qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrząc na statystyki to Alexis był lepszym piłkarzem
0
Za cholere nie podobny
1
Czerwony w Barcelonie za to co zrobił w Manicie.. w życiu Warszawy
17
Dani w tym meczu był takim Messim prawej obrony, zagrał fenomenalny mecz, nie rozumiem tej jego oceny
1
zastanawia mnie tylko czego gratulował Florkowi Mou? 16 miejsca Realu w CdR?
1
Fajnie pokazany klasyk, siły zła pokonały siły dobra przy złowrogiej muzyce ;) Ale ostatecznie to dobro zwycięża
6
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CFP2_9KWAAAIkN9.mp4
:)
16
To mistrzostwo smakuje jeszcze lepiej, jak przypomnimy sobie te wszystkie decyzje sędziów krzywdzące Barcelonę - nieodgwizdane EWIDENTNE karne, niezaliczone PRAWIDŁOWE gole i cała masa nieodgwizdanych fauli, czy absurdalne żółtka (Alba)
14
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CFPjPqOWgAADD4A.mp4
"kopie to twoje wino Andres"
4
bo ten kibic podsunął mu kontrakt z Chelsea do podpisania
1
Był artykuł o tym
http://www.fcbarca.com/55294-andrea-pirlo-jak-guardiola-probowal-sciagnac-mnie-do-barcy.html
Swoją drogą świetna książka
1
mecz z Celtą na wyjeździe był w rundzie wiosennej
1
W tym sezonie Leo chyba z 10 razy trafiał w poprzeczkę z rzutów wolnych, niesamowicie dopracował ten element swojej gry a do perfekcji brakuje mu bardzo niewiele
1
proszę:
1
EDIT: nie tutaj
20
Zejdźcie już z tego Ronaldo... Po kiego w ogóle wspominacie o nim w komentarzach, dzisiaj to BARCA jest najważniejsza! CAMPEONES
2
Suarez i Masche hahahaha
3
Poważny błąd w artykule - to PEDRO asystował Leo a nie Neymar
0
0
Nie widziałem tylko Lucho cieszącego się z zawodnikami :/
6
Mówcie co chcecie, ale gramy dzisiaj na prawdę dobrze i to w każdej formacji
17
Messi potrzebuje piłki, Ronaldo drużyny - cytat z fioletowej
2
Te filmiki wszystkie na jedno kopyto, wyszedłby ktoś przed szereg i zamiast tych "epickich" ścieżek dźwiękowych podłożył for whom the bell tolls albo fuel ;) Chętnie zobaczę wyczyny Leo i spółki z Metallicą w tle
1
cały.
10
"Szczególnym czynnikiem mogło tu jednak być wspomnienie minionego sezonu pod wodzą Gerardo Martino, gdy drużyna w haniebny sposób przegrała walkę o wszystkie możliwe trofea"
Przesada. W lidzę Barca była w grze do ostatniej kolejki, a w PK poległa w finale. Jakbyśmy na 5 kolejek przed końcem nie mieli już szans na majstra i jakbyśmy odpadli w powiedzmy 1/4 PK to można by mówić o "haniebnych" wymiarach porażki
6
Chodzi o słynną fontannę przy placu, na którym zawsze spotykają się i świętują kibice Barcelony. Coś jakbyś powiedział: "Przy fontannie Neptuna mówią:"
2
O ile dobrze pamiętam, to Leo dementował kiedyś ażeby używał WhatsAppa...
5
O Karwahalu można powiedzieć tylko:
2
Buraka? Gościu jest oczytany i inteligentny, potrafi się wypowiadać nie tylko na tematy związane z piłką nożną, ale również z polityką, nie rozumiem co do niego masz?
19
Wstyd ludzie, wstyd, gorzej niż hala dzieci.. Jak można pisać, że Pedro nie musi nawet wchodzić na boisko, że z nim gramy w 10, albo żebyśmy wyszli jakimś eksperymentalnym 4-4-2 albo 3-5-2.. Zamiast wspierać zawodnika ukochanej drużyny to zewsząd lecą hejty na Pedro - fakt, umiejętnościami daleko mu do Suareza, ale chyba nie raz nie dwa pokazywał, że on też potrafi strzelać ładne bramki, asystować, czy objechać obrońcę.. Pedro sobie poradzi, a kto w niego wątpi powinien puknąć się w czoło bo to nie jest godne zachowanie prawdziwego kibica