qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę, że w Madrycie wcale nie ma stypy, co trochę dziwi
0
Nieciekawie. piłkarze Sociedad nie dokończą tego meczu w 11, trzeba coś strzelić zaraz na początku 2 połowy i uspokoić grę
0
I tak też kombinuje Ancelotti, Ramos zagrałby w środku tylko w 4-2-2
1
Dzisiaj od 1 minuty powinien wybiec Pedro, a jak mecz się nie będzie układał to po przerwie za niego Suarez
10
To też zasługa tego, że Barca większość meczy rozstrzyga w pierwszych połowach, w drugich grają już bardzo ekonomicznie (i dobrze!)
4
Z Realem powinni jednak zagrać trochę inaczej, bronić całą drużyną w pierwszej połowie a atakować w drugiej gdyż od kilku meczów widać jaki trud sprawia piłkarzom Realu przetrwać te 90 minut, w ostatnim kwadransie biegają jakby mieli wór z węglem na plecach
2
Ancelotti powiedział to, żeby znieść presję z Ramosa. Illara to jednak nie jest poziom Realu, a wystawienie nieopierzonego Lucasa w środku pola, to loteria w której Carlo może wiele stracić. W tym przypadku wybiera po prostu mniejsze zło, w postaci czerwonego Ramosa, a z Valencią planuje wybiec w ustawieniu 4-3-3. Urwanie głowy ma Włoch bez Modricia ale to nie nasz problem
47
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p206x206/1907527_1585082231771014_2814809294030105759_n.jpg?oh=07f0ec09bb8979fe6b12052b7a55748e&oe=55D5550A&__gda__=1439944532_a9de3c55e812dc9ec8e9f45444834dc4
23
Przecież to smierdzi na kilometr strajkować na 2 kolejki przed końcem rozgrywek gdy Barca ma lidera i jest w finale PK..
0
Tym bardziej chciałbym oglądnąć ten kabarecik ;)
0
Ma ktoś skrót ze Szpakiem? Bo oglądałem na C+ Sport
0
Zobaczymy jak to się potoczy ale śmierdzi na kilometr petrodolarami pereza
8
zadowoli mnie każde zwycięstwo Barcy bez straconej bramki
4
http://grup14.com/article/tactical-preview-barcelona-vs-bayern-munich
Ciekawa analiza dla znających angielski
0
Przecież to jakiś stary obrazek bodaj z 2012 roku
81
Dziennikarze Marki żyją chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości..z tego jednego gola do Berlina może się zrobić 3 jak Juve coś trafi pierwsze, no i oczywiście info dnia "CR przegonił Messiego" - nieważne że Real zagrał beznadziejnie i przegrał, ważne że Cristiano prowadzi
0
Co się dzieje z Albą? Będzie mógł zagrać?
4
Benzema przynajmniej ma szacunek do rywali i nie zachowuje się na boisku jak kretyn. Ja tam do niego nic nie mam, ba nawet czuje do niego sympatię
2
Mistrz patelni nie zawodzi
0
Fajnie by było, gdyby kluby w LM musiały grać w koszulkach bez nazw sponsora
4
Real się ledwo doczołgał do ćwierćfinału, a w półfinale mieli spore problemy, nie ma co patrzeć na poprzednie spotkanie, Real jak najbardziej jest do pyknięcia
3
Ależ gol Jaume Costy, sam Quaresma nie zrobiłby tego lepiej ;)
3
Masz na myśli kody z pod kapsla? Tego już nie ma w tym roku
0
Jutro będzie konferencja Leo i Enrique
4
Kpina... Ostatnie 7 kolejek:
z Valencią o 16
z Espanyolem o 16
z Getafe o 20
z Cordobą o 16
z Sociedad o 18
z Atletico o 19
z Deportivo o 18:30
Czyli nie doczekamy się już w tym sezonie meczu o normalnej godzinie czyli 20 - 21
0
To ten giermek Cristiano na okładce Marki?
1
takie rozwiązanie wymaga mistrzowskiej dyscypliny, bez szans że ro się będzie udawać przez cały mecz
88
Messi to nie CR7 który jak dostanie dobry plaster to nie istnieje, Leo i z trzema sobie poradzi
1
Racja, pamiętam, że jak ja byłem w szkole to starożytność i czasy Piastów wałkowali przez 80% roku, I WŚ omówiona była na jednej lekcji, II WŚ na dwóch. Oczywiście czasu brakło powojenną Polskę aż do 89', bo zbliżał się koniec roku. A teraz młodzi ludzie nie wiedzą co oznaczał skrót SS lub czym był Schleswig-Holstein i przy jakim wydarzeniu uczestniczył.
Druga sprawa, to po kiego grzyba młodzieży w technikum jakieś interpretacje wierszy, tony niezrozumiałych lektur i pisanie rozprawek typu "Rozdarcie wewnętrzne młodego Wertera"? Skoro wybrali technikum, to zamiast takich pierdół niech uczą się przedmiotów zawodowych najlepiej w formie praktycznej, bo później przychodzi taki uczeń po technikum elektronicznym a nie potrafi nawet rozróżnić rezystora od kondensatora. I piszę to z doświadczenia bo często widuje takie sytuacje
1
Bez obrazy ale poziom matury z matematyki to jest śmiech na sali, dostaje się książeczkę ze wzorami, trzeba tylko wiedzieć gdzie je zastosować.. W dodatku zadania na poziomie gimnazjum, a kiedy przyjdzie wykorzystać jedynkę trygonometryczną to maturzyści wielce oburzeni, że to nie na poziom podstawowy.. W ogóle system edukacji w tym kraju jest co najwyżej kiepski