qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Judasz na prezydenta FIFA a perła La Masii do Realu.. Jak to przeczytałem to tylko jedno mi się skojarzyło -http://3.bp.blogspot.com/-6_Knpr-TbOE/UAKlSCA_vYI/AAAAAAAAGgA/5rEBbYoY-do/s400/florentino_perez_real_madrid+barcelona+wallpaper+barcablog+barca+blog+barcelona+florentino_perez_real_madrid+barcelona+wallpaper+barcablog+barca+blog+barcelona.jpg
11
"Andrés Iniesta po raz pierwszy w tym sezonie zagrał swój drugi z rzędu cały meczu" polska język trudna język
0
Dobrze, że u siebie i to z Rayo, nie powinno być problemów
4
Czerwony - brak karnego po faulu na Neymarze, jeśli tam sędzia nie dopatrzył się przewinienia to nie wiem już co muszą zrobić rywale piłkarzom Barcy, urwać nogi ?
1
W końcu dobry mecz pomocników, oby tak dalej
1
Uwielbiam go, nikt tak nie kopie "z fałsza" jak on a jego brameczkę z Belgią można oglądać w nieskończoność -
1
Powinien być limit komentarzy na dzień... Skończyłby się 24-godzinny spam
0
Przecież już jest luty
2
Jak ktoś będzie chciał wpłacić klauzulę to brać z pocałowaniem ręki
25
No no Makaj czapki z głów, można powiedzieć, że napisałeś ten artykuł w tempie sprintu Alby
0
Smierdzi tu golem..
0
Wolałbym Xaviego kosztem Iniesty ale i tak jest dobrze, Vamos !
0
To super ;) Zawsze oglądam twoje skróty po meczach
0
Hej, czy to ty prowadzisz ten kanał na YouTube ze skrótami meczy Barcy z polskim komentarzem? Jeśli tak to czemu już nie wrzucasz filmików?
1
Zauważ, że dopiero od początku roku gramy takim składem a przez praktycznie całą rundę jesienną Barca grała kaźdy mecz innym składem. Może w tym szaleństwie jest metoda bo spadek formy spowodowany zmęczeniem w lutym/marcu raczej nam nie grozi
0
Zaraz po Camp Nou :)
2
Once de gala z jedną roszadą - Xavi za Inieste
0
Bo w meczu z Elche zagral padake
0
A mi to:
2
Ahh pamiętam to cudowne golasso jakie Ronaldinho zapakował Żółtej Łodzi Podwodnej
0
1-0 bralbym w ciemno. Najwazniejsze 3 punkty
0
A nie mozesz z PayPala zaplacic?
0
Real durnych porażek w tym sezonie nie miał bo i RSSS i Atletico i Valencia były o klasę lepsze w meczach przeciwko Realowi
0
Isco od kilku meczy gra najlepiej ze wszystkich w Realu
1
Lord Moyes to jest jednak geniusz
2
No to pierwsza szóstka będzie musiała się wykartkować niedługo bo mecz z Realem zbliża się wielkimi krokami
1
Sędziowie sędziami, ale jak Szmal nie obronił ani jednego rzutu to z czym do ludzi ?
26
Ano oczywiscie - Cristiano gra kupe to go kolanko boli i to dlatego przestal strzelac bramki
0
Przy tak grającej Barcy na Camp Nou czy to Villareal czy Getafe powinniśmy zmiażdżyć
0