qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proponuję zrobić to w formie ankiety
3
Drogi LOL LOLu, za multikonto również są bany, a niech ten rzuci zgłoszeniem, który nigdy nie złamał regulaminu
2
Chyba do Barcy B
24
Oglądałem to "widowisko" i obiecuje, że już nigdy nie będę narzekał na sędziów z Hiszpanii, to co odwalił ten latynoski pierdziel przeszło wszelkie pojęcie. Rzeźnickie mędy z Kolumbii powinny przegrać ten mecz walkowerem, bo połowa ich drużyna nie powinna dokończyć spotkania. Argentyńczycy byli tak poniewierani, że szkoda gadać, a czerwieni się żadnej nie doczekałem
5
http://grup14.com/column/messi-vs-cristiano-ronaldo-what-defines-a-big-game-player
Polecam przeczytać
4
Nie dla ciapatych w Barcelonie. Mundo to chyba idzie systemem w dni parzyste ns okładce Pogba, w nieparzyste jakiś pomocnik z La Liga
0
Niektóre z opcji są tak tendencyjne, że aż biją w oczy np. 8. Jaka jest twoja największa wada? - Nie posiadam żadnej wady, - od razu wiadomo o kogo chodzi ;)
8
Ja tez go nie chce, choć go lubię. Jeździec bez głowy, nie pasuje do Barcy
2
O proszę, Pogba na okładce Mundo, dawno go tu nie było
2
Ahhh pamiętam ten mecz, co ciekawe Barca przegrała wtedy z Herculesem, który był beniaminkiem
5
Sergi Gomez jaka forma
1
Pomysł z Abidalem słaby. Ogólnie ten jego program pośladków nie urywa, Benedito moim zdaniem to najbardziej racjonalny kandydat
15
A jakieś konkrety panie Laporta? Reklama na koszulkach choć szpeci to przynosi spore fundusze, które będą zwiększane systematycznie wraz z rozwojem futbolu. Można by się przyczepić do tego, że to katarska firma nas sponsoruje, ale reklama na koszulkach powinna zostać jeśli Barca nadal chce liczyć się w transferowym wyścigu o najlepszych piłkarzy
64
No to Adios Canarinhos
2
A ja nie, on takie babole popełniał w Segunda, że głowa mała
30
A jak ostatnio napisałem że Xavi ma rację co do Neymara (powinien przemyśleć swoje zachowanie) pi jego prowokacjach w meczu z Peru to zostałem zjechany.. Neymar to genialny piłkarz lecz jeśli coś nie idzie po jego myśli zachowuje się jak ostatni idiota. Nie zagra w meczu z Wenezuelą no i ciekawe co będzie się działo jak Brazylia tego meczu nie wygra
6
może albinos
2
Komentarz usunięty
2
Niby lepszy niż Barto ale swoje za uszami również ma
31
Zdecydowanie wolałbym Verattiego ale PSG go nie puści
1
Tylko że ma zdecydowaną większość praw do wizerunku niż klub co oznacza że kosi grube siano na samych reklamach
3
Co? W Pucharze Konfederacji miał kilka, na MŚ również kilka..
0
pianka to jedno, po każdej sytuacji w której odbiorą mu piłkę na pograniczu faulu macha łapami niczym CR
3
Xavi ma rację, Neymar powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem. Szczerze to nie przypominam sobie kiedy ostatnio dostał żółtą kartkę za jakiś faul taktyczny a nie za idiotyczne zachowanie
1
Skoro atakiem wygrywa się mecze a obroną turniej to Brazylia z tak grającymi Luizem i Mirandą nie ma co szukać w Copa America
1
http://sport.tvp.pl/20350453/pilka-nozna-copa-america-brazylia-peru
10
Srogie piguły Ivan https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11165246_1092498414112173_3806305922834666753_n.jpg?oh=010001c65d9473cb711e57ceda9a4991&oe=562F4F54
1
Ajajajaj brakło 1 podania i miałby piękną liczbę
36
Coentrao: "Mam 4 lata kontraktu w najlepszym klubie świata"
Czyli Coentrao w Barcy :o
3
Wow. Ostatni bastion hala dzieci właśnie pada, CR7 otwarcie przyznaje, że drużynie idzie lepiej gdy go nie ma na boisku, a gdy jest wszyscy pod niego grają