2

Widzę, że w Madrycie wcale nie ma stypy, co trochę dziwi

0

Nieciekawie. piłkarze Sociedad nie dokończą tego meczu w 11, trzeba coś strzelić zaraz na początku 2 połowy i uspokoić grę

0

I tak też kombinuje Ancelotti, Ramos zagrałby w środku tylko w 4-2-2

1

Dzisiaj od 1 minuty powinien wybiec Pedro, a jak mecz się nie będzie układał to po przerwie za niego Suarez

10

To też zasługa tego, że Barca większość meczy rozstrzyga w pierwszych połowach, w drugich grają już bardzo ekonomicznie (i dobrze!)

4

Z Realem powinni jednak zagrać trochę inaczej, bronić całą drużyną w pierwszej połowie a atakować w drugiej gdyż od kilku meczów widać jaki trud sprawia piłkarzom Realu przetrwać te 90 minut, w ostatnim kwadransie biegają jakby mieli wór z węglem na plecach

2

Ancelotti powiedział to, żeby znieść presję z Ramosa. Illara to jednak nie jest poziom Realu, a wystawienie nieopierzonego Lucasa w środku pola, to loteria w której Carlo może wiele stracić. W tym przypadku wybiera po prostu mniejsze zło, w postaci czerwonego Ramosa, a z Valencią planuje wybiec w ustawieniu 4-3-3. Urwanie głowy ma Włoch bez Modricia ale to nie nasz problem

23

Przecież to smierdzi na kilometr strajkować na 2 kolejki przed końcem rozgrywek gdy Barca ma lidera i jest w finale PK..

0

Tym bardziej chciałbym oglądnąć ten kabarecik ;)

0

Ma ktoś skrót ze Szpakiem? Bo oglądałem na C+ Sport

0

Zobaczymy jak to się potoczy ale śmierdzi na kilometr petrodolarami pereza

8

zadowoli mnie każde zwycięstwo Barcy bez straconej bramki

4

0

Przecież to jakiś stary obrazek bodaj z 2012 roku

81

Dziennikarze Marki żyją chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości..z tego jednego gola do Berlina może się zrobić 3 jak Juve coś trafi pierwsze, no i oczywiście info dnia "CR przegonił Messiego" - nieważne że Real zagrał beznadziejnie i przegrał, ważne że Cristiano prowadzi

0

Co się dzieje z Albą? Będzie mógł zagrać?

4

Benzema przynajmniej ma szacunek do rywali i nie zachowuje się na boisku jak kretyn. Ja tam do niego nic nie mam, ba nawet czuje do niego sympatię

2

Mistrz patelni nie zawodzi

0

Fajnie by było, gdyby kluby w LM musiały grać w koszulkach bez nazw sponsora

4

Real się ledwo doczołgał do ćwierćfinału, a w półfinale mieli spore problemy, nie ma co patrzeć na poprzednie spotkanie, Real jak najbardziej jest do pyknięcia

3

Ależ gol Jaume Costy, sam Quaresma nie zrobiłby tego lepiej ;)

3

Masz na myśli kody z pod kapsla? Tego już nie ma w tym roku

0

Jutro będzie konferencja Leo i Enrique

4

Kpina... Ostatnie 7 kolejek:
z Valencią o 16
z Espanyolem o 16
z Getafe o 20
z Cordobą o 16
z Sociedad o 18
z Atletico o 19
z Deportivo o 18:30

Czyli nie doczekamy się już w tym sezonie meczu o normalnej godzinie czyli 20 - 21

0

To ten giermek Cristiano na okładce Marki?

1

takie rozwiązanie wymaga mistrzowskiej dyscypliny, bez szans że ro się będzie udawać przez cały mecz

88

Messi to nie CR7 który jak dostanie dobry plaster to nie istnieje, Leo i z trzema sobie poradzi

1

Racja, pamiętam, że jak ja byłem w szkole to starożytność i czasy Piastów wałkowali przez 80% roku, I WŚ omówiona była na jednej lekcji, II WŚ na dwóch. Oczywiście czasu brakło powojenną Polskę aż do 89', bo zbliżał się koniec roku. A teraz młodzi ludzie nie wiedzą co oznaczał skrót SS lub czym był Schleswig-Holstein i przy jakim wydarzeniu uczestniczył.

Druga sprawa, to po kiego grzyba młodzieży w technikum jakieś interpretacje wierszy, tony niezrozumiałych lektur i pisanie rozprawek typu "Rozdarcie wewnętrzne młodego Wertera"? Skoro wybrali technikum, to zamiast takich pierdół niech uczą się przedmiotów zawodowych najlepiej w formie praktycznej, bo później przychodzi taki uczeń po technikum elektronicznym a nie potrafi nawet rozróżnić rezystora od kondensatora. I piszę to z doświadczenia bo często widuje takie sytuacje

1

Bez obrazy ale poziom matury z matematyki to jest śmiech na sali, dostaje się książeczkę ze wzorami, trzeba tylko wiedzieć gdzie je zastosować.. W dodatku zadania na poziomie gimnazjum, a kiedy przyjdzie wykorzystać jedynkę trygonometryczną to maturzyści wielce oburzeni, że to nie na poziom podstawowy.. W ogóle system edukacji w tym kraju jest co najwyżej kiepski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?