0

Mnie również irytują jego wymuszane wierszyki szczerze powiedziawszy...

1

Z całym szacunkiem, ale 95% kibiców Realu z fioletowej nigdy by tak nie napisała

3

To tak samo jak Barto. Stefan grzebie zmarłych a Barto zagrzebuje dobre imię i szacunek innych do FC Barcelony

4

Najlepsza decyzja naszego prezydenta

0

A mój głos idzie na adblocka :P

0

To dziala chyba tylko w jedna strone

1

Socios muszą zareagowac, lesny dziad Bartomeu na pewno za wszelka cene bedzie trzymal sie stolka dlatego wszystko w rekach socios. Mam nadzieje, ze dzisiaj poleci LE a w niedalekiej przyszlosci Barto i tak oto zakonczy sie era Rosella i jego gwardii

1

Najaktywniejszym graczem w potykaniu się o własne nogi

0

Na pewno nie Montoya

4

Nie ma szans. Zakończył karierę

1

Twoje zdanie nie jest podparte jakimikolwiek argumentami..

1

Najlepiej jakby Barca zagrała słabiutko ale wygrała te 2 spotkania na farcie

2

Jacek Gmoch jest wolny

1

Dlatego powinni zwolnić tego trenerzynę już teraz i kontynuować pracę z nowym, lepszym trenerem. Ten sezon da się jeszcze uratować

0

Masche na pewno juz rozmawiał z Leo :)

3

Do tego wszystkiego jeszcze rozłam w KNP.. Co za noc

0

Bielsa to również mój faworyt, ale nie do ruszenia z Marsylii, na pewno nie z takimi wynikami (OM jest pierwsze w tabeli Ligue 1).. Klopp możliwe, że by się nadał, wielka szkoda, że Jupp Heynckes zakończył karierę trenerską bo również widziałbym go w Barcelonie

1

Pique raczej nie jest jednym z najważniejszych, obstawiam Xaviego albo Messiego

2

Nie dawać mu szansy tylko zwolnić od razu
Laporta wygrywa wybory
Za wszelką cenę zatrzymać Messiego w klubie

0

Skąd to ?

4

Antonella też obserwuje Chelsea, na początku pomyślałem, że to głupota, że Messi przejdzie do Chelsea ale teraz mam pewne obawy

2

Nawet Lampe się załapał ;) Alves ma chyba najlepsze podejście do dzieci a nasz geniusz taktyczny widać, że nie w sosie i ma nad czym myśleć

4

https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/938397029513225/?type=1&theater

A to wrzucił 2 stycznia po powrocie do Barcelony z Argentyny.. Nie doszukujmy się niczego w jakichś głupich polubieniach

0

Puyol również odchodzi

1

Ciul z Zubim, katalońskie media donoszą, że nie układa się współpraca Messiego z Enrique i być może jeden z nim pożegna się z klubem w lecie

2

Dokładnie, nie czaję tej euforii, to coś jak z odejściem Tuska "Króla Europy" tylko na trochę innej zasadzie

9

No i z czego się cieszycie ? Barto ma swojego kozła ofiarnego i teraz liczy, że skoczą mu słupki wyborcze, no chyba, że w środę sam się poda do dymsji

0

Jedno jest pewne - nasz genialny Mister w 24 meczu sezonu wystawi 24 skład a w 25 meczu 25 skład bo po co mieć Once de gala

1

A co ma zrobić Suarez jak biegając po obwodzie 16ki ma obok siebie 6-7 piłkarzy? Tak było w pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?