qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mieli niezłą okazję po kotle w polu karnym ale zupełnie z przypadku
1
Poproś o real photo bo te zdjęcia są z oficjalnego sklepu klubu. Ale za taką cenę to na pewno nie będzie oryginał
8
Neymar (Brazylia)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Francją w Paryżu.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Chile w Londynie (przeciwko C. Bravo).
Rafinha (Brazylia U21)
Piątek 27 Marca : Mecz towarzyski z Paragwajem w Vitórii.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Meksykiem w Maranha.
Messi i Mascherano (Argentyna)
Sobota 28 Marca : Mecz towarzyski z El Salvador w Washingtonie.
Wtorek 31 Marca : Mecz towarzyski z Ekwadorem w New Jersey.
Piqué, Bartra, Busquets, Iniesta i Pedro (Hiszpania)
Piątek 27 Marca : Mecz eliminacjny do Euro 2016 z Ukrainą w Sevilli.
Wtorek 31 Marca : Mecz towarzyski z Holandią w Amsterdamie.
Munir, Samper, Deulofeu i Denis Suárez (Hiszpania U21)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Norwegią in Cartagenie.
Poniedziałek 30 Marca : Mecz towarzyski z Białorusią w Leon.
Claudio Bravo (Chile)
Czwartek, 26 Marca : Mecz towarzyski z Iranem w Austrii.
Niedziela, 29 Marca : Mecz towarzyski z Brazylią w Londynie (przeciwko Neymar).
Rakitić i Alen Halilović (Chorwacja)
Sobota 28 Marca : Mecz eliminacyjny do Euro 2016 z Norwegią.
Suárez
Niedziela, 29 Marca : Mecz charytatywny na Anfield organizowany przez fundację Liverpoolu. Urugwajczyk wróci do swojego poprzedniego kluby aby rozegrać mecz towarzyski z Gerrardem i Carragherem jako kapitanami.
2
Pewnie, zwłaszcza Kaka, Woodgate, Illara i jak się ostatnio okazuje Bale to prawdziwe hity Floresa
1
Od samego początku wiadomo, że Florek się na to nie zgodzi...
1
Co oni się tak uparli na tego Koke...
1
Ciekawe jest to, że zarówno Barca jak i Real mają 3 takie same mecze pod rząd - Sevilla(W) Valencia(D) Espanyol(W). Patrząc na to ile punktów z czołówką zdobyl Real a ile Barca to większe prawdopodobieństwo jest że to oni stracą więcej punktów. Dodatkowo, Barca gra jeszcze z PSG między tymi spotkaniami a Real jeśli awansuje do półfinału LM będzie grał z innym półfinalistą. Zaprawdę powiadam wam, jeśli Barca utrzyma lidera przez cały kwiecień, mamy majstra
5
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11081157_1168505313175534_138775952554171603_n.jpg?oh=ada6b1cb6292c795826154b44f3aec8f&oe=557B970B&__gda__=1433680514_7bddc61234b2070ab670dc3e3026e083
1
Trzeba jeszcze pochwalić Pique za tę sytuację z symulką mistrza patelni, bardzo sprytnie cofnął nogę i nabrał Cristiano, który w tym sezonie przebija wszystkich symulantów świata razem wziętych
1
Mógł, bo Ancelotti zajechał swoją podstawową 11 grając praktycznie bez rotacji przez październik, listopad i grudzień, później przyszły kontuzje, brakowało im zmienników więc siłą rzeczy musiał wystawiać najsilniejszy możliwy skład i znowu cały czas grali ci sami piłkarze. No ale to nie nasz problem, teraz odpocząć, uniknąć kontuzji w meczach reprezentacyjnych i przystąpić do kwietniowego maratonu z optymizmem i chęcią wygrywania
1
Może to i dobrze, odpoczną trochę od tej rywalizacji klubowej, Neymarowi mecze reprezentacyjne powinny przywrócić lepszą formę
0
To nie jest obszerny skrót, same bramki, ma ktoś skrót całego meczu ?
0
Modric to jest jednak przekozak, miałem pełne majty za każdym razem gdy wyprowadzal piłkę w 1 połowie
1
Żałosny
1
Niech Kroos pokaże teraz jak chodzą Niemcy a jak "Gauchos"
0
MOTM dzisiaj, gdzie są ci, którzy narzekali na ten transfer?
19
A Cristiano po raz kolejny dał popis swoich umiejętności nurkowania. Dobrze, że Lahoz się na to nie nabrał, chociaż wiele jego decyzji pozostawiała wiele do życzenia
0
Gdyby nie ten gol to by było bardzo słabo...
0
Rakitic do zmiany i to natychmiast...
1
Nie myśl że na premium będzie super płynniutko
1
Jak podadzą składy to będzie nowy news główny....
0
O cholera, ludzie w Afryce głodują i umierają na ebole ale nie zdawałem sobie sprawy że można mieć jeszcze gorzej od nich... Serdeczne wyrazy współczucia, smuteczek motzno..
0
I ten niezmienny Casillas, który przy każdym golu Barcelony po świetnym prostopadłym podaniu podnosi łapy i płacze o spalonego do liniowego
0
http://livefootball.ws/2735-barselona-real-madrid.html
tu będziesz miał linki na sopcast chwilę przed meczem, tylko, że komentarz po rusku ale jakość bardzo dobra
0
jest
0
Nie polecam tych oszustów
3
Oj nie uważało się na matmie w szkole
1
mam światłowód 350 Mb/s i za cholerę nie da się oglądnąć meczy LM lub Grand Derbi na futbolhd nawet mając premium.
0
w żadnym wypadku nie pomoze. Jeśli nie masz C+ to najlepszym wyjściem będzie obejrzenie meczu w pubie bądź u znajomych którzy mają ten kanał
1
Lahoz nie powinien się nabierać na symulki Cristiano, w ogóle od jakiegoś czasu większość sędziów przestała gwizdac karne dla realu po nurach mistrza patelni