11

"Andrés Iniesta po raz pierwszy w tym sezonie zagrał swój drugi z rzędu cały meczu" polska język trudna język

0

Dobrze, że u siebie i to z Rayo, nie powinno być problemów

4

Czerwony - brak karnego po faulu na Neymarze, jeśli tam sędzia nie dopatrzył się przewinienia to nie wiem już co muszą zrobić rywale piłkarzom Barcy, urwać nogi ?

1

W końcu dobry mecz pomocników, oby tak dalej

1

Uwielbiam go, nikt tak nie kopie "z fałsza" jak on a jego brameczkę z Belgią można oglądać w nieskończoność -

1

Powinien być limit komentarzy na dzień... Skończyłby się 24-godzinny spam

0

Przecież już jest luty

2

Jak ktoś będzie chciał wpłacić klauzulę to brać z pocałowaniem ręki

25

No no Makaj czapki z głów, można powiedzieć, że napisałeś ten artykuł w tempie sprintu Alby

0

Smierdzi tu golem..

0

Wolałbym Xaviego kosztem Iniesty ale i tak jest dobrze, Vamos !

0

To super ;) Zawsze oglądam twoje skróty po meczach

0

Hej, czy to ty prowadzisz ten kanał na YouTube ze skrótami meczy Barcy z polskim komentarzem? Jeśli tak to czemu już nie wrzucasz filmików?

1

Zauważ, że dopiero od początku roku gramy takim składem a przez praktycznie całą rundę jesienną Barca grała kaźdy mecz innym składem. Może w tym szaleństwie jest metoda bo spadek formy spowodowany zmęczeniem w lutym/marcu raczej nam nie grozi

0

Zaraz po Camp Nou :)

2

Once de gala z jedną roszadą - Xavi za Inieste

0

Bo w meczu z Elche zagral padake

0

A mi to:

:)

2

Ahh pamiętam to cudowne golasso jakie Ronaldinho zapakował Żółtej Łodzi Podwodnej

0

1-0 bralbym w ciemno. Najwazniejsze 3 punkty

0

A nie mozesz z PayPala zaplacic?

0

Real durnych porażek w tym sezonie nie miał bo i RSSS i Atletico i Valencia były o klasę lepsze w meczach przeciwko Realowi

0

Isco od kilku meczy gra najlepiej ze wszystkich w Realu

1

Lord Moyes to jest jednak geniusz

2

No to pierwsza szóstka będzie musiała się wykartkować niedługo bo mecz z Realem zbliża się wielkimi krokami

1

Sędziowie sędziami, ale jak Szmal nie obronił ani jednego rzutu to z czym do ludzi ?

26

Ano oczywiscie - Cristiano gra kupe to go kolanko boli i to dlatego przestal strzelac bramki

0

Przy tak grającej Barcy na Camp Nou czy to Villareal czy Getafe powinniśmy zmiażdżyć

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?