2

Od roku już o tym piszę ;) Kluczowy sezon dla niego, albo się ogarnie i zacznie grać jak przystało na stopera Barcy, albo adios

2

najbardziej emocjonujący hmmm finał LM z Arsenalem w 2005r. lub mecz z Chelsea w półfinale LM na Stamford Bridge w 2009r. Albo jeszcze mecz z Chelsea na Camp Nou zremisowany 2:2, w roku pańskim 2012.

1

Tak, ze niektórzy w sobotę pracują zamiast siedzieć na stronie i śledzić komentarze

1

Transfer definitywny? To bardzo nie dobrze...

6

Widzę, że przypadek Mathieu niewiele nauczył co poniektórych i nadal oceniają zawodników przed transferem patrząc przez pryzmat słabszego sezonu wynikającego z małej ilości minut. Llorente jest doświadczonym napastnikiem ze sporym stażem w La Liga, grał w reprze Hiszpanii, silny, wysoki, świetnie główkujący i pracujący w defensywie. Ponadto, gość na pewno byłby skłonny zaakceptować rolę rezerwowego i grać w mniej ważnych spotkaniach. Jeśli Pedro odejdzie, to z chęcią widziałbym Fernando u nas, wtedy całe MSN miałoby zmienników.

1

W niemieckiej nie grał

1

Może powalczą o drugie miejsce z Realem

1

oj Norek Norek, lepiej napisz jak tam się sprawuje twój FC Albatros

3

Dokładnie, gość ma już 24 lata, jeśli w nadchodzącym sezonie dalej będzie grał poniżej oczekiwań to niestety, ale należy go pożegnać

10

3

Widać było, że chłop się starał i harował by przypodobać się Enrique, co może mu tylko wyjść na dobre

5

Pamiętaj, że nie wolno krytykować Laporty bo tak powiedział gimbo-guru "HalaDzieci"

2

Szkoda, w ostatniej edycji LM dobrze się bawiłem kiedy przycisneli Real jak dupsko w legginsach

1

Też tak zrozumiałem, czytając tą wypowiedź po angielsku

0

Większych głupot dawno nie czytałem

2

Pełna zgoda z autorem. Również wolałem Laportę od Barto z początku, ale im bliżej wyborów tym bardziej zaczynałem wątpić w Joana. Jego kampania? - wiele już zostało o niej napisane w artykule więc lepiej zostawić ją bez komentarza. Wielu userów to zauważyło, ale większość niestety nie, podejrzewam, że wynikało to z nienawiści do Barto (gdyby mogli wybrać między ropuchą a Barto, wybraliby ropuchę). Natomiast tych, których porwał pozbawiony konkrtów "program" Laporty wyraźnie słoneczko za bardzo przygrzało w główki

24

17 czerwca zagrał ostatni mecz (pamiętne spotkanie z Kolumbią). Jakby przyjechał 25 lipca miałby i tak ponad 30 dni wakacji co moim zdaniem jest wystarczająco. Powinien jechać i przygotowywać się do nowego sezonu, dla porównania Leo rozegrał 4 mecze więcej od Neymara na CA, 4 lipca ostatnie spotkanie z Chile, a wraca do treningów 4 sierpnia, czyli nie dość, że grał więcej i jest starszy to miał krótsze wakacje od Brazylijczyka. Więc moim zdaniem Neymar powinien lecieć do USA

1

W życiu, pod względem kiczowatości nic nie przebije Basket Case'a

1

To ten horror w którym demon gwoździarką strzelał do kolesia?

2

Pisz jak będziesz w Rzeszowie, stawiam pół litra za twój komentarz

16

Laporta przegrał beznadziejną kampanią a'la Breszisław. Skoro nie potrafił przekonać do siebie socios mając za głównego kontr-kandydata nieudolnego Barto to sam nie zasługuje by być prezydentem, tak jak mówiłem (za co fanatycy lapcia mnie atakowali) Joan nie miał programu. Ilość konkretów w jego kampanii była bliska zeru

3

Ładne balony

1

Oczywiście, że nie wie, przecież on kibicuje od trypletu

4

Jedz do Rosji i zapytaj co normalni obywatele sądzą o Polakach. Wiadomo, propaganda władz robi swoje ale to chyba nie zwalnia ludzi z samodzielnego myślenia. Jak powiedział stary góral Polska będzie az po Ural, za Uralem będą Chiny, was nie będzie s****syny

6

Ja zazdroszczę Bryantowi, że spotka naszych piłkarzy

1

Czerwo dostał bo wyszedł przed pole karne kiedy Leo go lobował, więc przed utratą bramki ratował się dotknięciem piłki ręką. Swoją drogą, w poprzednim sezonie dostał czerwo za identyczne zachowanie, bodaj w meczu z Sevillą

1

Herb i logo Nike jest naprasowane (w oryginałach naszyte), brak napisu tots units fem forca pod herbem, numer na plecach wydaje się być nieco mniejszy od oryginału, w niektórych miejscach jak się dobrze przyjrzeć nierówne ściegi

1

Wiem, tylko kolega zamawiał z tej strony jaką podał louitv i miałem koszulkę w rękach więc mogę powiedzieć coś o niej na podstawie własnych doświadczeń ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?