17

Zawsze przed Gran Derbi wydaje mi się, że to taka walka dobra ze złem gdzie dobro to oczywiście Barca

3

Komentarz usunięty

0

Bramkarz dostał czerwo i trener musiał ściągnąć kogoś z pola za rezerwowego portero

0

Mecz z Valencią rozegrają w sobotę 18 kwietnia

31

O szansach na manitę można mówić w 70 minucie meczu przy stanie 4:0 dla Barcy

0

Oglądałem wczoraj mecz PSG i musze przyznać, że Maxwell jest jak wino, mimo swojego wieku grał na prawdę świetnie

19

Nie szkodzi, za niego będzie Illara, tego cacka sie obawiam najbardziej

0

Taka taktyka Pepa, dodatkowo konflikt z Guardiolą i nie wyszło. Szkoda, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy

0

Dani Alves

3

Kuleczki juz podgrzane porto czeka na Real

2

Właśnie na Messiego w takiej formie nie ma sposobu, bo jeśli dostanie 2 czy 3 plastry to zrobi miejsce innym, wykorzysta sekundę niezdecydowania któregoś z przeciwników i pośle idealną piłką do kolegów. Z kolei, jeśli tylko jeden zawodnik będzie go krył, to w mgnieniu oka może zostać ograny otwierając Leo drogę do bramki przeciwnika. Reasumując, Marcelo już ma na pewno pełne gacie

1

No wiesz, żarty żartami ale jak Real trafi na Porto/Monaco to będzie to co najmniej podejrzane, zaczęło się od lizania rowa Realowi na losowaniu grup i bam Real ma nagle w grupie Liverpool który nie oszukujmy się jest bardzo przeciętny, Ludogorec i Basel. Potem po losowaniu przez judasza do Królewskich znowu uśmiecha się szczęście i dostają Schalke - również europejski średniak. Teraz "wylosowane" Porto/Monaco będzie oznaczało chyba najprostsza drogę do polfinału ever

4

A ja bym zobaczył CRa i spółkę bijacych w mur Atletico i przyjmujących ich ciosy ;)

0

Obysmy nie trafili na Atletico..

0

Komentarz usunięty

0

jak cie stać na tv za 14 to co ci szkodzi dorzucić te 1700 kafli? Gwarancja to zawsze zabezpieczenie, a jeśli jej nie przyjmą to pisać do zagranicznego supportu Samsunga bo w Polszy to różne wałki robią

4

Telewizor za 14 kloców i ty się zastanawiasz czy brać 5-letnia gwarancję ?

2

Wcześniej odgwizdany był spalony więc ten strzał się nie liczy do statystyk

2

Jugadors Seguidors oznacza gracze kibice i są to słowa z hymnu Barcy. Świetna oprawa jak zwykle

46

Ciepłe kulki i Real - Monaco. Reszta losowa

25

I to jest najgorsza wiadomość tego wieczoru.. Za taki bezmyślny faul żółtko

0

Mógł mieć ze 3 asysty gdyby nie nieskuteczność...

2

Ma ktoś skład City ?

0

Kogo bym nie zapytał w Rzeszowie to każdy odpowie, że wygra Barca :P Trochę randomowe te dane

0

onet onetem ale mundo też dzisiaj o tym pisało

1

Zdecydowanie odradzam! Będzie się niesamowicie cięło podczas meczu, czy to premium czy standard

1

"białe jest białe ale zachowajcie spokój bo białe jest czarne"

0

Plan idealny to 2 bramki do przodu i 0 z tyłu do przerwy a później spokojnie kontrolować spotkanie oszczędzając siły

9

"piłkarscy bogowie ewidentnie nie byli po stronie Portugalczyka" - to akurat oczywiste, Messi nigdy nie będzie po stronie Ronaldo dopóki gra w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?