1

Patrząc na statystyki to Alexis był lepszym piłkarzem

0

Za cholere nie podobny

1

Czerwony w Barcelonie za to co zrobił w Manicie.. w życiu Warszawy

17

Dani w tym meczu był takim Messim prawej obrony, zagrał fenomenalny mecz, nie rozumiem tej jego oceny

1

zastanawia mnie tylko czego gratulował Florkowi Mou? 16 miejsca Realu w CdR?

1

Fajnie pokazany klasyk, siły zła pokonały siły dobra przy złowrogiej muzyce ;) Ale ostatecznie to dobro zwycięża

16

To mistrzostwo smakuje jeszcze lepiej, jak przypomnimy sobie te wszystkie decyzje sędziów krzywdzące Barcelonę - nieodgwizdane EWIDENTNE karne, niezaliczone PRAWIDŁOWE gole i cała masa nieodgwizdanych fauli, czy absurdalne żółtka (Alba)

14

4

bo ten kibic podsunął mu kontrakt z Chelsea do podpisania

1

1

mecz z Celtą na wyjeździe był w rundzie wiosennej

1

W tym sezonie Leo chyba z 10 razy trafiał w poprzeczkę z rzutów wolnych, niesamowicie dopracował ten element swojej gry a do perfekcji brakuje mu bardzo niewiele

1

proszę:

1

EDIT: nie tutaj

20

Zejdźcie już z tego Ronaldo... Po kiego w ogóle wspominacie o nim w komentarzach, dzisiaj to BARCA jest najważniejsza! CAMPEONES

2

Suarez i Masche hahahaha

3

Poważny błąd w artykule - to PEDRO asystował Leo a nie Neymar

0

0

Nie widziałem tylko Lucho cieszącego się z zawodnikami :/

6

Mówcie co chcecie, ale gramy dzisiaj na prawdę dobrze i to w każdej formacji

17

Messi potrzebuje piłki, Ronaldo drużyny - cytat z fioletowej

2

Te filmiki wszystkie na jedno kopyto, wyszedłby ktoś przed szereg i zamiast tych "epickich" ścieżek dźwiękowych podłożył for whom the bell tolls albo fuel ;) Chętnie zobaczę wyczyny Leo i spółki z Metallicą w tle

1

cały.

10

"Szczególnym czynnikiem mogło tu jednak być wspomnienie minionego sezonu pod wodzą Gerardo Martino, gdy drużyna w haniebny sposób przegrała walkę o wszystkie możliwe trofea"

Przesada. W lidzę Barca była w grze do ostatniej kolejki, a w PK poległa w finale. Jakbyśmy na 5 kolejek przed końcem nie mieli już szans na majstra i jakbyśmy odpadli w powiedzmy 1/4 PK to można by mówić o "haniebnych" wymiarach porażki

6

Chodzi o słynną fontannę przy placu, na którym zawsze spotykają się i świętują kibice Barcelony. Coś jakbyś powiedział: "Przy fontannie Neptuna mówią:"

2

O ile dobrze pamiętam, to Leo dementował kiedyś ażeby używał WhatsAppa...

5

O Karwahalu można powiedzieć tylko:

2

Buraka? Gościu jest oczytany i inteligentny, potrafi się wypowiadać nie tylko na tematy związane z piłką nożną, ale również z polityką, nie rozumiem co do niego masz?

19

Wstyd ludzie, wstyd, gorzej niż hala dzieci.. Jak można pisać, że Pedro nie musi nawet wchodzić na boisko, że z nim gramy w 10, albo żebyśmy wyszli jakimś eksperymentalnym 4-4-2 albo 3-5-2.. Zamiast wspierać zawodnika ukochanej drużyny to zewsząd lecą hejty na Pedro - fakt, umiejętnościami daleko mu do Suareza, ale chyba nie raz nie dwa pokazywał, że on też potrafi strzelać ładne bramki, asystować, czy objechać obrońcę.. Pedro sobie poradzi, a kto w niego wątpi powinien puknąć się w czoło bo to nie jest godne zachowanie prawdziwego kibica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?