qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie również irytują jego wymuszane wierszyki szczerze powiedziawszy...
1
Z całym szacunkiem, ale 95% kibiców Realu z fioletowej nigdy by tak nie napisała
3
To tak samo jak Barto. Stefan grzebie zmarłych a Barto zagrzebuje dobre imię i szacunek innych do FC Barcelony
4
Najlepsza decyzja naszego prezydenta
0
A mój głos idzie na adblocka :P
0
To dziala chyba tylko w jedna strone
1
Socios muszą zareagowac, lesny dziad Bartomeu na pewno za wszelka cene bedzie trzymal sie stolka dlatego wszystko w rekach socios. Mam nadzieje, ze dzisiaj poleci LE a w niedalekiej przyszlosci Barto i tak oto zakonczy sie era Rosella i jego gwardii
1
Najaktywniejszym graczem w potykaniu się o własne nogi
0
Na pewno nie Montoya
4
Nie ma szans. Zakończył karierę
1
Twoje zdanie nie jest podparte jakimikolwiek argumentami..
1
Najlepiej jakby Barca zagrała słabiutko ale wygrała te 2 spotkania na farcie
2
Jacek Gmoch jest wolny
1
Dlatego powinni zwolnić tego trenerzynę już teraz i kontynuować pracę z nowym, lepszym trenerem. Ten sezon da się jeszcze uratować
0
Masche na pewno juz rozmawiał z Leo :)
3
Do tego wszystkiego jeszcze rozłam w KNP.. Co za noc
0
Bielsa to również mój faworyt, ale nie do ruszenia z Marsylii, na pewno nie z takimi wynikami (OM jest pierwsze w tabeli Ligue 1).. Klopp możliwe, że by się nadał, wielka szkoda, że Jupp Heynckes zakończył karierę trenerską bo również widziałbym go w Barcelonie
1
Pique raczej nie jest jednym z najważniejszych, obstawiam Xaviego albo Messiego
2
Nie dawać mu szansy tylko zwolnić od razu
Laporta wygrywa wybory
Za wszelką cenę zatrzymać Messiego w klubie
0
Skąd to ?
1
https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10888880_994960187199330_1359831347410845808_n.jpg?oh=0acf744762ab88ab9a8623d89adbd798&oe=55238A87
4
Antonella też obserwuje Chelsea, na początku pomyślałem, że to głupota, że Messi przejdzie do Chelsea ale teraz mam pewne obawy
2
Nawet Lampe się załapał ;) Alves ma chyba najlepsze podejście do dzieci a nasz geniusz taktyczny widać, że nie w sosie i ma nad czym myśleć
4
https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/938397029513225/?type=1&theater
A to wrzucił 2 stycznia po powrocie do Barcelony z Argentyny.. Nie doszukujmy się niczego w jakichś głupich polubieniach
0
Puyol również odchodzi
1
Ciul z Zubim, katalońskie media donoszą, że nie układa się współpraca Messiego z Enrique i być może jeden z nim pożegna się z klubem w lecie
2
Dokładnie, nie czaję tej euforii, to coś jak z odejściem Tuska "Króla Europy" tylko na trochę innej zasadzie
9
No i z czego się cieszycie ? Barto ma swojego kozła ofiarnego i teraz liczy, że skoczą mu słupki wyborcze, no chyba, że w środę sam się poda do dymsji
0
Jedno jest pewne - nasz genialny Mister w 24 meczu sezonu wystawi 24 skład a w 25 meczu 25 skład bo po co mieć Once de gala
1
A co ma zrobić Suarez jak biegając po obwodzie 16ki ma obok siebie 6-7 piłkarzy? Tak było w pierwszej połowie