4

Oby w sobotę miał dzień

0

A ma ktoś obszerny skrót? Nie tylko same bramki?

1

Valencia to ostatni rywal, który może zabrać punkty Realowi, liga może się rozstrzygnąć za tydzień. Cieszy, że gramy nasz mecz przed nimi, RSSS jest mocne tylko u siebie a na wyjazdach zwykle grają słabo, nie wyobrażam sobie, żeby Barca w obecnej formie z nimi straciła punkty

3

2 strzelił a karniaka oddał Neymarowi

10

Najbardziej irytuje, że Sevilla tyle czasu musiała grać w 10..

0

No piękny druk w Madrycie, Atleti okradzione z gola

19

Luisito odpalił w najlepszym możliwym momencie sezonu

2

I takie oddanie karnego właśnie świadczy o klasie piłkarza a nie jakieś rozdawanie koszulek dzieciom zaplanowane przez PRowców CR7

0

chyba z 10 razy raczył nas swoim słodkim pierdzeniem o mierdkach

0

A mówiłem że to mecz pułapka, jak nie zagraja na 100% to może byc źle

1

z Bayernem powinna wybiec para Xavi - Iniesta, wydają się być w najwyższej formie na ten moment

2

Ja bym nie stawiał na Real bo całkiem obiektywnie patrząc ich potknięcie nie będzie niespodzianką

1

Niektóre informacje typu urodziny któregoś z zawodników bądź osoby związanej z Barcą redakcja wrzuca w formie postu na fejsbuku

2

"każdy inny wynik, niż okazałe i pewne zwycięstwo Barcelony będzie ogromną niespodzianką, a jednocześnie klęską" No bez przesady, nieważne, czy 0:1, czy 0:5, liczą się 3 punkty nawet po samobóju bramkarza uchem

1

Szacunek kibiców Realu do Raula właśnie zmalał o 50%

2

To jest taki mecz pułapka - Cordoba wie, że spadek jest nieunikniony i wie że mecz z Barcą może się prędko nie powtórzyć i na pewno będą gryźć trawę. Real tam miał ogromne problemy, nasi muszą mieć się na baczności

8

Najlepszym wynikiem byłby remis - Sevilla i Valencia zrównałyby się punktami co oznaczałoby maksymalny poziom motywacji przed meczami z Realem, a Atleti by odskoczyło i umocniło się na 3 pozycji

1

Ja również jestem za Adidasem, kupuję ich ciuchy od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, nic nie pęka nie puszczają szycia, nie zużywają się szybko, nie niszczą się podczas prania

5

Jaki miesiąc? Końcówka sierpnia, wrzesień i większa część października - tyle pauzował co daje w sumie 11 meczów

1

Żadnej kontuzji nie widać z tego ujęcia

1

wiec szykuje się mecz padaka vs padaka

1

Nie wiem po co taki news tutaj, Barca jeszcze nie wygrała żadnego trofeum, jest na dobrej drodze ale nie wygrała, a jeśli to się nie zmieni to ciężko uznawać ją za najlepszą drużynę w 2015, wstrzymajmy się do końca sezonu

2

Twarz Neymara na Suarezie wygląda całkiem normalnie

2

Wcale się nie dziwię Pepowi, nie mogę pojąć jak sędzia nie podyktował w tej sytuacji karnego, jak taki ciężki nokaut w polu karnym nie nadaje się na podyktowanie jedenastki, to co się nadaje?

1

Hmm jeśli to prawda to Perez w przeciwieństwie do Rosella ma łeb na karku

2

Messi ma 5 goli w 2015 z karnych, 8 ma w całym sezonie. Nieładnie tak kłamać oj nieładnie

5

Dzisiaj Pedro zagrał swój 200 mecz w lidze, gratki dla niego

15

Xavi udowadnia, że to on a nie bezbarwny Rakitić powinien być w once de gala

1

Dlaczego? Cel osiągnięty, 3 punkty są, to czemu nie mieliby się oszczędzać? Za 4 dni kolejny mecz, najlepiej oszczędzać siły

1

Bo gra słabo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?