qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Od roku już o tym piszę ;) Kluczowy sezon dla niego, albo się ogarnie i zacznie grać jak przystało na stopera Barcy, albo adios
2
najbardziej emocjonujący hmmm finał LM z Arsenalem w 2005r. lub mecz z Chelsea w półfinale LM na Stamford Bridge w 2009r. Albo jeszcze mecz z Chelsea na Camp Nou zremisowany 2:2, w roku pańskim 2012.
1
Tak, ze niektórzy w sobotę pracują zamiast siedzieć na stronie i śledzić komentarze
1
Transfer definitywny? To bardzo nie dobrze...
6
Widzę, że przypadek Mathieu niewiele nauczył co poniektórych i nadal oceniają zawodników przed transferem patrząc przez pryzmat słabszego sezonu wynikającego z małej ilości minut. Llorente jest doświadczonym napastnikiem ze sporym stażem w La Liga, grał w reprze Hiszpanii, silny, wysoki, świetnie główkujący i pracujący w defensywie. Ponadto, gość na pewno byłby skłonny zaakceptować rolę rezerwowego i grać w mniej ważnych spotkaniach. Jeśli Pedro odejdzie, to z chęcią widziałbym Fernando u nas, wtedy całe MSN miałoby zmienników.
1
W niemieckiej nie grał
1
Może powalczą o drugie miejsce z Realem
1
oj Norek Norek, lepiej napisz jak tam się sprawuje twój FC Albatros
2
Rewanżyk za to? http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/42900/messi-chwali-wayne-a-rooneya/ :)
3
Dokładnie, gość ma już 24 lata, jeśli w nadchodzącym sezonie dalej będzie grał poniżej oczekiwań to niestety, ale należy go pożegnać
10
http://www.futhead.com/15/squads/37094080/
Moje marzenie
1
Mylisz się
http://futbolistki.pl/wp-content/uploads/2013/01/alex-morgan.jpg
3
Widać było, że chłop się starał i harował by przypodobać się Enrique, co może mu tylko wyjść na dobre
5
Pamiętaj, że nie wolno krytykować Laporty bo tak powiedział gimbo-guru "HalaDzieci"
2
Szkoda, w ostatniej edycji LM dobrze się bawiłem kiedy przycisneli Real jak dupsko w legginsach
1
Też tak zrozumiałem, czytając tą wypowiedź po angielsku
0
Większych głupot dawno nie czytałem
2
Pełna zgoda z autorem. Również wolałem Laportę od Barto z początku, ale im bliżej wyborów tym bardziej zaczynałem wątpić w Joana. Jego kampania? - wiele już zostało o niej napisane w artykule więc lepiej zostawić ją bez komentarza. Wielu userów to zauważyło, ale większość niestety nie, podejrzewam, że wynikało to z nienawiści do Barto (gdyby mogli wybrać między ropuchą a Barto, wybraliby ropuchę). Natomiast tych, których porwał pozbawiony konkrtów "program" Laporty wyraźnie słoneczko za bardzo przygrzało w główki
24
17 czerwca zagrał ostatni mecz (pamiętne spotkanie z Kolumbią). Jakby przyjechał 25 lipca miałby i tak ponad 30 dni wakacji co moim zdaniem jest wystarczająco. Powinien jechać i przygotowywać się do nowego sezonu, dla porównania Leo rozegrał 4 mecze więcej od Neymara na CA, 4 lipca ostatnie spotkanie z Chile, a wraca do treningów 4 sierpnia, czyli nie dość, że grał więcej i jest starszy to miał krótsze wakacje od Brazylijczyka. Więc moim zdaniem Neymar powinien lecieć do USA
1
W życiu, pod względem kiczowatości nic nie przebije Basket Case'a
1
To ten horror w którym demon gwoździarką strzelał do kolesia?
2
Pisz jak będziesz w Rzeszowie, stawiam pół litra za twój komentarz
16
Laporta przegrał beznadziejną kampanią a'la Breszisław. Skoro nie potrafił przekonać do siebie socios mając za głównego kontr-kandydata nieudolnego Barto to sam nie zasługuje by być prezydentem, tak jak mówiłem (za co fanatycy lapcia mnie atakowali) Joan nie miał programu. Ilość konkretów w jego kampanii była bliska zeru
3
Ładne balony
1
Oczywiście, że nie wie, przecież on kibicuje od trypletu
4
Jedz do Rosji i zapytaj co normalni obywatele sądzą o Polakach. Wiadomo, propaganda władz robi swoje ale to chyba nie zwalnia ludzi z samodzielnego myślenia. Jak powiedział stary góral Polska będzie az po Ural, za Uralem będą Chiny, was nie będzie s****syny
6
Ja zazdroszczę Bryantowi, że spotka naszych piłkarzy
1
Czerwo dostał bo wyszedł przed pole karne kiedy Leo go lobował, więc przed utratą bramki ratował się dotknięciem piłki ręką. Swoją drogą, w poprzednim sezonie dostał czerwo za identyczne zachowanie, bodaj w meczu z Sevillą
1
Herb i logo Nike jest naprasowane (w oryginałach naszyte), brak napisu tots units fem forca pod herbem, numer na plecach wydaje się być nieco mniejszy od oryginału, w niektórych miejscach jak się dobrze przyjrzeć nierówne ściegi
1
Wiem, tylko kolega zamawiał z tej strony jaką podał louitv i miałem koszulkę w rękach więc mogę powiedzieć coś o niej na podstawie własnych doświadczeń ;)