0

mieli niezłą okazję po kotle w polu karnym ale zupełnie z przypadku

1

Poproś o real photo bo te zdjęcia są z oficjalnego sklepu klubu. Ale za taką cenę to na pewno nie będzie oryginał

8

Neymar (Brazylia)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Francją w Paryżu.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Chile w Londynie (przeciwko C. Bravo).

Rafinha (Brazylia U21)
Piątek 27 Marca : Mecz towarzyski z Paragwajem w Vitórii.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Meksykiem w Maranha.

Messi i Mascherano (Argentyna)
Sobota 28 Marca : Mecz towarzyski z El Salvador w Washingtonie.
Wtorek 31 Marca : Mecz towarzyski z Ekwadorem w New Jersey.

Piqué, Bartra, Busquets, Iniesta i Pedro (Hiszpania)
Piątek 27 Marca : Mecz eliminacjny do Euro 2016 z Ukrainą w Sevilli.
Wtorek 31 Marca : Mecz towarzyski z Holandią w Amsterdamie.

Munir, Samper, Deulofeu i Denis Suárez (Hiszpania U21)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Norwegią in Cartagenie.
Poniedziałek 30 Marca : Mecz towarzyski z Białorusią w Leon.

Claudio Bravo (Chile)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Iranem w Austrii.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Brazylią w Londynie (przeciwko Neymar).

Rakitić i Alen Halilović (Chorwacja)
Sobota 28 Marca : Mecz eliminacyjny do Euro 2016 z Norwegią.

Suárez
Niedziela, 29 Marca : Mecz charytatywny na Anfield organizowany przez fundację Liverpoolu. Urugwajczyk wróci do swojego poprzedniego kluby aby rozegrać mecz towarzyski z Gerrardem i Carragherem jako kapitanami.

2

Pewnie, zwłaszcza Kaka, Woodgate, Illara i jak się ostatnio okazuje Bale to prawdziwe hity Floresa

1

Od samego początku wiadomo, że Florek się na to nie zgodzi...

1

Co oni się tak uparli na tego Koke...

1

Ciekawe jest to, że zarówno Barca jak i Real mają 3 takie same mecze pod rząd - Sevilla(W) Valencia(D) Espanyol(W). Patrząc na to ile punktów z czołówką zdobyl Real a ile Barca to większe prawdopodobieństwo jest że to oni stracą więcej punktów. Dodatkowo, Barca gra jeszcze z PSG między tymi spotkaniami a Real jeśli awansuje do półfinału LM będzie grał z innym półfinalistą. Zaprawdę powiadam wam, jeśli Barca utrzyma lidera przez cały kwiecień, mamy majstra

1

Trzeba jeszcze pochwalić Pique za tę sytuację z symulką mistrza patelni, bardzo sprytnie cofnął nogę i nabrał Cristiano, który w tym sezonie przebija wszystkich symulantów świata razem wziętych

1

Mógł, bo Ancelotti zajechał swoją podstawową 11 grając praktycznie bez rotacji przez październik, listopad i grudzień, później przyszły kontuzje, brakowało im zmienników więc siłą rzeczy musiał wystawiać najsilniejszy możliwy skład i znowu cały czas grali ci sami piłkarze. No ale to nie nasz problem, teraz odpocząć, uniknąć kontuzji w meczach reprezentacyjnych i przystąpić do kwietniowego maratonu z optymizmem i chęcią wygrywania

1

Może to i dobrze, odpoczną trochę od tej rywalizacji klubowej, Neymarowi mecze reprezentacyjne powinny przywrócić lepszą formę

0

To nie jest obszerny skrót, same bramki, ma ktoś skrót całego meczu ?

0

Modric to jest jednak przekozak, miałem pełne majty za każdym razem gdy wyprowadzal piłkę w 1 połowie

1


Żałosny

1

Niech Kroos pokaże teraz jak chodzą Niemcy a jak "Gauchos"

0

MOTM dzisiaj, gdzie są ci, którzy narzekali na ten transfer?

19

A Cristiano po raz kolejny dał popis swoich umiejętności nurkowania. Dobrze, że Lahoz się na to nie nabrał, chociaż wiele jego decyzji pozostawiała wiele do życzenia

0

Gdyby nie ten gol to by było bardzo słabo...

0

Rakitic do zmiany i to natychmiast...

1

Nie myśl że na premium będzie super płynniutko

1

Jak podadzą składy to będzie nowy news główny....

0

O cholera, ludzie w Afryce głodują i umierają na ebole ale nie zdawałem sobie sprawy że można mieć jeszcze gorzej od nich... Serdeczne wyrazy współczucia, smuteczek motzno..

0

I ten niezmienny Casillas, który przy każdym golu Barcelony po świetnym prostopadłym podaniu podnosi łapy i płacze o spalonego do liniowego

0

http://livefootball.ws/2735-barselona-real-madrid.html

tu będziesz miał linki na sopcast chwilę przed meczem, tylko, że komentarz po rusku ale jakość bardzo dobra

0

jest

0

Nie polecam tych oszustów

3

Oj nie uważało się na matmie w szkole

1

mam światłowód 350 Mb/s i za cholerę nie da się oglądnąć meczy LM lub Grand Derbi na futbolhd nawet mając premium.

0

w żadnym wypadku nie pomoze. Jeśli nie masz C+ to najlepszym wyjściem będzie obejrzenie meczu w pubie bądź u znajomych którzy mają ten kanał

1

Lahoz nie powinien się nabierać na symulki Cristiano, w ogóle od jakiegoś czasu większość sędziów przestała gwizdac karne dla realu po nurach mistrza patelni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?