qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oby w sobotę miał dzień
0
A ma ktoś obszerny skrót? Nie tylko same bramki?
1
Valencia to ostatni rywal, który może zabrać punkty Realowi, liga może się rozstrzygnąć za tydzień. Cieszy, że gramy nasz mecz przed nimi, RSSS jest mocne tylko u siebie a na wyjazdach zwykle grają słabo, nie wyobrażam sobie, żeby Barca w obecnej formie z nimi straciła punkty
3
2 strzelił a karniaka oddał Neymarowi
10
Najbardziej irytuje, że Sevilla tyle czasu musiała grać w 10..
0
No piękny druk w Madrycie, Atleti okradzione z gola
19
Luisito odpalił w najlepszym możliwym momencie sezonu
2
I takie oddanie karnego właśnie świadczy o klasie piłkarza a nie jakieś rozdawanie koszulek dzieciom zaplanowane przez PRowców CR7
0
chyba z 10 razy raczył nas swoim słodkim pierdzeniem o mierdkach
0
A mówiłem że to mecz pułapka, jak nie zagraja na 100% to może byc źle
1
z Bayernem powinna wybiec para Xavi - Iniesta, wydają się być w najwyższej formie na ten moment
2
Ja bym nie stawiał na Real bo całkiem obiektywnie patrząc ich potknięcie nie będzie niespodzianką
1
Niektóre informacje typu urodziny któregoś z zawodników bądź osoby związanej z Barcą redakcja wrzuca w formie postu na fejsbuku
2
"każdy inny wynik, niż okazałe i pewne zwycięstwo Barcelony będzie ogromną niespodzianką, a jednocześnie klęską" No bez przesady, nieważne, czy 0:1, czy 0:5, liczą się 3 punkty nawet po samobóju bramkarza uchem
1
Szacunek kibiców Realu do Raula właśnie zmalał o 50%
2
To jest taki mecz pułapka - Cordoba wie, że spadek jest nieunikniony i wie że mecz z Barcą może się prędko nie powtórzyć i na pewno będą gryźć trawę. Real tam miał ogromne problemy, nasi muszą mieć się na baczności
8
Najlepszym wynikiem byłby remis - Sevilla i Valencia zrównałyby się punktami co oznaczałoby maksymalny poziom motywacji przed meczami z Realem, a Atleti by odskoczyło i umocniło się na 3 pozycji
1
Ja również jestem za Adidasem, kupuję ich ciuchy od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, nic nie pęka nie puszczają szycia, nie zużywają się szybko, nie niszczą się podczas prania
5
Jaki miesiąc? Końcówka sierpnia, wrzesień i większa część października - tyle pauzował co daje w sumie 11 meczów
1
Żadnej kontuzji nie widać z tego ujęcia
1
wiec szykuje się mecz padaka vs padaka
1
Nie wiem po co taki news tutaj, Barca jeszcze nie wygrała żadnego trofeum, jest na dobrej drodze ale nie wygrała, a jeśli to się nie zmieni to ciężko uznawać ją za najlepszą drużynę w 2015, wstrzymajmy się do końca sezonu
2
Twarz Neymara na Suarezie wygląda całkiem normalnie
2
Wcale się nie dziwię Pepowi, nie mogę pojąć jak sędzia nie podyktował w tej sytuacji karnego, jak taki ciężki nokaut w polu karnym nie nadaje się na podyktowanie jedenastki, to co się nadaje?
1
Hmm jeśli to prawda to Perez w przeciwieństwie do Rosella ma łeb na karku
2
Messi ma 5 goli w 2015 z karnych, 8 ma w całym sezonie. Nieładnie tak kłamać oj nieładnie
5
Dzisiaj Pedro zagrał swój 200 mecz w lidze, gratki dla niego
15
Xavi udowadnia, że to on a nie bezbarwny Rakitić powinien być w once de gala
1
Dlaczego? Cel osiągnięty, 3 punkty są, to czemu nie mieliby się oszczędzać? Za 4 dni kolejny mecz, najlepiej oszczędzać siły
1
Bo gra słabo?