qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A kto zagrał dobrze w drugiej połowie w meczu z Bayernem? Przecież ogólnie taki był zamysł żeby przetrwać tą drugą połowę jak najmniejszym nakładem sił, poza tym to Pedro posłał świetną piłkę do Neymara w końcowych minutach. Pedrito to idealny zmiennik dla MSN
2
Thiago znowu kontuzjowany? Ależ on jest szklany.. Szkoda chłopaka bo talent ma ogromny
0
Prawda, jednak autyzm znacznie różni się od zespołu Aspergera, poczytaj na necie jak jesteś ciekaw
5
Messi ma zespół Aspergera, czyli znacznie łagodniejszą odmianę autyzmu
4
Może to dlatego, że za Messim, Xavim i Iniestą to Daniemu Barca zawdzięcza najwięcej? A może dlatego, że obecnie to najlepszy PO na świecie? Ewentualnie dlatego, że mamy bana na transfery a do stycznia z Montoyą czy Douglasem na PO można przegrać sezon
53
Bzdury, Xavi sam mówił, że nigdy nie pójdzie do innego europejskiego klubu, bo nie wyobraża sobie grania przeciwko ukochanej Barcy
2
Siniter to obok RECa najlepszy horror jaki oglądałem, powaga, podkład dźwiękowy jest niesamowity i wbija w fotel, gorąco polecam
3
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/164/413/size_1000x562/51_v_.v1432571756.JPG według mnie zdjęcie sezonu
4
To nie Thiago tylko Milan Pique
1
Komentarz usunięty
1
Stadiumy znacznie tańsze od Matchy, ale i jakość wykonania i materiał inny, ja najczęściej wybieram matche, a dokładam regularnie po jednej koszulce na sezon
1
Nie tylko, jeszcze Malaga
0
W ramach ciekawostki
2
Tak naprawdę te stroje są bardzo fajne a większość boli odejście od tradycji
8
Nowe wyjazdowe stroje całkiem fajne
Nowe domowe - czy tylko ja uważam że też są ładne?
0
Gaya to lewy obrońca kolego
2
Cristiano w ogóle nie jest pilnowany, obrońcy nawet do niego nie podchodzą jak ma piłkę na 20 metrze, coś tutaj ewidentnie nie gra
0
Villa najlepiej podsumował Xaviego
12
Długo nie utrzyma posady
25
"Ostatni mecz Daniego Alvesa w Primiera División?"
Dani nie jest powołany
1
Komentarz usunięty
29
Alves > Carvajal w tym sezonie
2
Ale za Valdesa, Cesca i Alexisa przyszli godni następcy a za Daniego do stycznia zostaniemy ze słabiakami na PO
3
Nieprawda, za swoich najlepszych lat Alves posyłał Messiemu takie piły, że głowa mała
17
Co do Alvesa, to radziłbym poczekać na oficjalne informacje, bo jeśli się nie mylę to Alves w tym sezonie już 75028373 razy odchodził i 764320912 razy odrzucał ofertę Barcy
11
Chciałoby się, żeby Xavi nigdy się nie starzał i zawsze grał w Barcy... Xavi to fenomen, dzięki niemu wszyscy przeżyliśmy piękne chwile, niech swoją fantastyczną karierę ukoronuje trypletem
1
A słyszałeś kiedyś to: "Form is temporary, class is permanent"
Tego drugiego brakuje Gundoganowi
4
Same plusy, tylko jeden minus - Gundogan po kontuzji jest za słaby, żeby grać w Barcelonie
0
Ja nadal mam cichą nadzieję, że Xavi oznajmi, że odejdzie z Barcy ale dopiero w styczniu
4
Jasne, zostaniemy bez zmienników i będziemy grać żelazną 11 jak pewien pan z Madrytu.. Co za brednie