qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy 2 teoretycznie łatwe mecze, za to liczę na kolejną stratę punktów w ich meczu z Bilbao, szkoda tylko, że w środku tygodnia Baskowie grają półfinał z Espanyolem i mogą być trochę zmęczeni w sobotę
1
Mam nadzieję, że nasi piłkarze oglądnęli mecz i w środę wyjdą maksymalnie skoncentrowani, bo mecz sam się nie wygra. Dobrze, że jest ta w miarę bezpieczna zaliczka z pierwszego spotkania, na pewno komfort psychiczny dla naszych zawodników.
2
Tylko, że dostaną Porto/Basel
16
Carvajal identyczny faul a karnego nie ma..
130
Najlepsza akcja meczu w pierwszej połowie
5
Nie rozumiem czemu średnia ocen Mathieu jest tylko o 0.5 większa od średniej Bartry.. Granada nie strzeliła gola z gry, a działo się to głównie dzięki Albie i Mathieu, zdecydowanie gorzej wyglądał Alves z Bartrą.. Widać nadal większość użytkowników nie darzy Francuza sympatią
21
Wczoraj zaprezentował się na prawdę nieźle na tle szybkich silnych murzynów z Granady
1
Cheryschev to zawodnik Realu i ma w klauzuli, że będąc na wypożyczeniu nie może grać przeciwko Realowi
0
Dostanie za 3 tygodnie
4
Tak jak pisałem wcześniej, Marcelino jest zerem dla mnie i jak się okazuje dla zdecydowanej większości. Nie dość, że w składzie ma tylu eksbarcelonistów którzy na pewno dadzą/daliby z siebie wszystko w starciu z białymi, to ten planuje posadzić na ławie największe gwiazdy.. On liczy na wygraną z Barcę 2 bramkami? To proszę was, w pierwszym meczu nie istnieli, tylko fartowny gol i niewykorzystany karny przez Neya dał im iskierkę nadziei na awans ale to zdecydowanie za mało na Barcelonę. Mam nadzieję, że ich konkretnie i przekonująco zlejemy bo o to się proszą
0
Zrobią w meczu z Rayo
0
Najważniejsze, że Rakitić i Suarez ich godnie zastąpili ;)
1
Ja pewnie oglądnę z kolegą który kibicuje PSG
1
Jeśli to prawda to Marcelino jest dla mnie zerem... Z Barcą i tak nie wygra 2:0 choćby nie wiem co się działo a z Realem mógłby powalczyć o punkty ewentualnie punkt, które w ogólnym rozrachunku mogą Villarealowi wyjść na dobre w walce o europejskie puchary
3
Ronaldo to obecnie numer 10 albo i dalej na świecie
2
Najlepiej dzisiaj, Rayo się nie zamuruje więc może wyjść nawet połowa rezerwowego składu a i tak mecz powinno się wysoko wygrać. Do tego jeszcze atut własnego boiska
0
Jak nie padnie gol albo dwa w pierwszej połowie to znowu będzie przeprawa przez mękę
1
A co jakaś kiecka ma wspólnego z Barcą? A kysz z tym spamem
3
Wczorajsza Barca przypominała tą z czasów Pepa, zakładali trójkąt w każdym rejonie boiska gdy atakowali pozycyjnie
0
Przecież nie powie, że City jedzie na Camp Nou dostać w papę od Barcy
1
A błąd i fatalny mecz z Realem? Uwielbiam Andresa ale jest daleko od swojej optymalnej formy, choć widać juz niewielki progres
0
http://www.meczyki.pl/skroty/44432/manchester_city_fc_barcelona_12.html
1
Alves obił poprzeczkę po świetnym lobiku
46
Ale ludzie, o czym my mówimy, City nie potrafiło zagrać na zero z tyłu u siebie i tylko fura szczęścia uratowała ich przed dotkliwszą porażką. Jestem w 99% pewny, że na Camp Nou zwycięży Barca, to co dzisiaj grał Messi, Rakitić czy nawet Iniesta (choć nie zaliczył asysty przez wielu pożądanej) to poezja. Fantastyczny wieczór !
25
Leo grał fenomenalnie, mijał zawodników City jak tyczki i pracował w defensywie.. Nic nie szkodzi ten niewykorzystany karny, moim zdaniem dwumecz jest rozstrzygnięty
0
Bez płatnej transmisji nie wróżę ci dzisiaj streama bez lagów
2
w tym roku już tego nie ma
0
Clichy, Zabaleta, Aguero, Dzeko - jeśl któryś z nich obejrzy dzisiaj żółtą kartkę nie zagra w rewanżu
2
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, fakt jest tutaj paru napinaczy i lekko mówiąc nerwowych ludzi, ale są też normalni kibice. Ale fakt, zjechali cię za wyrażenie własnej opinii co można tylko potępić
EDIT: Moderacja czuwa
3
Toure pauzuje za kartki i nie zagra. Co do reszty się zgadzam