1

Dlaczego nie można? Zarówno Real jak i Barca zajęły pierwsze miejsca w grupie, grupa Realu o wiele łatwiejsza niż Barcy, jasne, że Real tak jak to ostatnio bywa ma autostradę do półfinału. Tylko kibic Realu powie, że Barca nie jest jednym z faworytów do zdobycia LM

1

Nikt nie mówi o Leo "Król futbolu" za jego gole do pustej bramki więc nie cygań. Leo jest królem za jego dryblingi, niesamowity przegląd pola, możliwość rozstrzygnięcia meczu na korzyść Barcy i za jego błyski geniuszu których brakuje Ronaldo. Swoją drogą uważałem cię za w miarę racjonalnego kibica Realu ale widocznie jak Real wygra a Ronaldo coś ustrzeli to wyłazi z ciebie typowy żołnierz białej armii okupującej stronę podczas/po zwycięskich meczach Realu

2

Hah, prychłem, Real po raz kolejny zbłaźnił się z Atletico a teraz halowcy pieprzą farmazony, że PK to nic nieznaczący kubek, że to dzięki geniuszowi Ancelottiego Real przegrał i zremisował z Atleti

0

Czlowieku skoncz z tymi prowokacjami

0

Calma koles 7 lutego bedzie zmiana lidera

1

Nie prowokuj kolezko, Messi nigdzie nie wychodzil zeby musial wracac

1

7 lutego grają z Atleti na Calderon, stawiam dolary przeciwko orzechom, że stracą punkty

1

Sociedad, Malaga u siebie, Celta na wyjeździe ale nie oszukujmy się powinniśmy ich spokojnie pocisnąć, najtrudniejszy będzie mecz w przedostatniej kolejce z Atleti na Calderon

1

Na rm.pl pod kazdym jednym przegladem pracy jest lament, placz i krytyka katalonskich mediow nawet gdy te ani slowem nie wspominaja o realu. Daruj sobie takie glupie komentarze

9

Real trafi na Porto/Basel - to wiecej niz pewne

1

Nie dziwota, że kończy jak był w koalicji z lewakami. Nie wytrzymał ich towarzystwa i logiki..

1

Chwalisz sie czy zalisz?

2

A ja wolę trafić na Real - 2x El Classico i wielkie emocje, a i kości i ścięgna naszych piłkarzy będą (teoretycznie) bezpieczniejsze

1

Już niech te szmatławce przestaną wałkować dzień w dzień tematu Messiego bo od dawna wiadomo, że nigdzie nie odchodzi

2

Rozwiń myśl co rozumiesz przez TOP. Nie wypalił się, nadal gra na wysokim poziomie

3

Stwierdzenie, że Xavi się wypalił jest równie głupie jak okrzyk CRa na wczorajszej gali

7

Od wielu lat jedyny argument kibiców Realu o "złym" Messim - kopnięcie piłką w kibiców. Dlaczego mnie to nie dziwi

1

Mnie bardziej dziwi dlaczego Keita nie glosowal na Messiego

8

0

Keita na CR7 nie spodziewałbym się

0

tl;dr

10

16

Jaka remontada?

0

21 / 28 stycznia

2

W 22 kolejce dostaniecie od nich w pape ;)

0

"Messi could follow him into a revolving door and still come out first" Geniusz!

0

Akurat rotacji u nas nie brakuje ;)

34

DLA WSZYSTKICH PŁACZKÓW Z BIAŁEJ O RĘKĘ MESSIEGO: Ile razy w tym sezonie sędziowie nie podyktowali karniaka dla Barcy po ewidentnych zagraniach ręką rywali ??

1

Lol czlowieku zanim padla pierwsza bramka to bronili sie w 11..

0

Za Rakticia Iniesta ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?