qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak jak go zwykle chwale za jego wypowiedzi teraz muszę go skrytykować. Jak to pierwsza kolejka nie ma znaczenia? Przecież rok temu wygraliśmy o 2 punkty nad Realem, 2 lata temu Atletico wyprzedziło nas o 2 punkty. Każdy mecz i każdy punkt ma znaczenie, nie można sobie myśleć "ee tam pierwsza kolejka, jeszcze 37 przed nami, zagramy na pół gwizdka"
3
Zwłaszcza Iraizoz, walczył żeby mu nie zabrali piłki po strzelonym golu
0
Najlepsza wiadomość tego tygodnia
2
sub w ciemno
2
Dlatego obawiam się tego sezonu, może być krucho, Iniesta młodszy nie będzie a kontuzje go nie oszczędzają. W poprzednim sezonie zastępował go Xavi a teraz? Roberto? Rafinha? No nic pożyjemy zobaczymy
1
John Guidetti ma zadatki na mega kozaka, zobaczymy co pokaże w Celcie
5
Na obecną chwilę to on nie prezentuje nawet przeciętnego poziomu gry..
1
Polecenia w mobilnej działają już normalnie. Świetna robota
1
Jako alternatywę polecam unibet. Nie wymagają ani peselu ani skanów no i oczywiscie można u nich obejrzeć La Ligę
0
I takie ciekawostki to ja lubię
0
Jest ale trzeba podawać skan dowodu osobistego i pesel
22
Marca ma racje co La Masii. Po prostu ciężko jest o takie talenty jak Iniesta Busquets Pique czy Pedro. O Leo nie wspominam bo to największy piłkarski talent i geniusz milenium i drugiego takiego raczej nie zobaczymy, chyba że Thiago albo drugi synek Messiego za kilkanaście lat. Najbardziej bolesna jest posucha na pozycji pomocnika, bo Barca zawsze pomoc miała genialną a w tej chwili w La Masii może tylko Samper prezentuje się obiecująco (chociaż nic nie wiadomo bo LE na niego nie stawia)
6
La Ligę będzie można oglądać na stronie Unibet, trzeba mieć konto ale nie wymagają skanu dowodu osobistego ani peselu
32
No pięknie, prezes LFP publicznie wyraża swą niechęć do Barcy i Katalonii, ktoś jeszcze ma wątpliwości co do "losowości" terminarza na ten sezon?
1
Dylemat w środku obrony - wystawić cienkiego jak sik pająka Bartre czy niskiego Masche którego Aduriz bez problemu przeskoczy
1
Wielka szkoda, nie mamy klasowego zmiennika ani do pomocy ani do ataku. I zostaniemy tak aż do stycznia..
0
O króla strzelców powalczy Luis Suarez
6
Tylko z bezpośrednim rywalem, w Hiszpanii nie ma znaczenia ogólny bilans bramek tylko bilans bramek w starciach dwóch drużyn między sobą jeśli te drużyny po ostatniej kolejce miałyby tyle samo punktów
0
Co to niby znaczy? Nie lubią Ardy ani Vidala? Odejście Xaviego było nieuniknione, Montoya odszedł bo był za słaby a Pedro odchodzi bo dostaje zbyt mało minut, sport chyba bardzo chce zatrzymać Kanaryjczyka skoro wypisuje takie bzdury
22
Teoretycznie skoro Bravo daje większą pewność w bramce powinien grać w pucharach, gdyż tam stracone gole mogą mieć decydujący wpływ q rewanżach, a w lidze nie jest to takie zobowiązujące tzn. nawet jak bramkarz gola puści a Barca i tak wygra to nic się nie stanie
3
Zapomniałeś, że napisali to na wielce wiarygodnym i nieomylnym prestiżowym portalu fangol wiec to musi być prawda ;)
3
Oscar? Za to co zrobił w meczu z PSG (czerwo dla Zlatana) jest dla mnie zerem i nie chcę takiego cwaniaczka w Barcy
5
Poczekaj z tym wyrzucaniem dekodera, prawa zakupił katarski bein sports i prawdopodobnie odsprzedadzą je grupie eleven, ale nie jest powiedziane, że kanałów Eleven nie będzie w nc+. Możliwe, że będą za pewną dopłatą
0
O, Fangol, nawet nie wchodzę na tą pseudo stronę
8
Dziwne, że chcą to wprowadzić akurat kiedy Barca ma do rozegrania KMŚ
2
W poprzednim sezonie sędziowie już dali popis, ileż to karnych po symulkach miał Real, ile po dyskusyjnych faulach czy zagraniach ręką, ile goli po spalonych. Do tego najłatwiejsza grupa LM i autostrada do półfinału (lekkie trudności w ćwierćfinale to bach - czerwo dla Ardy i od razu poszło gładko). No ale karma ich dopadła, mieli szpital przez 3/4 sezonu i to Barca tryumfowała w ostatecznym rozrachunku. Ja również uważam, że Real będzie miał majstra 15/16, chociaż jedynym gościem który może temu zapobiec jest ich trenejro
1
Roberto, Montoya i Bartra - łączy ich to że osiągnęli pewien poziom którego nie potrafią przeskoczyć. Poziom dobry jak na średniaki z La Liga ale nie na Barcę. Alen ma jeszcze czas gdyż jest bardzo młody i mam nadzieję że nie pójdzie w ślady wymienionej wyżej trójki
5
Poczekajmy na kilka kolejek, się zobaczy czy nadal będą gwizdane spalone widmo albo brak ewidentnych karnych w naszym przypadku lub karne z kapelusza i brak metrowych spalonych w przypadku mierd. Przypominam, że tak było w poprzednim sezonie, 8 prawidłowych nieuznanych goli, brak karnych po rękach przeciwników itp.
1
Samsung galaxy s4 z androidem 4.4, przeglądarka Chrome, od wczoraj ten problem pojawia się za każdym naciśnięciem polecenia komentarza, zamiast zmiany koloru herbu za żółty strona zostaje "przescrollowana" na samą górę
2
mam to samo