4

Czy ktoś jeszcze ma problem z polecaniem komentarzy w wersji mobilnej?

2

Sędziego nie obraził tylko jego matkę

1

hehe aż mi się przypomniały stare dobre czasy studiów i nauka SQLa po nocach

0

Tylko kojarzę fakty, piłkarz Barcy już wcześniej miał podobną sytuację i dostał 4 mecze. sytuacja powtarza się drugi raz wiec kara będzie większa. Pique ostatnio bardzo naraził się Hiszpanom, a oni są pamiętliwi więc mu nie ustąpią

3

4-5 byłoby w przypadku np. takiego Realu. Ronaldo za macanie się po jajkach i zachęcanie Lahoza do bliższej inspekcji jego krocza nie dostał nawet żółtej. Mówimy o fundamentalnym obrońcy Barcelony który obecnie jest najlepszym ŚO u nas

0

Oglądając La Ligę od 10 lat mogę tylko wywnioskować na podstawie tej dekady, że Piki dostanie 12 meczów kary. Oznacza to, że ominie GD i morderczy początek Ligi. Oj kiepsko to się zapowiada, żeby się nie okazało, że Arda i Vidal rozpoczną swoją przygodę z Barca mając 15pkt straty do putek

0

3 dostanie minimum, skoro nasze 3 pierwsze kolejki to mecze z Bilbao, Malagą i Atletico. Jak dostanie więcej niż 3 to federacja się lekko skompromituje

2

Błagam, tylko nie Bartra, Verma z Masche w środku, na prawej Alves, na lewej Alba/Adriano w zależności który z nich będzie zdrowy

0

78/125, no to zdecydowanie trudniejsze

2

Świetne to, 179/209

Chyba z 10 razy wpisywałem Sylvinho i de la Pene i się dziwiłem dlaczego ich tam nie ma

2

Ja im gratuluję ale szacunek straciłem po wczorajszym meczu, zachowanie kilku piłkarzy było strasznie chamskie

11

Demony poprzedniego sezonu dały o sobie znać, sędziowie notorycznie mylili się na niekorzyść Barcy, co jednak nie usprawiedliwia piłkarzy.



Czerwo dla Pique za dyskusję to jakaś kpina, ale karma za głupie odzywki w stronę mierd być musiała.



Nieskuteczność znowu jest problemem bo sytuacje były



Baskowie to straszne boiskowe wsiury, Iraizoz powinien być wyciągnięty za fraki z tej bramki jak leżał na piłce, Aduriz symulował jak opętany a jak się chłopaczek zdenerwował po wslizgu Bravo. A murzynkowi się zrobiło ciepło w gaciach po czerwie Pique, aż żal było patrzeć na takie zachowanie



Plusy? Bravo w bramce=pewnosc, minuty dla Sandro i Munira, niezły mecz Pique do czerwonej



Mecz do zapomnienia, olać ten super kubek i zmieść baskijskich cwaniaczków w niedzielę

3

Wszyscy podają takie info za wyjątkiem nc+. Ich polityka zakrawa o śmieszność

4

Messi 484 mecze 25 tytułów, trofeum co 20 meczów

1

Moim zdaniem nie muszą, będą mogli wypowiedzieć umowę bez konsekwencji, należałoby zajrzeć do regulaminu

0

sprawa jest prosta, LM należy wykupić w vod Onet za coś ponad 150zl, a dostęp do ligi hiszpańskiej będzie można wykupić na eleven, podejrzewam że cena będzie podobna. Czyli za ok. 300zl jednorazowo można będzie oglądać wszystkie mecze Barcy. Nie rozumiem tego lamentu, niektorzy chwalą się jak to nc+ ich dyma i każe płacić ponad 100zl miesięcznie, co daje ponad 1100zl na sezon, teraz jest okazja zapłacić 3 stówy, nie wiem czemu narzekacie

45

Bo to zawodnik którym interesowała się Barca

1

Raczej tak to jest jak za ekstraklape na wyłączność daje się 180mln (!!!!)

4

Niemiec tak na prawdę zawinił tylko w jednej sytuacji przy golu San Jose. Inna sprawa że to był gol otwierający i dający wiatr w żagle Baskom

11

Widzę, że Bartra znowu dostaje ocenę za przywiązanie do barw. Koleś zagrał jak junior w b klasie i dostał 4. Kpina

13

Hehe ciekawi mnie myślenie co poniektórych, że niby Lucho wystawił rezerwowy skład... byliśmy po ciężkim meczu z Sevilla (na własne życzenie ale jednak) i szczerze powiedziawszy to ja wolę rozpocząć Ligę od zwycięstwa niż zdobyć super kubek Hiszpanii

0

jak widać jednak powinni sprowadzić tego kebaba z Monaco, Bartre wysłać to Barcy B, koleś niestety ale jest sabotażystą

0

Co jak co, ale Pedrito był najbliższy zdobycia bramki, szkoda tej poprzeczki bo przy wyniku 4:1 musielibyśmy wbić 3 bramki a nie 5 na Camp Nou

5

Masz rację, w ogóle decyzja o wystawieniu rezerw po morderczym spotkaniu w Gruzji też była trafna. No ale Barca sama sobie winna, że musiała drżeć o wynik aż do 115 minuty, może gdyby rozstrzygnęła mecz w regulamimowym czasie, wczorajszy skład byłby zgoła inny...

17

Żałosny to jesteś ty. Pod innym artykułem pisałeś że Lucho to beznadziejny trener. Tak, wygrał tylko 4 puchary w rok, wciąż z szansą na jeszcze 2 bo dopóki piłka w grze...

1

Karnego on zawalił to fakt. Inne sytuacje to nie jego wina, że Roberto czy Adriano dają się ograć jak dzieci

1

żaden normalny kibic was nie skreśla, wyjdzcie pierwszym składem w pon i gryzcie trawę i będzie dobrze

9

Czekam na komentarze: "Bartra jeszcze odpali i pozamyka wam japy" Koleś zawalił nam ten mecz

1

Hahaha chyba sobie kpisz, przy 2:0 próbował naprawić błąd Roberto a przy 3:0 Adriano

4

Składnia trochę na poziomie gimnazjum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?