qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zawsze przed Gran Derbi wydaje mi się, że to taka walka dobra ze złem gdzie dobro to oczywiście Barca
3
Komentarz usunięty
0
Bramkarz dostał czerwo i trener musiał ściągnąć kogoś z pola za rezerwowego portero
0
Mecz z Valencią rozegrają w sobotę 18 kwietnia
31
O szansach na manitę można mówić w 70 minucie meczu przy stanie 4:0 dla Barcy
0
Oglądałem wczoraj mecz PSG i musze przyznać, że Maxwell jest jak wino, mimo swojego wieku grał na prawdę świetnie
19
Nie szkodzi, za niego będzie Illara, tego cacka sie obawiam najbardziej
0
Taka taktyka Pepa, dodatkowo konflikt z Guardiolą i nie wyszło. Szkoda, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy
0
Dani Alves
3
Kuleczki juz podgrzane porto czeka na Real
2
Właśnie na Messiego w takiej formie nie ma sposobu, bo jeśli dostanie 2 czy 3 plastry to zrobi miejsce innym, wykorzysta sekundę niezdecydowania któregoś z przeciwników i pośle idealną piłką do kolegów. Z kolei, jeśli tylko jeden zawodnik będzie go krył, to w mgnieniu oka może zostać ograny otwierając Leo drogę do bramki przeciwnika. Reasumując, Marcelo już ma na pewno pełne gacie
1
No wiesz, żarty żartami ale jak Real trafi na Porto/Monaco to będzie to co najmniej podejrzane, zaczęło się od lizania rowa Realowi na losowaniu grup i bam Real ma nagle w grupie Liverpool który nie oszukujmy się jest bardzo przeciętny, Ludogorec i Basel. Potem po losowaniu przez judasza do Królewskich znowu uśmiecha się szczęście i dostają Schalke - również europejski średniak. Teraz "wylosowane" Porto/Monaco będzie oznaczało chyba najprostsza drogę do polfinału ever
4
A ja bym zobaczył CRa i spółkę bijacych w mur Atletico i przyjmujących ich ciosy ;)
0
Obysmy nie trafili na Atletico..
0
Komentarz usunięty
0
jak cie stać na tv za 14 to co ci szkodzi dorzucić te 1700 kafli? Gwarancja to zawsze zabezpieczenie, a jeśli jej nie przyjmą to pisać do zagranicznego supportu Samsunga bo w Polszy to różne wałki robią
4
Telewizor za 14 kloców i ty się zastanawiasz czy brać 5-letnia gwarancję ?
2
Wcześniej odgwizdany był spalony więc ten strzał się nie liczy do statystyk
2
Będą: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10984138_1039529626075719_7071720892697770938_n.jpg?oh=78c62134fd626b654ca40a34e75ce3cd&oe=5579646C&__gda__=1434707795_f0d28575b1550726f79ad5bb2b3ec841 :)
2
Jugadors Seguidors oznacza gracze kibice i są to słowa z hymnu Barcy. Świetna oprawa jak zwykle
46
Ciepłe kulki i Real - Monaco. Reszta losowa
25
I to jest najgorsza wiadomość tego wieczoru.. Za taki bezmyślny faul żółtko
0
Mógł mieć ze 3 asysty gdyby nie nieskuteczność...
2
Ma ktoś skład City ?
0
Kogo bym nie zapytał w Rzeszowie to każdy odpowie, że wygra Barca :P Trochę randomowe te dane
0
onet onetem ale mundo też dzisiaj o tym pisało
1
Zdecydowanie odradzam! Będzie się niesamowicie cięło podczas meczu, czy to premium czy standard
1
"białe jest białe ale zachowajcie spokój bo białe jest czarne"
0
Plan idealny to 2 bramki do przodu i 0 z tyłu do przerwy a później spokojnie kontrolować spotkanie oszczędzając siły
9
"piłkarscy bogowie ewidentnie nie byli po stronie Portugalczyka" - to akurat oczywiste, Messi nigdy nie będzie po stronie Ronaldo dopóki gra w Barcelonie