0

Proponuję zrobić to w formie ankiety

3

Drogi LOL LOLu, za multikonto również są bany, a niech ten rzuci zgłoszeniem, który nigdy nie złamał regulaminu

2

Chyba do Barcy B

24

Oglądałem to "widowisko" i obiecuje, że już nigdy nie będę narzekał na sędziów z Hiszpanii, to co odwalił ten latynoski pierdziel przeszło wszelkie pojęcie. Rzeźnickie mędy z Kolumbii powinny przegrać ten mecz walkowerem, bo połowa ich drużyna nie powinna dokończyć spotkania. Argentyńczycy byli tak poniewierani, że szkoda gadać, a czerwieni się żadnej nie doczekałem

4

Nie dla ciapatych w Barcelonie. Mundo to chyba idzie systemem w dni parzyste ns okładce Pogba, w nieparzyste jakiś pomocnik z La Liga

0

Niektóre z opcji są tak tendencyjne, że aż biją w oczy np. 8. Jaka jest twoja największa wada? - Nie posiadam żadnej wady, - od razu wiadomo o kogo chodzi ;)

8

Ja tez go nie chce, choć go lubię. Jeździec bez głowy, nie pasuje do Barcy

2

O proszę, Pogba na okładce Mundo, dawno go tu nie było

2

Ahhh pamiętam ten mecz, co ciekawe Barca przegrała wtedy z Herculesem, który był beniaminkiem

5

Sergi Gomez jaka forma

1

Pomysł z Abidalem słaby. Ogólnie ten jego program pośladków nie urywa, Benedito moim zdaniem to najbardziej racjonalny kandydat

15

A jakieś konkrety panie Laporta? Reklama na koszulkach choć szpeci to przynosi spore fundusze, które będą zwiększane systematycznie wraz z rozwojem futbolu. Można by się przyczepić do tego, że to katarska firma nas sponsoruje, ale reklama na koszulkach powinna zostać jeśli Barca nadal chce liczyć się w transferowym wyścigu o najlepszych piłkarzy

64

No to Adios Canarinhos

2

A ja nie, on takie babole popełniał w Segunda, że głowa mała

30

A jak ostatnio napisałem że Xavi ma rację co do Neymara (powinien przemyśleć swoje zachowanie) pi jego prowokacjach w meczu z Peru to zostałem zjechany.. Neymar to genialny piłkarz lecz jeśli coś nie idzie po jego myśli zachowuje się jak ostatni idiota. Nie zagra w meczu z Wenezuelą no i ciekawe co będzie się działo jak Brazylia tego meczu nie wygra

6

może albinos

2

Komentarz usunięty

2

Niby lepszy niż Barto ale swoje za uszami również ma

31

Zdecydowanie wolałbym Verattiego ale PSG go nie puści

1

Tylko że ma zdecydowaną większość praw do wizerunku niż klub co oznacza że kosi grube siano na samych reklamach

3

Co? W Pucharze Konfederacji miał kilka, na MŚ również kilka..

0

pianka to jedno, po każdej sytuacji w której odbiorą mu piłkę na pograniczu faulu macha łapami niczym CR

3

Xavi ma rację, Neymar powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem. Szczerze to nie przypominam sobie kiedy ostatnio dostał żółtą kartkę za jakiś faul taktyczny a nie za idiotyczne zachowanie

1

Skoro atakiem wygrywa się mecze a obroną turniej to Brazylia z tak grającymi Luizem i Mirandą nie ma co szukać w Copa America

1

Ajajajaj brakło 1 podania i miałby piękną liczbę

36

Coentrao: "Mam 4 lata kontraktu w najlepszym klubie świata"
Czyli Coentrao w Barcy :o

3

Wow. Ostatni bastion hala dzieci właśnie pada, CR7 otwarcie przyznaje, że drużynie idzie lepiej gdy go nie ma na boisku, a gdy jest wszyscy pod niego grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?