qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie można? Zarówno Real jak i Barca zajęły pierwsze miejsca w grupie, grupa Realu o wiele łatwiejsza niż Barcy, jasne, że Real tak jak to ostatnio bywa ma autostradę do półfinału. Tylko kibic Realu powie, że Barca nie jest jednym z faworytów do zdobycia LM
1
Nikt nie mówi o Leo "Król futbolu" za jego gole do pustej bramki więc nie cygań. Leo jest królem za jego dryblingi, niesamowity przegląd pola, możliwość rozstrzygnięcia meczu na korzyść Barcy i za jego błyski geniuszu których brakuje Ronaldo. Swoją drogą uważałem cię za w miarę racjonalnego kibica Realu ale widocznie jak Real wygra a Ronaldo coś ustrzeli to wyłazi z ciebie typowy żołnierz białej armii okupującej stronę podczas/po zwycięskich meczach Realu
2
Hah, prychłem, Real po raz kolejny zbłaźnił się z Atletico a teraz halowcy pieprzą farmazony, że PK to nic nieznaczący kubek, że to dzięki geniuszowi Ancelottiego Real przegrał i zremisował z Atleti
0
Czlowieku skoncz z tymi prowokacjami
0
Calma koles 7 lutego bedzie zmiana lidera
1
Nie prowokuj kolezko, Messi nigdzie nie wychodzil zeby musial wracac
1
7 lutego grają z Atleti na Calderon, stawiam dolary przeciwko orzechom, że stracą punkty
1
Sociedad, Malaga u siebie, Celta na wyjeździe ale nie oszukujmy się powinniśmy ich spokojnie pocisnąć, najtrudniejszy będzie mecz w przedostatniej kolejce z Atleti na Calderon
1
Na rm.pl pod kazdym jednym przegladem pracy jest lament, placz i krytyka katalonskich mediow nawet gdy te ani slowem nie wspominaja o realu. Daruj sobie takie glupie komentarze
9
Real trafi na Porto/Basel - to wiecej niz pewne
1
Nie dziwota, że kończy jak był w koalicji z lewakami. Nie wytrzymał ich towarzystwa i logiki..
1
Chwalisz sie czy zalisz?
2
A ja wolę trafić na Real - 2x El Classico i wielkie emocje, a i kości i ścięgna naszych piłkarzy będą (teoretycznie) bezpieczniejsze
1
Już niech te szmatławce przestaną wałkować dzień w dzień tematu Messiego bo od dawna wiadomo, że nigdzie nie odchodzi
2
Rozwiń myśl co rozumiesz przez TOP. Nie wypalił się, nadal gra na wysokim poziomie
3
Stwierdzenie, że Xavi się wypalił jest równie głupie jak okrzyk CRa na wczorajszej gali
7
Od wielu lat jedyny argument kibiców Realu o "złym" Messim - kopnięcie piłką w kibiców. Dlaczego mnie to nie dziwi
1
Mnie bardziej dziwi dlaczego Keita nie glosowal na Messiego
8
0
Keita na CR7 nie spodziewałbym się
0
tl;dr
10
Ode mnie 2 fotki z wczorajszego meczu w wysokiej rozdzielczości: http://i.eurosport.com/2015/01/11/1388020-29756784-1600-900.jpg
http://imagenes.renr.es/resources/jpg/4/9/1421014588894.jpg
16
Jaka remontada?
0
21 / 28 stycznia
2
W 22 kolejce dostaniecie od nich w pape ;)
0
"Messi could follow him into a revolving door and still come out first" Geniusz!
0
Akurat rotacji u nas nie brakuje ;)
34
DLA WSZYSTKICH PŁACZKÓW Z BIAŁEJ O RĘKĘ MESSIEGO: Ile razy w tym sezonie sędziowie nie podyktowali karniaka dla Barcy po ewidentnych zagraniach ręką rywali ??
1
Lol czlowieku zanim padla pierwsza bramka to bronili sie w 11..
0
Za Rakticia Iniesta ;)