardziej rzetelny dziennikarz hiszpański Xavi Torres potwiedził, że Barto spotkał się z Messim w szatni i zapewnił mu, że Enrique jest na wylocie. Ten pan rzadko się myli

1

Masz rację, Leo powinien dać do zrozumienia opinii publicznej, że nigdzie się nie wybiera, żeby uspokoić kibiców, ba powinien zrobić to już kilka dni temu, każdy dzień zwłoki rodzi coraz to nowsze wątpliwości..

2

Znaczna tendencja wzrostowa, warto dodać, że nie grał w 3 meczach w LL i jednym LM. Ogólnie świetnie się rozwija

0

Od 4:13 słychać szlifowanie. To Messi szlifuje swoją formę

0

2 mial, do Neymara na 5:0 rowniez podawal Neymar

0

Jesli Xavi nie bedzie mogl zagrac to w pierwszym skladzie powinien wyjsc Iniesta z Rafinha, z przodu MSN w obronie Pique i Mathieu/Bartra

4

Powszechnie wiadomo, ze jesli boski CR gra slabo to ma kontuzje :p

2

Crackitic kolejny raz potwierdza ze Barca to dla niego zbyt duza para kaloszy

0

Skąd info Kondziu?

2

Patrząc na ostatnie wydarzenia to najważniejsze jest właśnie wręczenie Messiemu nagrody i pokazanie mu, że całe Barcelonismo go wspiera..

0

Nie "pewnie" a "na pewno" będzie grał ten pupilek Lucho

1

Trafiłeś w sedno, to jest właśnie klucz do furtki o nazwie jak zniszczyć autobus. Strzały z dystansu to jedno ale, dobry autobus nie dopuści nawet do jednej takiej próby. Klepanie i próba wejścia do bramki uda się, ale tylko po perfekcyjnie przeprowadzonej akcji zaczętej z głębi pola gdy przeciwnicy nie stoją w 10 na 16tym metrze, do tego trzeba się popisać jakimś niekonwencjonalnym zagraniem, a w obecnej formie naszych piłkarzy tylko Messi jest w stanie to zrobić, a jeśli nie on to nie ma szans na bramkę po tiki-taka klepie. Więc tak jak piszesz, stałe fragmenty gry i dobrze grający głową gracze są w stanie zagwarantować przewagę nad autobusem. Jest Pique, Bartra, Mathieu, jest Suarez który może jakimś gigantem nie jest ale krasnalem też nie i potrafi grać głową. Szlag mnie trafia jak zamiast dośrodkować w pole karne z rożnego, rozgrywają sobie piłkę tylko po to by znowu uparcie wejść z piłką do bramki.

0

No niezłe masz klapki na oczach. Nie trzeba mieć żadnej wiedzy, wystarczy patrzeć, oglądnij sobie mecz jeszcze raz i obserwuj Kroosa. Gość jest tak zajechany brakiem rotacji, że nie miał nawet siły kopnąć dokładnie piłki w rzutów rożnych i to nie raz, poza tym podania do rywali, mizerny wkład w defensywę.

2

Beda grali mecz z Atleti w lidze w lutym, 3 punkty juz moga sobie odpisac co na pewno wytrąci ich z rownowagi, a chwile potem LM. Wiele razy o tym pisalem jak Real szedl jak burza ale gral ciągle jednym skladem, teraz wychodzi brak rotacji, Kroos po 20 minutach wyglądal jakby przewalil 2 tony węgla

0

co to jest ta agencia news? I skąd niby mają takie info?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?