1

Cytując klasyka: "Messi bez Kszawiego nie szczeli gola żadnego"

3

Pogba to kocur, ale jakby PSG było skłonne sprzedać Verrattiego, byłbym za kupnem młodego Włocha

36

Ogurwa oni tak na serio

7

Szczerze, to mnie akurat na kacu gra się najlepiej, wyostrzają się wszystkie zmysły ;)

15

Uwielbiam madrycki ból pupy, zagrywka Pique była mistrzostwem świata

1

Robi się coraz popularniejszy. Nie tylko na zachodnim wybrzeżu za sprawą Meksyków, których mieszka tam bardzo wiele, ale i również na wschodzie - NY, NJ, PA. Wiadomo, że jakby zamiast american football w liceach sportem przodującym byłaby piłka nożna, byli piłkarską potęgą. Ale to wszystko idzie w tym kierunku, za kilkanaście lat moim zdaniem będą w ścisłej czołówce

3

Valladolid - jedni z największych murarzy, oby zostali w Segunda

1

A mnie się wydaje, że dzisiejsza Barca jest lepsza niż ta za Guardioli gdyż jest bardziej wszechstronna. Za czasów Pepa większość drużyn grała z Barceloną otwarty futbol, a Pep stworzył maszynę do tiki-taki która zachwyciła cały świat. Podczas ostatniego sezonu Pepa wiele drużyn zaczęło naśladować Mourarza i grać z Barcą ultra defensywnie, co jak pamiętały często przynosiło efekty.

Natomiast dzisiaj autobusy już nam nie straszne, zawsze można zdobyć gola ze stałego fragmentu gry, lub z kontry, lub po staremu, rozrzucić obronę rywali klepiąc wszerz boiska i posłać piłkę za obrońców. Uniwersalność w każdym calu, dzięki temu mamy triplete

0

W takim razie ty chyba od marca zacząłeś oglądać mecze..

4

Trenerki

2

Najpiękniejsze 12 minut dzisiejszego dnia

13

No nie wiem, tym razem przesadził i to bardzo

1

Tylko, że niedługo wybory i nie jest powiedziane, że Barto zostanie na kolejną kadencję, a Laporta może chcieć zatrudnić swojego kandydata

1

Kariera juniorska, kolejno:
2000-2001 Barcelona
2001–2002 FC Cambrils
2002–2005 Real Ma drid (!)
2003–2004 Gimnastic (wypożyczenie)
2006–2007 Reus
2007–2008 Espanyol (!)
2007–2008 CF Damm (wypożyczenie)

A w seniorskiej debiutował w Espanyolu B

53

A gdzie Iniesta? O ile dobrze pamiętam to w tej edycji LM ma 5 asyst

2

“That person there is the one who made my dream come true. My friend, mate, brother, partner. Thank you for taking care of me in those two years here, Dani, I love you, Bro. Happiness, Happiness.”

17

No to Alves odchodzi. Neymar zamieścił pożegnalną wiadomość do niego na Instagramie. Szkoda, bardzo liczyłem, że Dani zostanie, w tym sezonie był bezapelacyjnie najlepszym prawym obrońcą świata, po wielkiej piątce już nawet (Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Busquets) to jemu zawdzięczamy najwięcej, Gracias Dani

1

O to, to.. Gdyby to Messi czy Suarez (ten z 2015r.) mieli takie sytuacje jak Neymar co mecz to mieliby po 100 goli. Nic nie ujmuję Neymarowi bo zrobił olbrzymi progress w stosunku do poprzedniego sezonu, ale nad wykańczaniem akcji niech on jeszcze popracuje. Tak jak mówisz, tyle setek mieć w GD i nie wykorzystać żadnej woła o pomstę do nieba, a w meczu z City na CN to nawet i ja bym strzelił choć 1 z tych 5 zmarnowanych setek przez Neya

0

Chcesz mieć pewność, że będzie dobrej jakości, czy chcesz mieć pewność, że jest w 100% oryginalna?

1

7

Następny sezon to będzie wyzwanie dla Lucho, zagramy w Superpucharach i KMŚ w grudniu, trzeba będzie porządnie zadbać o kondycję i zdrowie piłkarzy. Ale po takim sezonie to czy ktoś w niego wątpi?

72

Pamiętajcie, że to nie Barcelona wygrała LM, tylko to Real ją przegrał !

1

Widocznie jestem nienormalny bo nigdy w życiu nie owijałem się glowstickami

2

wyświetlenia na fioletowej podbijają tutejsi użytkownicy którzy najpierw wchodzą na rm.pl a potem wklejają tutaj wypowiedzi niektórych idiotów zaśmiecając komentarze

25

As skupia się na nowej pozycji Cristiano
Jakiej nowej?? Przecież on już od lat gra jako środkowy napastnik..

1

straszny gwiazdor i kogucik nigdy za nim nie przepadałem

5

"Piłka nad głową pi pi piłka nad głową"

1

Najlepiej:Athletic - Barca 2:5
Najgorzej: Real - Barca 3:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?