2

UEFA ukaże tego brodatego półgłówka za MMA w polu karnym a nie za ugryzienie. A co do tego linku co wysłałeś to tylko siebie nim kompromitujesz

1

Raczej City

0

Neymar ma wyjątkowo beznadziejny gust w doborze tych tatuaży

1

Ostatnio w Paryżu Andres zagrał dobrze, zaliczył asystę(!). Dzisiaj liczę na gola, w lidze mu nie idzie to może w LM będzie decydujący

0

nie mowie o ugryzieniu, mam na myśli kolektyw

10

Karwahal pokazał, ze nie bez powodu gra w Madrycie, zachowanie godne jego mentorów - Pepe, Ramosa czy Marcelo za czasów the special five

10

Real fizycznie na tle lepszych zespołów wygląda bardzo blado. Mam nadzieję, że Emery i Nuno wyciągną wnioski i postawią się Królewskim, odeprzeć ich napór w pierwszej połowie to w drugiej będzie szansa na zwycięstwo bądź podział punktów.
Co do meczu Barcy to jutrzejsza wygrana wydaje się być obowiązkiem przy takiej a nie innej sytuacji kadrowej PSG, no ale niczego nie możemy być pewni. van der Wiel ostatnio gra słabo, liczę, że Neymar jutro regularnie będzie wkręcał go w ziemię

3

Przypadek Luisa Enrique udowodnił, że w ważnych meczach nie eksperymentuje się składem..

3

Ten mecz bliźniaczo mi przypomina nasz mecz z nimi w poprzedniej edycji LM

0

wejdzie

6

Obyśmy dzisiaj wieczorem kilka razy słyszeli "seven nation army" ;)

0

bwin

1

Ja bym w to nie brnął bo w tym meczu może zdarzyć się absolutnie wszystko. Ale na przykład na żółtko w pierwszej połowie jest kurs 1.70 a w takim meczu moim zdaniem to 95% będzie żółtko już w pierwszej części spotkania. Drużyna z większą ilością żółtych kartek - 2.05 na Atleti, 2.30 na Real, 4.33 po równo, tutaj też ze wskazaniem na Atleti

0

Mógłby zagrać w meczu niewypałów transferowych

2

Dziwi mnie brak Neymara w 11 kolejki

2

The Special (Sime)one

1

tak jak nie miało najmniejszych szans na SP Hiszpanii? I jak na ogranie Realu 2 razy w lidze? I na wyrzucenie go z PK? Ja nie wiem, co jeszcze musi się stać, żeby kibice twojego pokroju zaczęli doceniać Atletico, 4-0 chyba bardzo musiało cię piec skoro teraz na siłę wmawiasz sobie, że drużyna SimeONE nie ma szans na awans

3

Był news

0

w 30 klatkach i beznadziejnej grafie :)

2

Wolałbym żeby regularnie popisywał się choć jednym dobrym zagraniem otwierającym drogę do bramki co mecz

1


Objechał Kryche jak juniora

0

Oficjalnie? Dziwne bo na oficjalnych stronach nic o tym nie piszą

0

Te reklamy wyskakujące w nieoczekiwanych momentach w wersji mobilnej to coś okropnego..

1

zwłaszcza że strzelił 7

2

No, może nie dąb ale porządna sosna

2

Moim zdaniem jak zagra kilka dobrych meczy to znowu jakiś madrycki sędzia sądowy zaszczeka o Neymargate i Brazylijczyk zgaśnie kolejny raz. Należy tą sprawę rozwiązać już w całości bo wykorzystywana jest przeciwko naszemu crackowi i odbija się na jego formie. Perez zawsze trzyma rękę na pulsie

0

W Segunda B Katalonia nie jest w grupie z Kastylią

0

za dużo interwałów i pływania, mięśnie spalił chłop

57

"Operacja 30 działa" - serio? Po meczach z Granadą Rayo i Eibarem te przygłupy z Asa piszą takie bzdety.. Poczekajmy na ich mecze z Malagą Celtą Sevillą i Valencią

0

Ja bym powiedział, że w lidze Francuskiej jest przynajmniej 2 bramkarzy lepszych od Sirigu - Ruffier i Mandanda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?