qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cytując klasyka: "Messi bez Kszawiego nie szczeli gola żadnego"
3
Pogba to kocur, ale jakby PSG było skłonne sprzedać Verrattiego, byłbym za kupnem młodego Włocha
8
Niektórzy gwiżdżą, a niektórzy: https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11401035_1091209717574376_1727134859477254659_n.jpg?oh=650652b8db4137c5ba85ad74dee7136c&oe=55FB6674
36
Ogurwa oni tak na serio
7
Szczerze, to mnie akurat na kacu gra się najlepiej, wyostrzają się wszystkie zmysły ;)
15
Uwielbiam madrycki ból pupy, zagrywka Pique była mistrzostwem świata
1
Robi się coraz popularniejszy. Nie tylko na zachodnim wybrzeżu za sprawą Meksyków, których mieszka tam bardzo wiele, ale i również na wschodzie - NY, NJ, PA. Wiadomo, że jakby zamiast american football w liceach sportem przodującym byłaby piłka nożna, byli piłkarską potęgą. Ale to wszystko idzie w tym kierunku, za kilkanaście lat moim zdaniem będą w ścisłej czołówce
3
Valladolid - jedni z największych murarzy, oby zostali w Segunda
1
A mnie się wydaje, że dzisiejsza Barca jest lepsza niż ta za Guardioli gdyż jest bardziej wszechstronna. Za czasów Pepa większość drużyn grała z Barceloną otwarty futbol, a Pep stworzył maszynę do tiki-taki która zachwyciła cały świat. Podczas ostatniego sezonu Pepa wiele drużyn zaczęło naśladować Mourarza i grać z Barcą ultra defensywnie, co jak pamiętały często przynosiło efekty.
Natomiast dzisiaj autobusy już nam nie straszne, zawsze można zdobyć gola ze stałego fragmentu gry, lub z kontry, lub po staremu, rozrzucić obronę rywali klepiąc wszerz boiska i posłać piłkę za obrońców. Uniwersalność w każdym calu, dzięki temu mamy triplete
0
W takim razie ty chyba od marca zacząłeś oglądać mecze..
4
Trenerki
2
Najpiękniejsze 12 minut dzisiejszego dnia
13
No nie wiem, tym razem przesadził i to bardzo
1
Tylko, że niedługo wybory i nie jest powiedziane, że Barto zostanie na kolejną kadencję, a Laporta może chcieć zatrudnić swojego kandydata
1
Kariera juniorska, kolejno:
2000-2001 Barcelona
2001–2002 FC Cambrils
2002–2005 Real Ma drid (!)
2003–2004 Gimnastic (wypożyczenie)
2006–2007 Reus
2007–2008 Espanyol (!)
2007–2008 CF Damm (wypożyczenie)
A w seniorskiej debiutował w Espanyolu B
53
A gdzie Iniesta? O ile dobrze pamiętam to w tej edycji LM ma 5 asyst
2
“That person there is the one who made my dream come true. My friend, mate, brother, partner. Thank you for taking care of me in those two years here, Dani, I love you, Bro. Happiness, Happiness.”
17
No to Alves odchodzi. Neymar zamieścił pożegnalną wiadomość do niego na Instagramie. Szkoda, bardzo liczyłem, że Dani zostanie, w tym sezonie był bezapelacyjnie najlepszym prawym obrońcą świata, po wielkiej piątce już nawet (Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Busquets) to jemu zawdzięczamy najwięcej, Gracias Dani
1
Całego zespołu z pucharem w 1920x1080 nie mam, ale może to:
http://images.performgroup.com/di/library/GOAL_INTERNATIONAL/d6/b8/barcelona-celebrate-juventus-barcelona-champions-league-final-06062015_1fdyprpmlng741w88sfbzujn63.jpg?t=-895105547&
Ewentualnie giga-rozmiar tu:
http://media.guim.co.uk/9131098d808aa8454cb0c431179ca5965917edc7/278_7_3779_2268/3779.jpg
1
O to, to.. Gdyby to Messi czy Suarez (ten z 2015r.) mieli takie sytuacje jak Neymar co mecz to mieliby po 100 goli. Nic nie ujmuję Neymarowi bo zrobił olbrzymi progress w stosunku do poprzedniego sezonu, ale nad wykańczaniem akcji niech on jeszcze popracuje. Tak jak mówisz, tyle setek mieć w GD i nie wykorzystać żadnej woła o pomstę do nieba, a w meczu z City na CN to nawet i ja bym strzelił choć 1 z tych 5 zmarnowanych setek przez Neya
0
Chcesz mieć pewność, że będzie dobrej jakości, czy chcesz mieć pewność, że jest w 100% oryginalna?
1
Żeby nie być gołosłownym: http://www.fcbarca.com/60450-casillas-zapomina-o-barcelonie.html
7
Następny sezon to będzie wyzwanie dla Lucho, zagramy w Superpucharach i KMŚ w grudniu, trzeba będzie porządnie zadbać o kondycję i zdrowie piłkarzy. Ale po takim sezonie to czy ktoś w niego wątpi?
72
Pamiętajcie, że to nie Barcelona wygrała LM, tylko to Real ją przegrał !
1
Widocznie jestem nienormalny bo nigdy w życiu nie owijałem się glowstickami
2
wyświetlenia na fioletowej podbijają tutejsi użytkownicy którzy najpierw wchodzą na rm.pl a potem wklejają tutaj wypowiedzi niektórych idiotów zaśmiecając komentarze
25
As skupia się na nowej pozycji Cristiano
Jakiej nowej?? Przecież on już od lat gra jako środkowy napastnik..
1
straszny gwiazdor i kogucik nigdy za nim nie przepadałem
5
"Piłka nad głową pi pi piłka nad głową"
1
Najlepiej:Athletic - Barca 2:5
Najgorzej: Real - Barca 3:1