3

A kto zagrał dobrze w drugiej połowie w meczu z Bayernem? Przecież ogólnie taki był zamysł żeby przetrwać tą drugą połowę jak najmniejszym nakładem sił, poza tym to Pedro posłał świetną piłkę do Neymara w końcowych minutach. Pedrito to idealny zmiennik dla MSN

2

Thiago znowu kontuzjowany? Ależ on jest szklany.. Szkoda chłopaka bo talent ma ogromny

0

Prawda, jednak autyzm znacznie różni się od zespołu Aspergera, poczytaj na necie jak jesteś ciekaw

5

Messi ma zespół Aspergera, czyli znacznie łagodniejszą odmianę autyzmu

4

Może to dlatego, że za Messim, Xavim i Iniestą to Daniemu Barca zawdzięcza najwięcej? A może dlatego, że obecnie to najlepszy PO na świecie? Ewentualnie dlatego, że mamy bana na transfery a do stycznia z Montoyą czy Douglasem na PO można przegrać sezon

53

Bzdury, Xavi sam mówił, że nigdy nie pójdzie do innego europejskiego klubu, bo nie wyobraża sobie grania przeciwko ukochanej Barcy

2

Siniter to obok RECa najlepszy horror jaki oglądałem, powaga, podkład dźwiękowy jest niesamowity i wbija w fotel, gorąco polecam

4

To nie Thiago tylko Milan Pique

1

Komentarz usunięty

1

Stadiumy znacznie tańsze od Matchy, ale i jakość wykonania i materiał inny, ja najczęściej wybieram matche, a dokładam regularnie po jednej koszulce na sezon

1

Nie tylko, jeszcze Malaga

0

W ramach ciekawostki

2

Tak naprawdę te stroje są bardzo fajne a większość boli odejście od tradycji

8

Nowe wyjazdowe stroje całkiem fajne
Nowe domowe - czy tylko ja uważam że też są ładne?

0

Gaya to lewy obrońca kolego

2

Cristiano w ogóle nie jest pilnowany, obrońcy nawet do niego nie podchodzą jak ma piłkę na 20 metrze, coś tutaj ewidentnie nie gra

0

Villa najlepiej podsumował Xaviego

12

Długo nie utrzyma posady

25

"Ostatni mecz Daniego Alvesa w Primiera División?"

Dani nie jest powołany

1

Komentarz usunięty

29

Alves > Carvajal w tym sezonie

2

Ale za Valdesa, Cesca i Alexisa przyszli godni następcy a za Daniego do stycznia zostaniemy ze słabiakami na PO

3

Nieprawda, za swoich najlepszych lat Alves posyłał Messiemu takie piły, że głowa mała

17

Co do Alvesa, to radziłbym poczekać na oficjalne informacje, bo jeśli się nie mylę to Alves w tym sezonie już 75028373 razy odchodził i 764320912 razy odrzucał ofertę Barcy

11

Chciałoby się, żeby Xavi nigdy się nie starzał i zawsze grał w Barcy... Xavi to fenomen, dzięki niemu wszyscy przeżyliśmy piękne chwile, niech swoją fantastyczną karierę ukoronuje trypletem

1

A słyszałeś kiedyś to: "Form is temporary, class is permanent"
Tego drugiego brakuje Gundoganowi

4

Same plusy, tylko jeden minus - Gundogan po kontuzji jest za słaby, żeby grać w Barcelonie

0

Ja nadal mam cichą nadzieję, że Xavi oznajmi, że odejdzie z Barcy ale dopiero w styczniu

4

Jasne, zostaniemy bez zmienników i będziemy grać żelazną 11 jak pewien pan z Madrytu.. Co za brednie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?